0
smmania

par problema A4 1.8t

Recommended Posts

pošto je sve to vag grupacija valjda mogu ovdje pisat

 

ovako kazaljka od benzine mi je stalno na rezervi i stalno mi pise na putnom racunalu bitte tanken u cemu bi mogao biti kvar ?

 

jedan dio okretaj sata mi ne svijetli kako se to moze slozit i koje zaruljice idu unutra ?

 

 

 

na lijevom kotacu svako malo koda nesto zagrebe, jucer su mijenjane disk plocice i krajnici sutra idem na centriranje trapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. plovak vjerovatno.... preko diagnostike se moze testirat

2. skines vurice i straga izmjenis žižu koja neradi

3. tko moze znat dok se nevidi.... struže otkad je mjenjano il?

Share this post


Link to post
Share on other sites

plovak je rijesen danas otkacio se i pao je na dno rezervara jedva sam ga izvukao

dijagnostika daje greske da je turbina otvorena cijelo vrijeme i nesto sa okretajima sad se nemogu sjetit iako auto dobro radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto jos problema slozio sam taj plovak, centriro trap, skinuo rezervar ocistio I sve pospajao natrag medutim sad su dosli novi problemi. Pri stajanju vise od deset minuta trebam dva puta zaverglat da upali I pri skretanju u desno cujem zvuk neki tupi kao tk tk tk ,I sta brze idem to je sve cesci

 

 

Ako ko ima kakvu dijagnozu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo drugo vjerojatno homokineticki

Share this post


Link to post
Share on other sites

točno, ali sam čekao da ti napišeš...nevjerojatno kako su ti drage riječi koje počinju na "homo"

Share this post


Link to post
Share on other sites
točno, ali sam čekao da ti napišeš...nevjerojatno kako su ti drage riječi koje počinju na "homo"

:lol: a kuzi se, znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

provjeri manđetne sanjskih zglobova.. poznato je da znaju pucat i homič ostane suh i onda tucka...

moguće da se da spasit s novom mašću.. sve ovisi sta ces vidit kad ga rastavis i isperes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jutros prije nego sta sam isao na posao opet palim auto u koda mu fali jedan zub on zavergla dva puta stane I onda opet vergla .... Jel treba odzracit mozda crijeva od goriva I kako posto sam skidao rezervar od tad I je taj problem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E I da nakon zivlje voznje turbina se po sredini uzari jel to normalno dode do zarko crvene boje ,turbina je reparirana pred 15 000 km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko zasto mi anlaser ne vergla stalno nego kad idem verglat zavergla na sekundu dve pa stane pa opet vergla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0