0
Jandro

Golf 1 - Automatski mjenjač problem

Recommended Posts

kolega mi se požalio da mu auto neide vise kako je isao, kec je 73 godina, 1.6 benzinac i getriba automatska sa 3 brzine pa mi rekao da otvorim temu i pitam jel ima to kakve potrošne dijelove za mijenjat da bi zbog toga mogao ici losije tipa lamela nekakva itd? mislim, sve ima svoje potrošne dijelove itd, ali što bi se trebalo mijenjati nakon nekog vremena i to bi trebalo otpeljat baš u neki servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora ic losije zbog getribe... moze ga i sami karb zezat.. Ima li plin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'73. god... :rolleyes: Auuuu, mislim da je onda ked možda i bio već u planu. :lol:

 

Sviječice, kompresija, možda je zaštopan filter zraka, može svašt bit ak se ne održava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolega mi se požalio da mu auto neide vise kako je isao, kec je 73 godina, 1.6 benzinac i getriba automatska sa 3 brzine pa mi rekao da otvorim temu i pitam jel ima to kakve potrošne dijelove za mijenjat da bi zbog toga mogao ici losije tipa lamela nekakva itd? mislim, sve ima svoje potrošne dijelove itd, ali što bi se trebalo mijenjati nakon nekog vremena i to bi trebalo otpeljat baš u neki servis?

 

Od kud ti je frend, koje je boje kec??

I sam imam istu motorizaciju pa ako mogu kako pomoć stojim na raspolaganju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima plin da, al to valjda servisira

a masina je neka 1.8 sada unutra i to je nedavno neka dobra stavljena

on bas kaze da mu cudno da bi getriba mogla bit.. inace auto je jako dobro isao s obzirom na godiste i na getribu s 3 brzine!!

 

iz mjesta blizu bjelovara, naranđasti kec

eto ga

ScreenShot001-18.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nova raca ili tam negdje?

 

Trojstvo... No to je sad nebitno

 

Ima tko onda ideju sta bi moglo bit s getribom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeli on siguran da je getriba? Ja mislim da nije, neka zamijeni svjecice iscisti ili zamijeni karburator... Ako je getriba neka kupi novu ili popravlja staru nema se tu sta razmisljat. Ja se izvinjavam forumasima raspisah se kao da sam neki strucnjak nadam se da necete zamjerit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim ima plin eto moguceg problema... Nek skine gore s karba mješalicu plina i proba vozit samo na bengu al bez kucista f. zraka. Ako ide isto onda nek vidi dal mu karb otvara drugu klapnu (dvogrli je)...

 

Imam odi takvu duju kojaq ima problem da neide a trosi gro plina.... veliki mestar je smanio dotok zraka da bi motor nekako radio na plin a na bengu se guši jer mu je smanjen protok...

Getribu ostavite za zadnju opciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0