0
DOHC 16 V

molim pomoc oko izrade nosaca za dvd

Recommended Posts

http://www.consumeraffairs.com/recalls04/2...es/polaroid.jpg

dobio sam skoro ovakav isti model kao na slici , uredaj se moze okretati 180stepeni tako da ga poklopim da izgleda samo kao mali ekran , ali problem je sto nemam nosaca za njega i nemam ga staviti nigdje , planirao sam staviti iznad prekidaca za grijanje malo iznad cd playera ima dosta mjesta , e sad kako i kakav nosac izraditi da to pase kako treba imal ko kakvu sliku , skice ili neki savjet prijedlog ???

 

 

hvala unaprijed :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi to drugačije riješija

odvojiš ekran od donjeg dijela i montiraš ga bilo di, ili ga ukomponiraš negdi u kokpit, a donji dio, tj pleyer staviš u pretinac isprid suvozača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja mislio sebi ugraditi, ali sam na kraju prodao dvd..erkan odvoji od donjeg dijela i skini plastični okvir oko ekrana i vidjet ćeš da ti ostane samo ekran i nekoliko pločica sa komponentama, ja sam sebi planirao od stakloplastike napraviti manji okvir za ekran i složiti ga kao 2din iznad radia, a žice od ekrana samo produžiš i postolje staviš u pretinac, kad hoćeš gledati dvd ili nešto staviš ga dolje i riješeno.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tako sam i ja mislio sebi ugraditi, ali sam na kraju prodao dvd..erkan odvoji od donjeg dijela i skini plastični okvir oko ekrana i vidjet ćeš da ti ostane samo ekran i nekoliko pločica sa komponentama, ja sam sebi planirao od stakloplastike napraviti manji okvir za ekran i složiti ga kao 2din iznad radia, a žice od ekrana samo produžiš i postolje staviš u pretinac, kad hoćeš gledati dvd ili nešto staviš ga dolje i riješeno.. :palacg

 

 

napravio sam sada nesto za prvu pomoc samo da vidim kako ce izgledati , ali nisam siguran da se moze ekran odvajati od donjeg dijela uredjaja , izjedna je uredjaj samo se moze rotirati ekran , nisam probao mozel se kako odvojit ekran :mellow: posebno ako moze onda ce biti rijeseno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0