0
betbos

ovjes golf V

Recommended Posts

več nekih godinu dana ima na golfu 5 lowtec opruge -4 cm s tvorničkim amortizerima.....sad sam tija to minjat,oću da još malo bude u podu,,,tia sam uzet kit za spuštanje od bilsteina(amort.+opr.) od -5 cm..ili da uzmem samo krače amrtizere od bilst.+ove moje opruge od lowteca..(oče li i s otim jož malo pasti doli ili neče)..i kakva su vaša iskustva s bilsteinom

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi ti pao malo i samo sa amortizerima bilestein na tvojim oprugama,a ako misliš već kupovat set amortizeri i opruge jeftinije i bolje dođe kupit gewinde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece past....mozda malo.onoliko koliko ti zelis-ne...uzmi coilovere ilitiga gewinde

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gewinde da...--samo što su gewinde njihove podosta skupe...nekih tisuču i nešta euriča....a kit od 5 cm mi je znatno jeftiniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma gewinde da...--samo što su gewinde njihove podosta skupe...nekih tisuču i nešta euriča....a kit od 5 cm mi je znatno jeftiniji...

 

Nebi rekla da su tako skupe...imam ti ja Lowtec-ove gewinde HiLow 9.2 za peticu po 600€ komplet...ako te zanima, obratis se na pm!

Share this post


Link to post
Share on other sites
več nekih godinu dana ima na golfu 5 lowtec opruge -4 cm s tvorničkim amortizerima.....sad sam tija to minjat,oću da još malo bude u podu,,,tia sam uzet kit za spuštanje od bilsteina(amort.+opr.) od -5 cm..ili da uzmem samo krače amrtizere od bilst.+ove moje opruge od lowteca..(oče li i s otim jož malo pasti doli ili neče)..i kakva su vaša iskustva s bilsteinom

 

Ako želiš da ti auto bude još niži , onda nema smisla mijenjati amortizere.

Opruge određuju visinu auta a ne amortizeri.

Ako ti je auto sad spušten sa 4cm , onda sumnjam da ćeš sa sa stavljanjem opruga -5cm biti zadovoljan. Osim ako baš želiš da ti auto padne točno za još dodatni centimetar. Svakako ovo sa oprugama uzmi sa rezervom jer ne znači da će ti auto stvarno pasti za 5cm ako su opruge -50mm , obično padne malo manje pa zato mislim da su za tebe najbolji odabir gewinde. Raspitaj se o modelima i cijenama , nemoj uzeti neke loše gewinde pa se pokajati.

U svakom slučaju bi na tvom mjestu razmislio o gewindama , ali ako želiš kvalitetno , moraš i platiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0