1 1
iTox

climatronic automatska klima help

Recommended Posts

evo na climatronicu postoji tipka auto (automatsko zagrijavanje/hladjenje (namjestanje temperature) prema zadanoj)

ali sta na toj tipki znaci ako je kliknem jednom onda bude njena ljeva strana upaljena ( svijetli) a ako kliknem jos jednom desna..

tj sta na njoj to znaci nisan nasao u knjizici..

 

oznaceno na slici dolje:

1714806735.th.jpg

Edited by iTox

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek to znaci da ce se kompletna temp kontrolirati prema ljevom ili desnom kotacicu?

a dual znaci posebno a svejedno automatska ili? jer mislim da moze i to i dual istovremeno svijetlit :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je dvoozonska klima tj znaci da na ljevoj strani mozes namjestati temperaturu nevisno o desnoj i obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol znaci nemoze i to i dual bit ukljuceno :D tnx.. samo me je kopkalo da tako nesto neznan hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo si ti sve ovo izgleda svatija pa da ti pokusam objasnit...

 

Prvo tipka AUTO sluzi za automatsku regulaciju temp zraka, ventilatora i raspodjele zraka, znaci climatromic sam odreduje optimalne parametre!

 

Kad pritisnes tipku AUTO i svijetli desna zaruljica ukljucija si funkciju AUTO High, tj. ventilator radi velikom snagom, tada se zadana temperatura postize sta je brze moguce, to je preporucljivo koristit ako je auto puno putnika ili su zamagljena stakla.

 

Kad pritisnes tipku AUTO i svijetli lijeva zaruljica ukljucija si funkciju AUTO Low, tj. ventilator radi manjom snagom, tada se zadana temperatura postize malo sporije i to je optimalno koristit kad su samo 1-2 putnika u autu!

 

Tipka DUAL ako svijetli tada mozes namistat na vozacevoj i suvozacevoj strani razlicite temp, zato se i zove dvozonska klima, ako pritisnes tu tipku i zaruljica se izgasi tada se temperature vozacu i suvozacu izjednacava na onu temp. koju je vozac odabrao!

 

Eto nadam se da ti je sad sve jasno! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno :) jos do danas san se stalno pita ma sta to znaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1