0
pess_2103

urice

Recommended Posts

Ako može, i ako te veseli, ništa neka izfotoshopira pa zalijepi na satevima pa ćeš vidjeti koji si posao napravio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako misli da je to samo papiric, neka ga zamjeni onda

 

A jok ako je ono bio savjet od skrle-a svaka mu cast na savjetu.Pa tu sam da pitam ako nije papiric uredu mi moze netko rec sto je?

 

Volio bi uljepsat si auto koliko zelim i koliko imam para za to zato sam tu da pitam eto.

 

Hvala na savjetima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako hoces promjenit izgleda taha, jedino je to moguce izvest promjenom osvjetljenja i boje/izgleda kazaljki, zivo me zanima kako ce to izgledat u photoshopu i koje ce se folije koristiti, kako ce se rijesiti svi oni simboli tj lampice koje se nalaze po samom tahu, jer sama podloga nije bas obican ''papiric'' vise je plasticna...

 

 

 

 

 

 

 

 

:zder

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumijem te, evo ja isto sad nemam nista i ne radim nista, ako ne mogu nesto pametno uraditi necu sad opet ic printat podloge satova ili tako neki fus

kad uleti nesto, slozim nesto ok i idemo dalje, ispocetka

 

ako mi nista ne uleti, od para jel, sta je tu je, nastavim gledat tudje projekte :D

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da vidim pa podupires srackanje po drugima.Ovo je ocito forum zatvorenog drustva.Ako si djete,balavac il tinejđer nemas tu prava

bit jer ce ti netko srat jer su ti starci kupili auto?Pa sta te briga od kud mi auto i vozit cu ga isto ko i svi vi.Pitao sam za savjet gdje god sam pito netko sere il admin sto

otvaram topice il ak negdje nastavljam topice.

 

Jebacki forum

cuj svi to produ,a sto se vise opires to vise boli...

 

..a ja sam ti gad ko i svi mi na forumu..jbg :lol:

 

..i ADMIN je uvjek UPRAVU... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lijepo da vidis sam taho kako izgleda rastavljen pa ce ti biti neke stvari malo jasnije, sa pleksijem neces dobit nista, ustvari od koliko mm debljine bi ti isao sa plexijem, solucija ti je nadji na netu vec gotove folije i smontiraj ih ako su ti bas napete da budu od gti-a, samo ni sam okvir sata nije isti kao kod tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja se divim vama starijima i kad ce doc vrijeme da i vas netko preodgoji.Sta vama smeta sto bi ja promjenio uricu i sto uplices uopce moje roditelje u ovo?Jel ista znas o meni i mojima?NE

e pa onda ih se mani.I ti isto nes ti postenja srat po drugima jebote ovakav forum di starije budale samo tlace nove clanove.Uzivaj te

 

Nemoj se durit ali si tu mjesec dana i imas skoro polovicu postova koliko ja imam u cetri godine i lagano si vec dosadan sa postavljanjem banalnih da ne kazem glupih pitanja.

Kupi si keca za 50€ i kreni ga slagat pa ces vidjeti koliko ces postovanja,savjeta a i pomoci dobiti,a usput to ti i je svrha ovog foruma.

Savjete kako naljepiti foliju i kako se spaja ledica ces dobiti i na forum.hr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da je upravu i kuzim ga imo sam i ja forume i sve to stoji al cemu onda onaj pametuje?

 

Ako je ovo forum mislim da onda i sluzi za zezanciju i pitanja ako sam fulo s pitanjem nadam se da ce me netko ispravit jer ak nece cemu onda forum :S

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa na plexiglasu il izbusen kartoncic.Pa ostalo bi ostavio od svoje ploce samo brojke od gti-a

ajd kad uhvatis vremena sjedi u auto i izvadi sat, rastavi ga i izbusi kartoncic i sastavi, fino poslikaj i napravi tutorijal i stavi tu na forum da i ostali znaju kako to sredit. eto to je jedina preporuka, da ti netko 800 puta kaze da nesto ne ide, ti bi opet to htio, ovdje i u proslih 6 topica.

neznam sta bi ti covjek rekao, a da se ne ljutis..

edit: masa odgovora dok ja natipkam :D

btw ovaj lik trojka ti je najzajebaniji :D :D

Edited by type-r

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoj se durit ali si tu mjesec dana i imas skoro polovicu postova koliko ja imam u cetri godine i lagano si vec dosadan sa postavljanjem banalnih da ne kazem glupih pitanja.

