6 6
TheFog

Slike: Golf Mk3

Recommended Posts

Gdje su sve one njemačke trojke s kraja 20 i početka 21..st. :rolleyes: Sad sve glupi ameri i Airrideovi i šarene felge :doh

Nema više klasičnog njemačkog stila na MKIII,npr. ovo...

16lflly.jpg

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neću reć da je isfurano, al su već pomalo dosadile te trojke (govorim za sebe) ;)

 

 

 

misliš na zadnju sliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
misliš na zadnju sliku?

 

 

 

Ova srebrna mi je ok, osim pragova u boji auta, al sam se zasitio tog tzv. clean looka. SVI auti su na istu foru. Opet napominjem samo svoje mišljenje iznosim. Kad sam tek počeo sređivat auto bolje od toga nisam znao, a imao sam samo 19 godina. Svi učimo na vlastitim greškama.

 

Trenutno me pere da sredim auto sa OEM detaljima (a hvala bogu znamo da ih ima mali milion za birat) da bude jedinstven, a opet da sve to zajedno liči na neku cjelinu :)

 

Ovi aftermarket dijelovi su mi počeli ić na nerve i jedva čekam da to poskidam sa auta.

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

OEM+ je ok,na tvom golfu odlično izgleda,ovu zadnju sliku sam stavio kao primjer kako bi "po mom" bila lijepa trojka.Sviđa mi se i OEM+ stil,ali na mk3 mi više odgovara neki lagani clean look.Valjda ja tako mislim jer sam generacija koja "raste" u svijetu Need for speeda,mislim da lagano shvaćam tematiku VW tuninga.Da se razumijemo ne govorim o spojlerima,i plastikama...Sjećam se kad sam za prvu pričest (2003) od bratića iz Austrije dobio njemački časopis Autotuning.Tu sam se nagledao svakakvih primjeraka,i od tad se uvijek zamišljam u tako nekom svijetu širokih guma,niskih karoserija...Keskin,BBS... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tim njemačkim časopisima uvijek ima pokoji ok auto i gro smetlja,kako u Opel C&T tako i VW T i slično,i to zadnjih 10-ak godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U tim njemačkim časopisima uvijek ima pokoji ok auto i gro smetlja,kako u Opel C&T tako i VW T i slično,i to zadnjih 10-ak godina.

Ka i svaki drugi časopis.....kupi playboy:ima crnih,plavih,velikih,malih,obrijanih,neobrijanih....za svakog ponešto :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne želim da dođe do neželjenih posljedica.Potkrijepit ću primjerom koji mi se čini adekvatnim.

302c76h.jpg

24nme5h.jpg

Ovo je jedna od mojih vizija.Da vidimo vaše,zato služi galerija. :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka se nitko ne uvrijedi ali u zadnje vrijeme me počeo živcirati bad look na trojki.. neznam, nekako mi ne paše više. prije mi se sviđalo ali sad je postalo malo dosadno jer svi to rade.. maska bez znaka je sasvim dovoljna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

angel eyesi i kristal maglenks su bile inn u kombinaciji sa ili bez bad looka krajem devedesetih. Tad budimo realni kod nas nije bilo bas na svakom cosku kupit anđele za golfa i slicne stvari.. kod nas je to tek sada da se moze kupiti na svakom cosku.

 

To je u njemackoj tada bio hit..iako i dalje ostao.rub felga, šejvan bunker i tako ...

 

neki zastitni znakovi rekao bih..

 

 

 

A ovi ameri dosta njih su neki skejteri sta vec, neki alternativci i svi briju na one tapecirunge krova u nekim bakinim kariranim krpama, čupavcima i takvim stvarima i vidim da masovno briju na tu neku kombinaciju. Onda, kugla na mjenjaču neka, felge u bojama, i tako...

 

Meni se također u 90ima sviđala trojka sa frkanim pragovima, m3 retrovizori anđeli, onda prednji mono brisač na sredini i te spike...al proslo je to vrijeme i lijepo se prisjetiti toga jer je to nekad bilo nesto za respect al tad nije bilo ovog recimo oem+ looka toliko izrazenog kao sada...kako kaze trojan moze se jako dobor auto slozit da je unikatan a opet nije nakaradan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nice rajkec :)

 

evo ti onda još jedna:

 

IMG_2190.jpg

 

:)

 

 

A ovi ameri dosta njih su neki skejteri sta vec, neki alternativci i svi briju na one tapecirunge krova u nekim bakinim kariranim krpama, čupavcima i takvim stvarima i vidim da masovno briju na tu neku kombinaciju.

 

 

to se meni izrazito dopada:

 

downsized_1006081506a.jpg

 

h19.jpg

 

 

sven, ovo sve što si gore napisao je istina... po meni su već i za trojku prošla vremena kad je trojka dobro izgledala sa plastikama... samo velika većina ljudi još to ne kuži, pa svi izvana rade ovo ono i sve i svašta, a ustvari treba krenuti u potragu za rare OEM dijelovima i sitnicama dok ih još bar donekle ima, za 2-3 godine će već izaći sedma generacija golfa, a onaj auto koji će imat takve OEM rare sitnice na sebi će meni biti puno ljepši od raznih plastika i toga svega ostalog...

 

samo moje mišljenje...

Edited by rajkec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što kažeš je živa istina :palacg

Ovo mi je tako smješno kad stave tako deku ili neke stolnjake. :rotfl Neloše izgleda za promjenu,ali skroz neprimjereno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6