0
HgsDodo

golf 3 hladnjak grijanja!

Recommended Posts

pozz mala pomoc! prsnuo mi hladnjak grijanja te sam se ja bacio na posao i poceo raskapat armaturu!

sad sve sam poskidal i doso do dijela gdje bi trebao kompletnu ventilaciju scupat van! nemam bas ideju kak kam pa ak ima netko savjet tko je to radio! P.S. ima klimu ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije dva tjedna mjenjao na jednom, sad mi teba stic svaki tren jos jedan...

Izvadim tablu, komplet, raspustim nosac table (sa A stupova), pomaknem prema sebi i onda cjelu ventilaciju, cjelo to kuciste zakrenem za 90 stupnjeva i izvucem. Da nisam nikad to radio neznam da bi se upusto u to! :) ovak mi je super kad znam i jos zaradim par sto kuna na tom.. :)

svaka cast sto radis sam! Malo naprijed, malo natrag, malo zakreni i ide van kod suvozaca pod noge

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemre pod noge brijem da imas drukciji kiler! kod mene je onaj kaj se prema gore vadi na sredini!

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemre pod noge brijem da imas drukciji kiler! kod mene je onaj kaj se prema gore vadi na sredini!

Pa kad si vec tolko raskopao kaj ti je sad jo izvadit ventilacionu kutiju van :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno jer ima klimu pa to mal zeza... Kad nema klimu onda sve to ide van i nema problema.

Nekupujte jeftinjake, gledajte da budu neki kvalitetniji kao npr Valeo.

 

Obavezno predihtat one klapne za smjer zraka.... to ak nije raspoadnuto onda ce se uskoro raspast :)

 

 

I jos eto ako smijem..... nemogu vjerovat da kad dodje svaka zima na forumu 5-6 slučajeva il upita o hladnjaku.. hmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites
vjerovatno jer ima klimu pa to mal zeza... Kad nema klimu onda sve to ide van i nema problema.

Nekupujte jeftinjake, gledajte da budu neki kvalitetniji kao npr Valeo.

 

Obavezno predihtat one klapne za smjer zraka.... to ak nije raspoadnuto onda ce se uskoro raspast :)

 

 

I jos eto ako smijem..... nemogu vjerovat da kad dodje svaka zima na forumu 5-6 slučajeva il upita o hladnjaku.. hmmmm

ja bi ga trebaoo na kecu mjenjaat,jel neko zna kaak..... :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ta "kutija" pricvrscena di izvana? i jel trebam raskapat onaj dio kod filtera kabine il je tam sam zadihtano s onim drk. spuzvama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno... imaš vite....

Neke su iza toplinske zastite na firewall-u kod auspuh grane... a mislim da ima jedan tamo gdje su škare-motor brisača...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0