0
Guest dj_tuna

Dali 16v ili g60 ili vr6

Recommended Posts

Guest dj_tuna

E ovako zanima me sta bi mi preporuculi .......... Na ljeto idem u njemacku da dovezem dvicu golfa pa me zanima sta mi je najbolje uzet...........

Imam papire sve samo moram odlucit sta cu uzet...... Dali da uzmem 1.8 16v pa poslije ugradim turbinu od g60 i koliko bi konja izaslo sve ukupno(odprilike) ili da uzmem tvornickog g60(iako sam cuo da imaju tvornicku gresku na laderu) sa 160ps a ipak se dvoumim za vr6 2.9 sinkro pa da stavim kovane klipove i jos neke pizdarije......... Sta bi me moglo izaci jeftinije i sto bolja solucija sto vise snage a bez previse prepravki...... Tko god ista zna neka kaze............. Hvala unaprijed ... Pozdrav...... :palci :palci :palci :palci :palci :palci :palci :palci :palci :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
iako sam cuo da imaju tvornicku gresku na laderu

 

Prije da vozači imaju tvorničku grešku u nogama :palacg

 

Šta god uzmeš dobro je i sve to šta si navea je skupo,ako kalkuliraš o uštedama onda odustani

 

I search prije svega jer o ovome imaš tisuće i tisuće topica i postova i zamisli i ideja i preporuka.....

 

.......ali vrlo malo konkretnih primjera napravljenog projekta :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiras stavit vr6 2.9 sa kovanim klipovima i gledas s cim ces jeftinije proc ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je 10% ovakvih topica završilo kako je navedeno ne bi mogli spavat od zvuka blovofa na pustim VR-ima, 16vG60 i inim preinakama oko kuće :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da je 10% ovakvih topica završilo kako je navedeno ne bi mogli spavat od zvuka blovofa na pustim VR-ima, 16vG60 i inim preinakama oko kuće :rotfl

 

 

:respekt:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

a 1.8t najbolja solucija i naj jeftinija... uglavnom nema pravila tu jer to ide u nedogled nego sto nadjes od ovega sto imas na umu i napravis... ood tvog navedenog g60 8v definitivno

od svega tega sve ti to vuce 4,5 soma eura jer moras racunat na trap da bude kako bog zapovjeda :bravo

 

sve u svemu ako imas love i volje radi i onda :respekt :respekt

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo pregledaj naš i još koji strani forum, kad budeš znao što uopće pitaš, još par mjeseciu tumbaj po youtube-u i sve će ti biti jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

podpisujem sto je roccko rekao u vezi g-ladera...

 

najlakse je voziti i goniti taj auto ko vrag gresnu dusu bez nekih korisnih i dobris servisa i onda kad rikne onda ne valja....

 

e druze zalim ali tako to neide.....

 

G-power

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali da uzmem 1.8 16v pa poslije ugradim turbinu od g60

 

:huh:

Ugradio bi "turbinu" od G60 a neznas da to nije turbina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi nešto što ima limariju u dobrom stanju-jer ako je limarija loša --ni da je zlatan motor -ne valja.Motor kasnije možeš ubaciti kakav hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:huh:

Ugradio bi "turbinu" od G60 a neznas da to nije turbina.

 

 

ovdje moram stavit :respekt:respekt

 

slazem se s rokom tvornicka je greska u vozacima...

 

i petar_im..... :respekt:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
0