2 2
iTox

VCDS (VAGCOM) HELP

Recommended Posts

a najvjerojatnije ti imas kinesku kopiju ross-techa. na njemu ne radi sve sto i na ross techu. al ni u kojem slucaju se ne smijes, s laptopom di meces kabel, spajat na net. bio kabel ustekan il ne. sprzice ga. samo sto...u slucaju kad ga sprzi kaze interface not found. pa daj, jebes ti taj "test" gumb, jesi probo otvorit koj kontroler??

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, kabel je original..

probao sam samo opet kaze da auto nije spojen

Share this post


Link to post
Share on other sites

ak je kabel original - izvoli se fino ross-techu javit :D jer imaju podrsku za original kablove ;) a sad sam se i sjetio da sam ga negdi na nekom forumu vidio tipa bio odgovor nekog clana "joj, pa to ti je ross iz ross-techa" :riba jel bio to vortex, motor-talk... ne secam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos nisam uspio spojit ali imam pitanje kad uspijem:

 

inace je ovako: kada dam kontakt po danu a svijetla su na automatska, ne pali se nista osim prednjih pozicija (zadnja svijetla se ne pale), nego tek kada dodje noc (on ima senzor) se upale i prednja i zadnja svijetla.. e sada kako da namjestim kada je automatski cim dam kontakt da se pale i prednje i zadnje pozicije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo me je pocelo zivcirat.. kako upalit zadnje pozicije, tj da su cim dam kontakt upaljene? nitko nezna?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pupo

Imaš firmu u srbiji koja je generalni zastupnik za R-T pa ako imaš problema s engleskim, obrati se ovima telefonski!

 

http://www.apsolut.co.rs/

 

Inače, zanima me di ste nabavili original R-T kablove i po kojoj cijeni! Može i na PM

Edited by Pupo

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupo pitanje,al das li kontakt na autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.. kontakt je valjda potreban pise u uputama..

 

neznam gdje, servis u kojem servisiram auto je kupio pa tamo to pokusavam spojit.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko si da si software skino s neta. smrdi mi na probleme s licencom. usb r-t kabel automatski aktivira original r-t software (koji se inace dobije s kablom). a ti si najvjerojatnije skinuo kinesku verziju. kontaktiraj ih da ti posalju original verziju. naravno ako uopce postoji razlika. nagađam samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja san skinuo sa neta jer je dosao cd koji ne radi.. tj kad se instalira ta verzija sa cd-a nece otvorit vcds.. probat cu hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Kupio sam vag com 11.8 i sve normalno radi, znaci ocita mi greske i mogu ih izbrisat, al kad zelim npr.iskljucit auto.svjetla ili pojas izbaci mi da nemoguce promjenit zato sto je nelicencirana verzija. Jel se moze skinut drugi sw ili neka licenca ili nesto. Pomagajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes kupit licencu. ;)

Ili naci neku ilegalnu verziju ili neki crack za tu verziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo imam sada na laptopu najnoviji vag-com (VCDS 908.1) i usb kabel

i spojim na golfa kabel i svijetli lampica i sve, komp prepoznaje kabel i intalira sve i radi program

jedina frka je sta NE pronalazi auto, kaze da auto nije spojen.. ista stvar i na caddyju.

 

Znaci otvorim options, stisnem test, (namjesten je na USB) i on mi kaze da je pronasao kabel

samo the car is not plugged ili nesto temu slicno

 

what to do? THANX!!!!

 

 

Ako imas na laptopu ANTIVIRUS moras ga ponistiti jer svaka kopija VCDS-a nesmije imati kontakt sa anti virusom jer prilikom instalacije on ga prepozna kao virus i baci ga u smece ili u karantenu pa kad ga prikljucis u auto on ga neprepoznaje i javlja da nije ukljucen u auto.

 

Ako budes imao srece provjeri u antivirusu karantenu dali ga je tamo stavio pa ga vrati nazad u kabli.

Poslje skini cijeli antivirus sa laptopa pa pokusaj ponovo istalirati kabli i vidi dali ce raditi ako ti ga nije u medjuvremenu pokvario antivirus.

 

Ako budes sta trebao javi se na privatnu poruku pa ce mo vidjeti sta se moze rijesiti jer ovako tesko ce ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam kabel 11.11 (navodno da je taj,nigdje ne piše koji je točno) sa dealextrema,uz kabel je i mini cd sa softwerima na kojem je najnoviji taj 11.11 a ima i starijih...

 

instalirao sam taj sa cd-a,i kod pokretanja VCDS-a gore se pojavljuje poruka This version of VCDS is outdated.

 

...skinuo sam onda sa ross-tech stranice 11.11.5 verziju i to mi se više ne pojavljuje :) problem je kod onog i sad ovog sofware-a da ne radi kako treba,oču si iskodirati ključeve (daljinsko) večinom nemogu uči u neki kanal uvjek izbacuje grešku,a kad i npr. uspijem idem na SELECT -> 46-CentralConv. -> Adaptation ... tu mi load-a i izbaci Too Many Communications Errors to Continue!

 

isto je kad napravim Auto-Scan...Chassis Type stavim na 1J Golf/Bora i START...traži i opet izbaci

Too Many Communications Errors to Continue!

 

Testiranje kabela je OK

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti taki original kabel s original cd-om. na mom bas pise vag 11.11 i jos stosta, nikad cuo nit vidio takav problem, radi savrseno, a jos radim na win7 s njiim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja imam win7 64bit original,na kabel piše s jedne str. ross-tech i to...dok s druge ne piše model npr. 11.10,11.11...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2