2 2
smmania

spajanje daljinskog golf 4

Recommended Posts

ovako zanima me kako spojit daljinsko zakljucavanje ? gdje se nalazi modul centralnog zaklucavanja i koje zice di spojit i po kojoj šemi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas na vakum ili elektro motorice.na vakum znam napamet a ako su elektro skeniraj mi shemu iz kutije pa cu ti pospajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam kako ima golf 4 original ... saznao sam ele su motorici i ide na negative trigger medutim neznam di spojit i kako

Edited by smmania

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje daljinsko,nemas vakum,ja sam spojio ispod volana dole,nasao koje su zice u vratima i spojio ispod volana sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slozim sve po semi na đeku dole di je za otvaranje haube i pri pritisku na tipku skuri mi osigurac ???

 

znaci slagao sam po negative triggeru sta je u djiru to su od brambe sa foruma set

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima el podizače ili ne???

Ako imaš moraš 2 žice provuć u vrata, ako ne ne moraš.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naranžaste sijeci, žute spoji na - , bijelu i bijelu s crtom spoji na otključavanje i zaključavanje...

ta nađeš tako da probir lampicu spojiš na masu (klasika) i nabadaš konektore na izlazu iz vrata, samo vrata moraju bit "zatvorena"

stisni onaj pipak na njima šarafcigerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve mi je kako kazes bijela i bijelo crna spojene na zeleno crvenu i plavo zutu i svejedno jede osigurace znaci provuko sam plus i minus od radia i spojio na otlkljucavanje i zakljucavanje na (bijelu i bijelo crnu) đeku kao sta si rekao na minus sam stavio crnu zutu i zuto crnu ostalo nije nista spojeno na transmiteru je na minus stavljeno i na 0.5 secunda i jede osigurace od 10 a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj otpoji bijelu i bijelo crnu s te na koju si spojio, mislim da si na krivu žicu pojio....

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve mi je kako kazes bijela i bijelo crna spojene na zeleno crvenu i plavo zutu i svejedno jede osigurace znaci provuko sam plus i minus od radia i spojio na otlkljucavanje i zakljucavanje na (bijelu i bijelo crnu) đeku kao sta si rekao na minus sam stavio crnu zutu i zuto crnu ostalo nije nista spojeno na transmiteru je na minus stavljeno i na 0.5 secunda i jede osigurace od 10 a

 

 

 

ček ti si plus i minus spojio na žicu od otključavanja ili??? ako da otpoji odmah to ti kuri, ili piši malo preciznije

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam na minusu je zuta zuto crna i crna na plusu je crvena a bijela je bila na zuto lplavoj a bijelo crna na crveno zelenoj i nista ne funkcionira modul se cuje kad stiscem daljenski al brave mrtve

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna onda ko na kojoj zici je puls za otkljucacavanje a na kojoj zakljucavanje ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam probir lampu ubiti rijesio sam al ne radi kako treba ne otkljucava mi sve nego samo od vozaca ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedno pitanje kako slozit da zatreptaju zmigavci kad se zakljuca posto modul ima jedan izlaz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moraš kupit poluvodičke diode...i onda na ljubičastu žicu spajaš dvije diode i sa svake diode odlaz na jednu stranu žmigavca

 

........................1.dioda -lijeva strana prednji i zadnji žmigavci

.....ljubičasta----

......................-2.dioda -desna strana prednji i zadnji žmigavci

Edited by vbratkovic_GTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

da neotvaram novu temu radi se o seat toledu ima original centralno-daljinsko ali nema da blicaju zmigavci ..eh sada koja je zica za to spojiti i gdje? mislim da je sve kao na golfu 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2