0
Ivan

Seleni Polo 9N TDI

Recommended Posts

Izmjena obavljena.... sad kad se vozim ko da se vozim u sasvim drugom autu... :palci

 

Ono sto mogu reci je da, ovakva dva (tog tipa mislim :lol: ) vise nece na moj auto...

 

selen1.th.jpg selenr.th.jpg

 

drago mi je sto sam to rijesio i sto ulazim u Novu nam 2011 sa "normalnim" autom

 

 

Sretna Nova Svima

Edited by bushido

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram i ja to uskoro napraviti,neznam još da li da stavim powerlex ili te nove OEM

 

Bushido koliko ti je uzeo za izmjenu i di je taj majstor sad kad je se zagrijao da još jednu izmjenu obavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moram i ja to uskoro napraviti,neznam još da li da stavim powerlex ili te nove OEM

 

Bushido koliko ti je uzeo za izmjenu i di je taj majstor sad kad je se zagrijao da još jednu izmjenu obavi :)

 

ja drugi tjedan mjenjam...

 

uzeo budem te noce OEM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moram i ja to uskoro napraviti,neznam još da li da stavim powerlex ili te nove OEM

 

Bushido koliko ti je uzeo za izmjenu i di je taj majstor sad kad je se zagrijao da još jednu izmjenu obavi :)

 

 

Majstor je jedan privatni, u zadnje vrijeme mu samo dolazi vw/skoda/seat ekipa,tako da vec lud od tih selena ... :)

Skida ih ko od sale sad .......

 

Ostalo mozemo na PM...

 

 

 

ja drugi tjedan mjenjam...

 

uzeo budem te noce OEM

 

Ne razmisljajte, kupujte OEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je ekipa i stavjala te pune kad se pročulo da su jako dobri i nema pucanja :)

 

Orginalni su s 4 kraka i pri kupovini trazite da budu s 4 kraka jer ako je ostao koji stari s lagera da vam ga neuvale :)

 

Kad se ispraxira i nabavi zgodan alat.. izmjena moze trajat 15minuta (oba)

 

P.S nikad nežurim tako da i neradim s orginal alatom za nabijanje jer sam našao drugu šemu tj sistem da selen blok stoji u pravom položaju kad se nabija... pošto je plastična košuljica pa da nepukne il slično... Tako da kad mjenjam onda je to cca pol sata....

 

kxcex.jpg

 

axd1yh.jpg

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Majstor je jedan privatni, u zadnje vrijeme mu samo dolazi vw/skoda/seat ekipa,tako da vec lud od tih selena ... :)

Skida ih ko od sale sad .......

 

Ostalo mozemo na PM...

 

Ne razmisljajte, kupujte OEM

 

Ajd javi na pp gdje i pošto i cijenu OEM selena thx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

88kn mislim da je orginal.... u autodjelova sam viđao te zamjenske koji su slične cjene al po meni lošije kvalitete.. (one koje sam viđao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze neko okacit kataloski broj tih poboljsanih selena?

i cijena za info

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kataloški - 1K0407183E

Cijena je za komad 74,13kn + PDV (ovlašteni "Remix" Osijek)

 

 

Izmjena obavljena.... sad kad se vozim ko da se vozim u sasvim drugom autu... :palci

 

Meni je vibrirala armatura naprijed , dobio sam par cvrčaka...već sam mislio da mi na proljeće ne gine skidanje kompetne armature i dampiranje i ubacivanje spužve....sad nakon novih selena nemam niti jednog cvrčka , vozim na -10 hladan motor a ne vibrira ništa. :palacg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajd javi na pp gdje i pošto i cijenu OEM selena thx ;)

 

Javio :lol2

 

 

Meni je vibrirala armatura naprijed , dobio sam par cvrčaka...već sam mislio da mi na proljeće ne gine skidanje kompetne armature i dampiranje i ubacivanje spužve....sad nakon novih selena nemam niti jednog cvrčka , vozim na -10 hladan motor a ne vibrira ništa. :palacg

 

Tako i meni bilo, bilo me strah da se jos duzom voznjom na njima (cuprinima) nebi to pogorsalo (stvorili novi luftovi, cvrčci itd), jer to bi onda bilo nemoguce sanirati....

