0
175/70 R13

Dvojka 1.6D

Recommended Posts

to je po onoj-i was there :lol2

 

 

A još se nije parkirno mjesto očistilo od prije 3 god kad je ulje pišao na sve strane, i onda sam se tak vozio i ostavljao trag za sobom... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto,nemre nitko rec da tvoj golfnije ostavio traga..... :care jbt,sad ce rec da smo oftopicari.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
eto,nemre nitko rec da tvoj golfnije ostavio traga..... :care jbt,sad ce rec da smo oftopicari.....

 

Ma nismo, zajedno "skidamo" glavu prek foruma :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak je....a moramo utvrdit kaj se dogadjalo sve vrijeme da utvrdimo tocnu i nadasve ispravnu dijagnozu..... :palacd a opet je sve za dobrobit jednog vw-a :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma nisam, generalka je bila prije 30kkm, da su ti šarafi onda bi davnih dana nešto propišalo. Ali sad sam se sjetio da ljetos kad sam radio limariju majstor mi je malo sprčkao el. instalaciju pa se ventilator nije upalio i zakuhao je. Prva posljedica toga je bila da je mali kiler propišao, nadam se da ovo nije druga.

Bitnu stavku nam nisi napomenuo u prvom postu :palica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bitnu stavku nam nisi napomenuo u prvom postu :palica

 

Ma smetnuo sam s uma, krsni kum mi je radio limariju, inače obrtnik limar a opet ima nekih fuševa, istina da sam dobio za male nofce al ono... Tak da sam ovo potisnuo u pamćenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo ja glavu dolje, brtva je bila sva nekakva čudna, kao oksidirana sa razno raznim tragovima, odnio na ravnanje i ispitivanje i ispostavilo se da je glava u redu. Vratio sve nazad, promijenio sve brtve, semeringe i sl na glavi, zapalio ga radi i čini mi se dobro.

Muči me samo to kad se zagrije, znači vruć je i to, pomalo slini na odušku na ekspanzionoj posudi pa me zanima jel to normalno?? Pretpostavljam da je sve OK jer je prije napuhavao crijeva dok je bio vruć i nivo antifriza je padao pa kad sam odšarafio čep naglo onda mi je bacio van antifriza. Sad kad je vruć nivo ne pada već poraste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posuda ima odušak.. dakle to je onda okrugla posuda? Na nju nema sta izlazit sve dok je tlak u sistemu do 1 (i nešto) bar...

 

Ako je okrugla posuda onda tesko da i moze radit otvorenog cepa a da neizbaci vodu.... a i čep se neotvara naglo vec postepeno i onda voda nece vani...

 

 

Ako nepuše cijevi a vent upali kad treba te onda ad odrdi svoje mozes otvorit cep i voda neide van.. to je ok..

 

s tim naravno da na povrat s kilera na posudu mlaz vode ide konstantno tj da sistem cirkulira

Share this post


Link to post
Share on other sites
0