0
Guest vwinho

kolko stvarno goriva trosi VW?

Recommended Posts

Guest vwinho

Tvornicki podaci o potrosnji goriva su vise-manje utopijski, jer se mjere u laboratoriju i u najboljim mogucim uvjetima za auto. Kolika je stvarna potrosnja pojedinog auta, saznajte na potrosnja-goriva , a i sami se ukljucite u mjerenja, time da dodate svoj VW u bazu i biljezite tankanja.

 

Pogledajte stranicu, besplatno se prijavite i vodite si stvarnu potrosnju benzina .

 

Opelovci su nas prestigli, ima ih kolko hoces, dok VW-ovaca samo saka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tvornicki podaci o potrosnji goriva su vise-manje utopijski, jer se mjere u laboratoriju i u najboljim mogucim uvjetima za auto. Kolika je stvarna potrosnja pojedinog auta, saznajte na potrosnja-goriva , a i sami se ukljucite u mjerenja, time da dodate svoj VW u bazu i biljezite tankanja.

 

Pogledajte stranicu, besplatno se prijavite i vodite si stvarnu potrosnju benzina .

 

Opelovci su nas prestigli, ima ih kolko hoces, dok VW-ovaca samo saka

 

vw-ovci se vozaju i vozaju i vozaju, dok opelasi sipaju i mjere i racunaju heheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

" vw-ovci se vozaju i vozaju i vozaju, dok opelasi sipaju i mjere i racunaju "

 

 

he he he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kog zanima nek računa potrošnju,meni nekako nema smisla brinut o tome :lol2 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo i ja to htio napisati što i mrkiOS,auto nek bude pouzdan,da se ne kvari i da me dovede na cilj,a sad koliko troši,troši.Zašto se time zamarati?Kad je prazan ili nemam za tankiranje,idem pješice ili biciklom i onda ništa ne troši :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
" vw-ovci se vozaju i vozaju i vozaju, dok opelasi sipaju i mjere i racunaju "

 

 

he he he he

 

 

...sve je receno B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sipaj ložu i vozi nemoze trosit toliko koliko je lož jeftiniji od benzina...pa sad ti vozi gti vr6 ili tak nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoze on potrosit koliko ja mogu natocit ;)

 

neznam bash..benzin je dosao na 10 kn..hah

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koliko god naspes svaki ce potrosit..hehhehehe naspi mu dizela u benzinca i nece nikad potrosit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki auto troši više od tvorničkog podatka i tu se nema kaj raspravljati,jer su tamo posebni uvjeti kada oni to mjere. Ako netko želi da mu auto malo troši onda se mora voziti kao baba. A najbolji su mi oni koji kažu da im TDI ide 230 a troši 4-5 litara.Nisu svjesni koliko lažu prvenstveno sami sebe a zatim i sve ostale.Svaki auto mora trošiti da bi išao, činjenica je da TDI manje troši od bezinaca sa istom snagom no hoće i on popiti 10+ litara. A nije to slučaj samo kod VW vozila. I Opeli, BMW-i,Toyote, Mazde, Honde, Fordovi te svi ostali auti troše onoliko koliko im natočiš, više ni teoretski ne mogu. To što taj podatak odstupa od deklariranog ne znači apsolutno ništa jer tko će reklamirati potrošnju kod zastupnika? Možda se netko i nađe no taj će brzo postati predmetom ismijavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se hoces vozit, onda ces i potrosit, mislim da nema smisla "racunati" koja je potrosnja, toci i vozi.....

 

Sta bi rekao moj stari... Samo goni !!!!

Edited by rinchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imo mjenjač sa skraćenim prijenosima !!!! trošio od 13-18 litara 30litara 200km kad se vozim po otvorenoj cesti!! tak da sad kad troši 10litara - boli me kita

Share this post


Link to post
Share on other sites
0