6 6
TheFog

Slike: Golf Mk3

Recommended Posts

A koja pila!!! Jedino mi ovi retrovizori nepasu, sve ostalo cista petica, sjedala su prejebena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.0 VR6 Turbo 500+ ks....

 

Stvarno predobre strojeve radi RS-tuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

tražio sam njihove topice od projekata...ali jedino što sam našo je par sličica na njihovoj stranici i to mercedesa i audia..koji nisu dovršei ( na tim projekt slikama) ..imali li tko da zna gdje se može naci projekt smeđe amerikan trojke sa lambo felgama i audi smeđoj unutrašnjosti ( ili neki drugi njihov projekt)

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
tražio sam njihove topice od projekata...ali jedino što sam našo je par sličica na njihovoj stranici i to mercedesa i audia..koji nisu dovršei ( na tim projekt slikama) ..imali li tko da zna gdje se može naci projekt smeđe amerikan trojke sa lambo felgama i audi smeđoj unutrašnjosti ( ili neki drugi njihov projekt)

hvala

 

Imas tu neke projekte

 

RS-tuning Hungary

Share this post


Link to post
Share on other sites

predobra jeee!!

NO FUCKING' FOLIE :palci :palci

A motorcic je isto solidan! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Koji je gust voziti vr-a sa tim volanom,jed je je poseban osjecaj,a i stoji mu odlicno! :respekt:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Zanima me kako su rijesili onaj dio izmedju volana i plastike jer kad se stvi taj volan od sestice ostaje jedno centimetar lufta izmedju volana i plastike,trzim slike ali nema nigdi,ako netko nadje neka stavi bilo bi mi od velike koristi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako su rijesili onaj dio izmedju volana i plastike jer kad se stvi taj volan od sestice ostaje jedno centimetar lufta izmedju volana i plastike,trzim slike ali nema nigdi,ako netko nadje neka stavi bilo bi mi od velike koristi :palacg

pilaj letvu volana i nareži navoj,hehehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo karboniziranje ako ne kosta 5 soma eura ne kosta nista .

 

Nemogu se nadivit kako su napralvjenj prednji rubnjaci...savrsenstvo a ne ono onako izvlacenje u spic

 

 

 

koja je to firma ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako su rijesili onaj dio izmedju volana i plastike jer kad se stvi taj volan od sestice ostaje jedno centimetar lufta izmedju volana i plastike,trzim slike ali nema nigdi,ako netko nadje neka stavi bilo bi mi od velike koristi :palacg

 

 

mislim da nije problem napraviti da se nevidi rupa između volana i plastike oko volana..

 

samo malo mašte...

evo vam malo moje ideje :)

 

svi nadam se znate kako izgleda prtsten ABS-a na prednjoj glavčini npr od trice... i kako se montira na glavčinu

 

napravi se takav prsten ali puni i presviče u npr. carbon i montira se tako da je fiksan na nutarnji dio volana, a na tom prstenu se napravi iklizište za sirenu, pa onda sve to lijepo funkcionira..

 

nadam se da su pojedinci razumjeli?!

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imas tu neke projekte

 

RS-tuning Hungary

 

 

Ovo karboniziranje ako ne kosta 5 soma eura ne kosta nista .

 

Nemogu se nadivit kako su napralvjenj prednji rubnjaci...savrsenstvo a ne ono onako izvlacenje u spic

 

 

 

koja je to firma ?

 

evo ga :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo karboniziranje ako ne kosta 5 soma eura ne kosta nista .

 

Nemogu se nadivit kako su napralvjenj prednji rubnjaci...savrsenstvo a ne ono onako izvlacenje u spic

 

 

 

koja je to firma ?

stari rubnjaci mogu biti ovako kad auto ima air...a kad nema onda ili ildu u spic ili se jace moraju izvuci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
mislim da nije problem napraviti da se nevidi rupa između volana i plastike oko volana..

 

samo malo mašte...

evo vam malo moje ideje :)

 

svi nadam se znate kako izgleda prtsten ABS-a na prednjoj glavčini npr od trice... i kako se montira na glavčinu

 

napravi se takav prsten ali puni i presviče u npr. carbon i montira se tako da je fiksan na nutarnji dio volana, a na tom prstenu se napravi iklizište za sirenu, pa onda sve to lijepo funkcionira..

 

nadam se da su pojedinci razumjeli?!

 

Svatam :palacg :palacg,oce li biti sto od plastika?...ako se sjecas...blizi se karlovac :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
stari rubnjaci mogu biti ovako kad auto ima air...a kad nema onda ili ildu u spic ili se jace moraju izvuci

 

sto mislis pod tim stari rubnjaci ?

 

Kakvi sve postoje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
stari (to si ti), .......

 

:da

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
aaaaaaaaa.. koji sam idiot :D

 

:rotfl:rotfl

 

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6