0
matic

gume i felge

Recommended Posts

pozdravw ekipo....ovak imam jedno pitanje u vezi guma i felgi...ne mislim na marku vec na velicinu...koje gume s felgama bi onak po vasem misljenju dosta jebeno stajale na VW passatu 92 godina...motor je 1.9 TD..a na njemu sve serija pa onak da pitam i gume sadasnje su 185/65/R14 a fegle 6J*14....hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega puks ima na malo novijem passatu (b4) OZ superturismo GT 17" gume 205/40 i meni super izgleda :respekt

 

mislim da bi i na B3 dobro sjele :palacg

 

meni još dobro izgledaju Brock B1, RS-ice (ali nema ih 4x100 :lol2 ), OZ Ultraleggera,.... nemogu se sjetiti više naziva ali ima još puno felgi koje mu dobro stoje

 

:zivio

Edited by kile_passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj malo moga passata, je da je B4 ali je to tako reci sve isto, samo sta je neki facelift napravljen ;)

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30212

 

Mislim da ispod 16 nemas o cemu misliti, a 17 po meni taman, pogledaj si malo na vwortex forumu imas slika od b3 i b4 passata ;)

 

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?...els-Photo-Album

 

Po meni idealno 8x17 et 35 naprijed jer sve vise od toga ti viri van blatobrana, a iza ,moze ici cak i do 9j ali et bi trebao negdje 25-30 max jer inace moras distance stavljat, barem je tako na mome, a koliko znam imaju ista podvozja b3 i b4 ;)

 

Nadam se da sam pomogao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvwala prijatelju...samo sto je moj karavan dosta slican passatu kakvog ima ema.....samo sto je njezin noviji....ali sve jedno hvala...suzio si mi izbor oko lutanju po tim prostranstvima... :D:P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvwala prijatelju...samo sto je moj karavan dosta slican passatu kakvog ima ema.....samo sto je njezin noviji....ali sve jedno hvala...suzio si mi izbor oko lutanju po tim prostranstvima... :D:P;)

 

emma ima B4 kao i kolega :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0