0
speedburn

reparacija kocione celjusti

Recommended Posts

evo nabavio sam od golfa 2 GTI zadnji most sa diskovima i stavio sam na trojku svoju, sljedeci problem je taj sta jedna celjust pisa ulje na onoj osovinici od rucne kocnice... celjust je bila kod majstora i promjenjeno je sve u njoj, znaci sve gumice i svi semerinzi.... al ona osovinica je dobila po pi..i dal bi se to dalo prevarit pa ponovno istokarit, jel to tko ikat pokusavao ili radio jer nemogu nigdje nabavit drugu celjust ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

nova kooostaaaaaa u p.m.... :( .....nac noviju celjust ili obje od g3 ,ipak je mladja nego od dvojke....ili od g4 isto idu uz minornu preradu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja ko ima nekoliko komada od g3, javi se dečku po nikom "samir" on ima frenda s tim dijelovima..

 

Al ako ti curi ulje uz osovinu onda ti nije u osovini problem...neki dan sam presložio cijelu čeljust pa znam..

 

Ona se ošteti na onom dijelu uz semering, koji služi da voda ne ulazi u taj dio čeljusti, a taj dio i dio gdje je

 

ulje dijeli jedna mala gumica koja se nalazi na osovinici s navojem i to je malo problem složit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jucer sam rastavio celjust i bas ima lufta puno a i onaj mesingani prstencic u celjusti je malo dobio jajolik oblik, dao sam to sad tokaru pa ako uspije sta napravit, ako ne morat cu drugu celjust stavit!!!!

 

hvala za sad!! javim sta ce bit od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo samo da javim da je rjeseno majstor je upsio napravit novu piksicu i sad je sve ljepo fiksno, nista ne curi celjust koci ;))

 

 

moze lock

 

hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0