Stavio ove i bas kako ti kazes, svi nestali....

 

Lazem, javi mi se ponekad neki iza iz one plastike petih vrata.... moram jos utvrditi tocno odakle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

promjenio i ja danas selene...

 

kao da drugi auto vozim...

 

nema cvrčaka, ništa ne vibrira...nemogu vjerovat

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar nisu cupra-ini bolji.... jer pred godinu dana su svi hvalili da su najbolji izbor a vidi sad.. sve se vracaju na tvorničke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cupra seleni su na golf 4 definitivno bolji,volan je direktniji i osjecaj u voznji je nekako bolji,jedini veliki nedostatak je dosta bucniji ovjes pri prelasku preko rupa ili spojeva asvalta.

Znaci kome ne smeta krutost i buka a voli se ganjat to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bolji su, nisam ništa reko da nisu, samo što moram vozit iznad 2000 okr inaće sve vibrira, trese i sl.

 

vozne osobine su mi sada znatno lošije

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod 1.4TDi cuprini seleni nisu bolja opcija jer taj motor ima dosta vibracija i sa cuprinim selenima ih prenosi na karaoseriju i nije ugodno za svakodnevnu laganu vožnju

 

na 1.9TDI je preporučljivo staviti cuprine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešto mi samo nije jasno...

 

A2 ima orginal pune selene i ne vibrira a Polo vibrira...Zašto??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno su nosaci motora drukciji (skuplji,kvalitetniji) jer je to visa klasa auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kod 1.4TDi cuprini seleni nisu bolja opcija jer taj motor ima dosta vibracija i sa cuprinim selenima ih prenosi na karaoseriju i nije ugodno za svakodnevnu laganu vožnju

 

na 1.9TDI je preporučljivo staviti cuprine ;)

 

Meni je vibriralo na 1.9TDI sa Cuprinim...tako da ne preporučujem.

Teško je sad reći da li vibrira isto kao na 1.4 ali vibracije se osjete kod kretanja i kod vožnje na niskom broju okretaja.

Meni je trzao kod kretanja , čak sam postavio upit da li je zamašnjak u pitanju ili lamela pri kraju , dok poslije nisam skonto da mi je počeo trzati upravo nakon stavljanja cupra selena. Trzao uvijek hladan pri kretanju , kao da će mi motor iskočiti iz haube , a kako motor postiže radnu temperaturu trzanje se smanjuje ali ostane cca 50% od početnog. Sada na OEM selenima - nikakvi problemi , već 2.000km i ni da zatrzne ni malo , udobno , bolje nego prvi seleni sa dva kraka , tiše upijanje rupa , cvrčaka nigdje u armaturi - 2 klase udobniji auto.

 

Ja moj 1,9 TDI više neće cuprini. 15.000km muke mi je dosta i patnje auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema svaki polo isti ovjes... recimo radim jedan iz 2009 1.4 16v pa ima ovjes ki ovaj (2010 6R) a to sam vidio i na jednom 1.9TDI-u i tu ima razlike dal ce trest il ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kužim te...pa zar primjerice Polo 9N sa motorom 1,9 TDI 74kW i istom opremom nema identičan ovjes? Ne kužim zašto bi jedan 9N imao drugačiji ovjes od drugoga kad se radi o istom motoru. Moraju imati iste vilice , iste selene...identične amortizere i opruge...

 

Koliko ja znam , moglo se doplatiti samo sportski ovjes gdje su drugačije opruge i amortizeri , ostalo bi trebalo biti identično.

 

Vjerujem da kod benzinaca manje vibrira jer i sam benzinac stvara manje vibracija prilikom rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
recimo radim jedan iz 2009 1.4 16v pa ima ovjes ki ovaj (2010 6R)

 

Ima i masu fabia 2 koje imaju trap od prijašnje generacije.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad očete reč da kad san stavia pune selene od nekog pola na ibizu sdi da mi zato vibrira cilo auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0