0
pess_2103

urice

Recommended Posts

Moguće je. Al treba biti jako strpljiv i pažljiv. Jer je staklo zaljepljeno za plastiku i onda moraš grijat rubove da ljepilo popusti. Ak griješ previše počne ti se pigat plastika, a ak probaš skinut, a grijal si premalo može to puknut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moguće je. Al treba biti jako strpljiv i pažljiv. Jer je staklo zaljepljeno za plastiku i onda moraš grijat rubove da ljepilo popusti. Ak griješ previše počne ti se pigat plastika, a ak probaš skinut, a grijal si premalo može to puknut.

 

 

Da, nisam grijao ja sam mislio da ide samo tako van pa sam slomio... a jbg šta ćeš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bog te mazo, nije valjda da je zaljepljeno?Pa na prokletoj trojki se mogla plastika odsarafit za sve carobiranje,lakiranje itd.Mislio sam po Bori kemijat kad uhvatim vremena ali odustajem ako moram odljepljivat jer sam dosta nestrpljiv i puklo bi garant,fuck...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uspio skinut, malo gnjavaža sa fenom ugrijat i to je to!!!

Samo me sad muči kako kazaljke skinut, jel neko pokušao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricamo o cetvorci kazaljke se cupaju samo treba obavezno oznaciti nulti polozaj jer je osovinica okrugla i nema ravnog dijela kao kod trojke pa se moze nabit kazaljka u bilo kojem polozaju.Ispod kazaljke treba na podlogu zaljepit dio pik trake i oznaciti polozaj u kojem je na nuli i nema greske.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako pricamo o cetvorci kazaljke se cupaju samo treba obavezno oznaciti nulti polozaj jer je osovinica okrugla i nema ravnog dijela kao kod trojke pa se moze nabit kazaljka u bilo kojem polozaju.Ispod kazaljke treba na podlogu zaljepit dio pik trake i oznaciti polozaj u kojem je na nuli i nema greske.

 

Ti to meni odgovaras il na post star 2 godine?nekuzim.

 

Ja bi samo foliju promjenio od svog sa od gti-a.

 

Dali je itko to radio?Naisao sam prije na slican topic nemogu ga vise nac.

Edited by Polo 1.4 Zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta bi ti u fotošopu sredio bogte? ajd objasni-ja ne kontam

Edited by type-r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel vidis sliku?Pa ja bi tu sliku na njoj pise 260 i 8 tisuca okretaja bi skratio na 220 i na 7 kolke je na mom.Posto imam 9n3 1.4.

 

Kuzis sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuzim ja, ali zaboravi to

 

ako ima za kupit gotovih podloga cca 100 eur i netko da ti to slozi

 

ako imas 150 eur, slozit ce ti netko nesto... slicno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ok. al nije samo do naljepnice jbg. kad vec komentiramo ja bolje ti je da pise do sto vise.

najveca je fora na golf cetvorci kad sam polagao, sdi a imao je sat do 260. neznam kakva je oprema al brutalno ak dodes do polovice sata..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovaram na temu u topicu koju je postavio covijeek koji vozi golf cetri cije vurice nisu ni slicne tvojima.

Koji kurac dizes topic star pet godina kad je to prozvakano vec tisucu puta.

Znak si pofarbao,lampice si slozio,sljedeci korak su vurice i imat ces GTI.

Kad ce vec jednom doci kraj ovim poletarcima ciji roditelji su kupili polica pa im djeca farbaju oznake dok ih nema doma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odgovaram na temu u topicu koju je postavio covijeek koji vozi golf cetri cije vurice nisu ni slicne tvojima.

Koji kurac dizes topic star pet godina kad je to prozvakano vec tisucu puta.

Znak si pofarbao,lampice si slozio,sljedeci korak su vurice i imat ces GTI.

Kad ce vec jednom doci kraj ovim poletarcima ciji roditelji su kupili polica pa im djeca farbaju oznake dok ih nema doma.

 

Zao mi je svadjat se s tobom stvarno sorry sto sam posluso admina i ne otvaram nove topice jer se ti ne slazes s njima.

