4 4
TheFog

Slike: Jetta Mk1/Mk2

Recommended Posts

Ma daj pa na kaj ovo lici, to se moze prodat pod staro zeljezo, mozda su vani neki drugi stilovi aktualni ali ovo mi je tak bezveze zrezana Jetta, prvo sam mislio da neki airride unutra cuci, al se vidi da je to samo nekvo podvozje od kamiona il sta vec :palacd :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
podvozje od kamiona il sta vec :palacd :palacd

 

Mislim da je podvozje od bube

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da je podvozje od bube

 

 

Aha moze biti da je i od bube sad vidim ovaj lim koji sluzi kao tunel hladenja aircooleda, sa kojima nisam bas na ti

 

 

 

img5133wb.jpg

 

4896845119_308b1db884_z.jpg

 

img7608v.jpg

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites
img5133wb.jpg

 

 

Ove kupejke su mi predobre

Blizu mene svaku ali bas svaku vecer je jedna parkana ispred birtije,mislim da je od konobarice al glupo mi pitat

"Alo mala jel to vani tvoja Đeta" :rotfl :rotfl

 

Inace stanje je ok ima kompletan bodykit ostalo nisam previse njusio al ovak po mraku ok ozgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

al podvozje od folcike na jetti,kud kraja ideja ovim ludjacima

Share this post


Link to post
Share on other sites

3831345982_6fc7913140_o.jpg

 

Viidm da posjećujemo iste stranice samo ti imaš više volje klikati mišem od mene...

 

 

Kaj se tiče ove jette, auto bi bio pun pogodan bez ovih blatobrana, prvi sam progutao jako teško jer svaki normalan čovjek želi da mu auto bude širi iza (ispravite me ak nisam u pravu), a sad kaj je ovo sa zadnjim napravljeno, jako mi loše izgleda, ustvari ne loše nego gadno..

Edited by rajkec

Share this post


Link to post
Share on other sites
a sad kaj je ovo sa zadnjim napravljeno, jako mi loše izgleda, ustvari ne loše nego gadno..

 

 

mislim da je prvi original... al ovo iza, ko da je našvasao pola lavora na auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi vidi sad samo da nađem 4 plehnata lavora i idem radit rubove na rradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da malo je i to blesavo da su prednje sirili a zadnji kolko mi se cini ostali uski serijski, a iza bi kao auto trebao bit siri

 

 

5082495850_af6cda2ffc_b.jpg

 

149800_104330799636863_103978146338795_33821_6689001_n.jpg

 

mk2-Jetta-coupe-bagged.jpg

 

mk2-bagged-1.jpg

 

mk2-bagged-2.jpg

 

mk2-bagged-4.jpeg.jpg

 

mk2-bagged-3.jpeg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
uuu ova zadnja je prebrutalna......

 

Jos i kak, inace vise volim duboke branike na Jetti ali ova je vrh, a i felne joj odlicno pristaju :palacg

 

 

IMG_2541.jpg

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i meni ljepse jetta izgleda s dubokima,ali ovi tanki sa chrom detaljima su mi takva perverzija da je to cudo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i meni ljepse jetta izgleda s dubokima,ali ovi tanki sa chrom detaljima su mi takva perverzija da je to cudo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4