1 1
Speedy-RI

Rijeka goes on VWTS 10'

Recommended Posts

Evo topic da se i mi rijecani malo dogovorimo, mogu se i istrani sa nama ovdje dogovarati ako misle ici skupa sa nama :)

 

Uglavnom ja sam za da se ide u petak, neznam jos u kolko sati (to cemo vidjeti kada se stavi program koji ce biti tj. kada ce sve to u petak i pocimati), prosle godine smo isli starom cestom, tako da sam ja za to da se i ove godine ide starom, iako meni je svejedno, sto se mene tice moze i autocestom. I polaziste bi naravno bila inina benzinska na zaobilaznici prije naplatnih kucica. Ako tko ima kakv prijedlog ili nesto slobodno neka pise :D i mogli bi sastaviti popis tko misli ici u petak, a tko u subotu :)

 

Petak:

1. Speedy

2.

3.

 

 

Subota:

1.

2.

3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak:

1. Speedy

2.

3.

 

 

Subota:

1.eDoGTD

2.

3.

 

 

s Trojanom mislim da idem =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak:

1. Speedy

2.

3.

 

 

Subota:

1.eDoGTD

2.edi3003_gti

3.

 

frend i ja krećemo svaki sa svojim autom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok fjumani evo ako je moguće ja bi se pridružio vama,za polazak u karlovac više mi odg subota ali ako većina krene u petak onda ću i ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se necu stavljati na listu jos dok ne vidim sa ekipom iz pule...meni iskreno svejedno ja u petak od 17h nadalje sam slobodan.... ako vas se skupi dosta za petak mogao bi i u petak sa vama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak:

1. Speedy

2.

3.

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

 

Namjeravam u jutarnjim satima po staroj cesti. Ima još zainteresiranih za ići koji nisu na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak:

1. Speedy

2.

3.

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

4. Arrow

 

 

Subota jutarnji sati, idemo frend i ja svaki sa svojim autom po autocesti jer moramo pokupiot masu djelova na Luckom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak:

1. Speedy

2. vwrudi+Silvia (štaki neće ići Trojane) :(

3.

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

4. Arrow

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Speedy

2. vwrudi+Silvia (štaki neće ići Trojane) :(

3.

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

4. Arrow

5. RI VW

 

Ja također u jutarnjim satima po autocesti jer su mi gume mrtve, a znam da ce po staroj cesti biti vjerovatno malo zesce voznje ;)

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine smo se sasvim normalno vozili po staroj cesti. Stvarno ganjanja nije bilo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prošle godine smo se sasvim normalno vozili po staroj cesti. Stvarno ganjanja nije bilo ;)

 

Prosle godine smo isli autocestom??? :mellow:

Ti si bio sa onim deckom u ljubicastom polu...

Ali smo se lijepo polako vozili...

Edited by Tequila1984

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, moja greška.

 

Pretprošle godine smo išli starom cestom i isto smo se fino vozili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prošle godine smo se sasvim normalno vozili po staroj cesti. Stvarno ganjanja nije bilo ;)

Aha, a nisam pametan, 2 gume su ono ok, na rubovima ima jos koji mm ali 2 su na par mjesta si dosle do onih vlakana ispod gume.....neznam koliko je pametno ici sa time do KA......

 

Sad cu do ka vozit na zimuljama....

 

Nasao sam neke nankang za 40 €/kom u slo, al trenutno nemam kinte.....budem vidio..... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Speedy+Bojana

2. vwrudi+Silvia (štaki neće ići Trojane) :(

3. hightech (sale :D)

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

4. Arrow

5. RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi otpadne susret VW aircooled u Srbiji onda idem u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Speedy+Bojana

2. vwrudi+Silvia (štaki neće ići Trojane) :(

3. hightech (sale :D)

 

 

Subota:

1. eDoGTD

2. edi3003_gti

3. golfijaner

4. Arrow

5. RI VW

6. sole_ri

 

radim navecer u petak...do 4 ujutro cca...naci subota na ininoj bezinskoj...samo recite vrijeme...svejedno mi je kuda...al imajte na umu da mi je motor 1.1 4 brzine...rade sam za staru

Edited by sole_ri

Share this post


Link to post
Share on other sites
radim navecer u petak...do 4 ujutro cca...naci subota na ininoj bezinskoj...samo recite vrijeme...svejedno mi je kuda...al imajte na umu da mi je motor 1.1 4 brzine...rade sam za staru

 

Ja ne znam ni dal ću se izvući u subotu sa posla. A ako se ne izvučem Bog zna kad ću doći. Tako da se neću nigdje dopisivati.

 

 

 

Rudy, ne njaj nego ga zemi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi auto bude gotov ja isto dolazim.....Na godisnjem sam i 60km od Karlovca pa se nadam da cu uspjet doc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posao mi je i ispiti i neda mi se bez VWa dolazit baš...možda dođem s FIATom pa ga parkiram vani, ali to samo u subotu tamo i nazad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ga nekolicina vas vrši VELIKU NUŽDU ilitiga sere, pa to je strašno..... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1