0
Bube

Iskljucivanje maglenki (kod skretanja)?

Recommended Posts

Evo ovako, htio bi na svom golfu iskljuciti ono kad se pale maglenke dok skreces i ugraditi xenon maglenke 4200K.

 

E sad imam 2 pitanja narode.

 

Prvo treba iskljuciti tu funkciju da se pali skretanjem, pitao sam u Zubaku, kazu da se to ne moze. Ali nije mi jasno? Vjerujem da bi se to trebalo preko kompa moci iskljuciti.

Drugo, ne mogu nigdje naci te xenone a i da ih nadem, nitko se ne zeli upustati u stavljanje istih jer kao "novi je auto, to se mora kemijat itd..".

 

Dal znate kakve firme ili nekoga tko se time bavi, tko bi me mogao rijesiti ova dva problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za golfa 5 znam da se moze paliti i gasiti ta opcija preko vag coma tak da sigurno moze i na sestici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno se ne da ovima u Zubaku s tim zajebavat.. E vis, probat cu sutra Dojkic nazvat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to ;) neda im se zajebavat ako nikog tamo ne poznas ;) ,a sto se tice xenona u maglenkama ,saljem ti PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja cu to probat sutra ako mi napokon uspije spojit laptop na golfa..

iako neznan zasto to iskljucujes :D meni je fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garantirano se da to uključivat i isključivat preko vag-coma,barem na G5,provjereno,a onda se sigurno da i na G6 :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sad kad sam sredio to paljenje kod skretanj, sad me zanima tko ugraduje xenon maglenke?

 

TNT Radionica otpala, novi je auto pa oni nebi htjeli kemijat. Dalje.. zna li tko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0