Sve u svemu hvala na tvojoj pristojnosti samo tako dalje :palacg:respekt

 

 

Ako ima tko voljan neka mi pomogne ako ne stas

Edited by Polo 1.4 Zg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa ok. al nije samo do naljepnice jbg. kad vec komentiramo ja bolje ti je da pise do sto vise.

najveca je fora na golf cetvorci kad sam polagao, sdi a imao je sat do 260. neznam kakva je oprema al brutalno ak dodes do polovice sata..

 

Nemam 100 eura kamoli 150 xD.Navodno se sat lako rastavi ali imam ja i nekog ko zna u fotoshopu sam bi mi trebala skenirana slika od 9n3 gti-a tj ovog tu samo u prirodnoj velicini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ti odgovarati koraci i oni zareze.

Nije isti sat koji ide do 7 ok/min i do 8 ok/min...

I šteta je takve sateve dirati. Jel im podloga lijepo svijetli..

Ajd da je to kao na trojci i dvojci...

Edited by Zrinedin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da je tesko al frendica mi radi u photoshopu profesionalno pa sam mislio ju zamolit pa ako bi se to dalo napravit kak spada is te slike da to sami isprintam na nes

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odgovaram na temu u topicu koju je postavio covijeek koji vozi golf cetri cije vurice nisu ni slicne tvojima.

Koji kurac dizes topic star pet godina kad je to prozvakano vec tisucu puta.

Znak si pofarbao,lampice si slozio,sljedeci korak su vurice i imat ces GTI.

Kad ce vec jednom doci kraj ovim poletarcima ciji roditelji su kupili polica pa im djeca farbaju oznake dok ih nema doma.

 

:zivio:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
:zivio:rotfl

 

Ja se divim vama starijima i kad ce doc vrijeme da i vas netko preodgoji.Sta vama smeta sto bi ja promjenio uricu i sto uplices uopce moje roditelje u ovo?Jel ista znas o meni i mojima?NE

e pa onda ih se mani.I ti isto nes ti postenja srat po drugima jebote ovakav forum di starije budale samo tlace nove clanove.Uzivaj te

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja se divim vama starijima i kad ce doc vrijeme da i vas netko preodgoji.Sta vama smeta sto bi ja promjenio uricu i sto uplices uopce moje roditelje u ovo?Jel ista znas o meni i mojima?NE

e pa onda ih se mani.I ti isto nes ti postenja srat po drugima jebote ovakav forum di starije budale samo tlace nove clanove.Uzivaj te

nemoj se sekirati i uzrujavati...svi smo jednaki ovdje ;)

 

:bilder

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa znam da je tesko al frendica mi radi u photoshopu profesionalno pa sam mislio ju zamolit pa ako bi se to dalo napravit kak spada is te slike da to sami isprintam na nes

 

nisam strucnjak, ali kako si zamislio da ce ti osvjetljenje raditi, svjetliti?

 

kad smo vec tu, moj prijedlog je da stavis kazaljke od GTI i to ti je vec druga planeta po izgledu

 

ali i one su cca 80 eur do tebe i netko da ti ih zamjeni jer sam ne mozes...

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemoj se sekirati i uzrujavati...svi smo jednaki ovdje ;)

 

:bilder

 

Da vidim pa podupires srackanje po drugima.Ovo je ocito forum zatvorenog drustva.Ako si djete,balavac il tinejđer nemas tu prava

bit jer ce ti netko srat jer su ti starci kupili auto?Pa sta te briga od kud mi auto i vozit cu ga isto ko i svi vi.Pitao sam za savjet gdje god sam pito netko sere il admin sto

otvaram topice il ak negdje nastavljam topice.

 

Jebacki forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam strucnjak, ali kako si zamislio da ce ti osvjetljenje raditi, svjetliti?

 

kad smo vec tu, moj prijedlog je da stavis kazaljke od GTI i to ti je vec druga planeta po izgledu

 

ali i one su cca 80 eur do tebe i netko da ti ih zamjeni jer sam ne mozes...

 

Ama znam da se moze zamjeniti al zasto?Pa samo bi skinuo papir na kojem pise sve to.Nije li to obican karton plastika il sta vec sa otisnutim brojkama?

 

Nemam sad 80 eura nikako jos skace gorive vozit cu se izgleda sve manje i manje tako da sam mislio samo promjenit papiric i mirna bosna

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemozes to napravit za 40 kuna i amen.

nije vrijeđanje, nego savjet

Edited by type-r

Share this post


Link to post
Share on other sites
0