1 1
iTox

RCD 210 CODE?

Recommended Posts

Premjestio sam rcd210 iz golfa u cady-ja i upalim i pita neki kod, imam brojke 1, 2, 3 i 4, i OK.. i treba upisati neki kod unutra da se otkljuca.

Di naci taj kod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod dobijes u onoj knjizi di su sva upustava o autu i nalazi se u pretincu kod suvozaca, tamo ces naci kod, naravno ako ga nisi slucajno izgubija :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

gotovo.. zva san servis i su rekli da se vec neko vrijeme kod ne dobiva nego treba kod njih u servis da ti oni to aktiviraju opet lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
gotovo.. zva san servis i su rekli da se vec neko vrijeme kod ne dobiva nego treba kod njih u servis da ti oni to aktiviraju opet

 

Jebate koje pizdarije i oni izmisljaju,bezveze, bit ce veselo kad bude neko tija prodat originalni radio :lol:

 

To su ocito tek nedavno uveli jer sam u passata u knjizici s uputstvima dobija kod

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma likovi lol.. spojit cu sam na vcds i probat aktivirat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta spajat! Ti si platio taj radio skupa sa autom i neka ti ljepo isporuće kod i doviđenja! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko vcds neces nista naci niti nista moci aktivirati. :rolleyes:

Nemoguće je to napravii izvan servisa jer je potrebno spajanje na tvornički server.

 

A jbg, prije su stavljali te kodove u knjizice, sada nema vise. Lijepo odi do servisa, kazi da si mjenjao bateriju pa da si izgubio kod. Pa ih usput zamoli neka ti ga zapisu pa da znas unaprijed.

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod tih novijih modela vw-a,radio ne treba kod prilikom otpajanja baterije,nego on preko can-bus-a pamti kod,znači kod treba upucati samo kada se ugrađuje u drugo vozilo,barem je tako kod mene bila situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg.. sta to znaci da ja u vcds-u imam tu opciju za novi kod ili nemam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,to ti neznam,meni je jedan frend po serijskome broju radia pronašao kod...e sad kako to ide,neznam točno,nije mi htio reči,platio sam mu pivo i svi sretni i zadovoljni :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod tih novijih modela vw-a,radio ne treba kod prilikom otpajanja baterije,nego on preko can-bus-a pamti kod,znači kod treba upucati samo kada se ugrađuje u drugo vozilo,barem je tako kod mene bila situacija

 

 

U ovom slučaju on je je premjestio radio u drugi auto, pa ta opcija sa can busom ne koristi.

 

Nemoj pokušavati ništa sa vcds, lijepo pravac u ovl. servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
omg.. sta to znaci da ja u vcds-u imam tu opciju za novi kod ili nemam?

 

Nemas

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1