0
pess_2103

urice

Recommended Posts

ooo nee,pljuje po kecu i duji...

 

..neeeeeee.. :o

 

..ni ne pomisljaj na trojku... :ne2

 

Trojke nam se ne svidjaju pa o njima ne diskutiramo :bleh:rotfl

 

Pa po cem pljujem?Sto sam zadovoljan svojim polom pljujem po kecu i duji?Iskreno najljepsi mi 4.A to sto ne vozim keca il duju jbg nemam para za projekte

 

Decko ima ukusa :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga stas.Nisam mogo birat sam prvi auto mislim jesam htio sam da je vw al posto samna policu polago pa pola i kupili.Uletio za jeftine pare pa sto da ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trojke nam se ne svidjaju pa o njima ne diskutiramo :bleh:rotfl

:plac ne govori to.. :ne:D

 

 

Decko ima ukusa :palacg

šta jest,jest.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa nije netko drugi vec moji otac.Pa zelim nesto sam napravit pa mi svi sugeriraju da kupim vec gotovu podlogu za 70 eura to je 400 kn a izrada toga je mozda 30 kuna.

 

Ljepo od tebe i ja bi sarafio trenutno al eto studiram sarafit cu na ljeto

 

 

Gledam ovaj topic,i da je to neki meet bilo bi tuce....

 

Ne mozes to napraviti kao sto mislis za 30 kuna.Ja sam radio te satove,i na golfa 2,3 i passate do 96-e mozes podlogu kakvu god zelis jer rasvjeta dolazi odozgor...kako ti mislis to samo isprintati i da svijetli kroz brojke.....ne pisem ti zlonamjerno,nego je tako.Ja sam sebi radio u fotoshopu,ali u trojci mogu kako hocu....sada mi se to ne svidja i radit cu drugacije,ali to nije u tvom slucaju tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledam ovaj topic,i da je to neki meet bilo bi tuce....

 

Ne mozes to napraviti kao sto mislis za 30 kuna.Ja sam radio te satove,i na golfa 2,3 i passate do 96-e mozes podlogu kakvu god zelis jer rasvjeta dolazi odozgor...kako ti mislis to samo isprintati i da svijetli kroz brojke.....ne pisem ti zlonamjerno,nego je tako.Ja sam sebi radio u fotoshopu,ali u trojci mogu kako hocu....sada mi se to ne svidja i radit cu drugacije,ali to nije u tvom slucaju tako.

 

Uredu ako nemogu.Mislio sam da mogu nemislim davat 150 eura za to kad nemam mislio sam da mogu sam napravit ali ako se nemoze uredu.Samo sam pitao dali se moze to je sve

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uredu ako nemogu.Mislio sam da mogu nemislim davat 150 eura za to kad nemam mislio sam da mogu sam napravit ali ako se nemoze uredu.Samo sam pitao dali se moze to je sve

Ajmo ovako Jura

 

- br 1 :još devedesetih u srednjoj sam iz raznih predmeta išao fotokopirat i printat razne sličice i govna na PROZIRNU FOLIJU da bi za višu ocjenu mogao odgovarat usmeni uz prezentaciju na projektoru.

 

- br 2 :prije neku godinu sam se sjetio toga kad nam je lik rušio kamion na tehničkom zbog kvalitetne talijanske plastike koja je toliko izbljedila na suncu da se hrpa komandi za uključenje hidro pumpe i komandi krana na tabli nije mogla razlikovat,foliju u Ivecu posebno nisu htjeli prodat a za komplet tablu nije bilo love zbog takve gluposti pa sam je kopirao i izrezao na mjeru i sve 5.

 

-br 3 : isto to možeš i ti napraviti tj. rastavi taho,izvadi svoju foliju i fotokopiraj je što kvalitetnije možeš na taj način da iznad nje staviš bijeli papir da se pri kopiranju pokažu sve one oznake koje su zatamljene dok ne gori lampica ili ledica od ispod,kopiju skeniraj u omjeru 1-1 u digitalni format,daj tom nekom da ti je obradi u PS-u ili nekom programu i imaš neograničene mogućnosti od izbora boja do izgleda brojki,oem,custom...kako hoćeš.

Brojke i oznake,u biti šta želiš i trebaš isto tako u PS-u ukloniš iz slike tj da se ne otprinta nikakva boja na te pozicije već ostaje prozirno...

 

To si mislim napravit na autu već neko vrijeme ali nikako uhvatit vremena jer je stalno u pogonu i ljenčina sam a sad jel ti želiš pričekat mene da vidiš kako će to ispast ili želiš pokušat sam je tebi na volju,ako i nebudeš zadovoljan po mojoj računici bacit ćeš max 80-ak kuna i nešto vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i moje mišljenje...

 

 

 

Svo to kemijanje je i meni po glavi hodalo , znači što jeftiniji to ja sretniji.. ali u ovom svijetu to ne hoda....

 

 

POgledaj u moj projekt i moje postove ... isto tako sam i ja htio gti izvedbu taha..

 

ali čemu ...?????? tko to gleda...

 

 

Ja sam rađe kontaktirao par ljudi i dogovorio nešto drugo što po meni izgleda puno bolje nego gti sat..

 

 

Meni sada izgleda kao u r32 ili r20

 

sve skupa me nije to puno eura došlo ...

 

evo ti moj konačni rezultat samo sam ledice promjenio i kazaljke nabavio od golfa 6 r20

 

i da moraš imat chrom ringove da ti ovako sve lijepo svijetli ...kad se kazaljka diže..

 

 

i da rastavit taho je najjednostavnije ali vratit sve kako je bilo za to ti treba kalibrirat sat.... znači treba ti TIHI ..... ili netko sa laptopom i vag comom..

 

slike su malo loše ali eto samo za demonstraciju

 

fotografija031.jpgfotografija032r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce se mrkiOS primit posla pa da vidim jel uspio :palacg .

 

Tomek sad si reko ko gleda dal je gti taho da se ne isplati bacat novce a na r20 da :P.

 

Tvoje te ipak izaslo oko 1000 kn sigurno dok od mrkia 80 tako da je to za mene trentno velika razlika al moram priznat i tvoje prebrutalno izgleda :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
0