Kupi si keca za 50€ i kreni ga slagat pa ces vidjeti koliko ces postovanja,savjeta a i pomoci dobiti,a usput to ti i je svrha ovog foruma.

Savjete kako naljepiti foliju i kako se spaja ledica ces dobiti i na forum.hr.

 

 

Ahaaa.Svrha je kupiti keca i onda cete mi svi pomoc?To sto volim vw to pada u vodu ako si fan keca ce ti pomoc.A sorry nisam vidio da je kec forum vec vw

 

I ti bi postavljo da si u mojim godinama i lako je mladjem trkeljit gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajd kad uhvatis vremena sjedi u auto i izvadi sat, rastavi ga i izbusi kartoncic i sastavi, fino poslikaj i napravi tutorijal i stavi tu na forum da i ostali znaju kako to sredit. eto to je jedina preporuka, da ti netko 800 puta kaze da nesto ne ide, ti bi opet to htio, ovdje i u proslih 6 topica.

neznam sta bi ti covjek rekao, a da se ne ljutis

 

Mozes mi samo jednostavno odgovoriti od kojeg je materijala ta stvar na kojoj su otisnuti km/h eto nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi, da je to tako jednostavno na novijim VW-ima onda ne bi podloge kostale +70 eura

 

kao sto ti je toni rekao podloga ti ima i simbole i tocan oblik na koji moze sjest

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahaaa.Svrha je kupiti keca i onda cete mi svi pomoc?To sto volim vw to pada u vodu ako si fan keca ce ti pomoc.A sorry nisam vidio da je kec forum vec vw

 

I ti bi postavljo da si u mojim godinama i lako je mladjem trkeljit gluposti

 

:rotfl:rotfl pa ti imas 20 godina

 

osim ako ti nisu tocni oni podaci na profilu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja imam 20 on 34 mislim da sam podosta mladji bar po mojoj matematici.

 

Ovo mi je prvi auto i ocito moram se osjecat jadan sto imam pola a ne keca ili duju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozes mi samo jednostavno odgovoriti od kojeg je materijala ta stvar na kojoj su otisnuti km/h eto nista vise.

 

 

 

evo ja cu ti rec, plasticna folija, debljine cca 0,5 mm, otisnuta sa obe strane da se ravnomjerno rasporedjuje pozadinsko svjetlo tj osvjetljenje, baza same folije je bijela i folija je mutna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa neznam ja, zato kazem da ti to rijesis, jer od kartoncica nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto ti je budžet ograničen, uzmi si rađe GTi kazaljke a za više info o tome se javi na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u tvojim godinama serafio vani na zimi kako bi se drugi dan mogao voziti.

Nije bilo interneta ali sam se svejedno vozio sa crnim noktima i deset puta vecim smijeskom nego da mi je to netko drugi napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa ja imam 20 on 34 mislim da sam podosta mladji bar po mojoj matematici.

 

Ovo mi je prvi auto i ocito moram se osjecat jadan sto imam pola a ne keca ili duju

 

ooo nee,pljuje po kecu i duji...

 

..neeeeeee.. :o

 

..ni ne pomisljaj na trojku... :ne2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije netko drugi vec moji otac.Pa zelim nesto sam napravit pa mi svi sugeriraju da kupim vec gotovu podlogu za 70 eura to je 400 kn a izrada toga je mozda 30 kuna.

 

Ljepo od tebe i ja bi sarafio trenutno al eto studiram sarafit cu na ljeto

Share this post


Link to post
Share on other sites

nhf al ako mozes napraviti identicne podloge za 30 kn, valjalo bi organizirat neki group buy, za te novce mora valjati :palacg

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites
ooo nee,pljuje po kecu i duji...

 

..neeeeeee.. :o

 

..ni ne pomisljaj na trojku... :ne2

 

 

Pa po cem pljujem?Sto sam zadovoljan svojim polom pljujem po kecu i duji?Iskreno najljepsi mi 4.A to sto ne vozim keca il duju jbg nemam para za projekte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa nije netko drugi vec moji otac.Pa zelim nesto sam napravit pa mi svi sugeriraju da kupim vec gotovu podlogu za 70 eura to je 400 kn a izrada toga je mozda 30 kuna.

 

Ljepo od tebe i ja bi sarafio trenutno al eto studiram sarafit cu na ljeto

 

Ne kazem da bi valjalo al bi mene usrecilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0