6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Funkcionalnoscu gazi rns kako god jel ima 100 tih gluposti i mogucnosti dok rns ima samo navi i hard i filmove samo dvd format, al zvuk i prijem stanica nece nikad bit bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti bolji ili jednak po prijemu stanica kad bi se kinezi odlucili iskoristit ulaz sa dvije antene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi uvijek govore kopija od ovog, kopija od onog...

Nisu to nikakve kopije, to su uredjaji za odredjeni tip auta...

 

I trebalo bi shvatit da oem nije sveta krava, taj original radio nije nista posebno, on je tamo da malo kosta u startu i da radi, puno aftermarketa radi puno bolje i ima kvalitetnije komponente, to ljudi shvate kada samo izvade original radio i stave neki aftermarket, koliko se kvaliteta zvuka i glasnoca pojaca, to nije za vjerovat...

 

A da ne govorimo o tome da se uzme aftermarket u istom cjenovnom rangu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funkcionalnoscu gazi rns kako god jel ima 100 tih gluposti i mogucnosti dok rns ima samo navi i hard i filmove samo dvd format, al zvuk i prijem stanica nece nikad bit bolji.

Da jer svi kupuju kopije koje kostaju 100-200 eura a ajde kupi radio od 15 tisuca kuna ili koliko kosta novi rns pa da vidimo sta je bolje. Nemos to dvoje usporedivati Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li se ovo spojit na 510,ipod adapter,mogu ga povoljno dobit u neki racun,kolko vridi polovan sa instalacijom?6860982342fa4ac0a14b16892ed01f00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam baš potražio i cijena samog modula je nekih 50-100$

Edited by rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

c39ad10ee29c9f3091c090e445a252ef.jpg

Evo recimo...ja sam si nabavio RNS 510 kopiju...i mogu reci radi perfektno...ocitava potrosnju..obrtaje...dali su vrata otvorena..kilometrazu...temparaturu...voltazu alkumulatora...stime ima dva usb...BT...navigaciju iGO...sd card...dvd...dtv...sasvim solidno radi i prezadovoljan sam s njim...

i ja bi si to nabavio pa me zanima malo više,jel to ovo sa njuškala,dali radi fluidno,koji je to proizvođač i jel povuče phonebook iz mob

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko njuskala....zvuk je extra...zasada jako ljepo radi nikakvih problema...ugasio cambus da moze dvd u voznji...ne prazni alkumulator...a sto se brojeva tice vuce brojeve i phonebook..preko bt

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si platio?

Ja sam narucio isti iz UK za 1400kn došao za 5 dana DHLom

1600 kn

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze neki link za narudjbe iz uk?

Ja sam od ovoga naručio

http://s.aliexpress.com/jQZb2MV3

 

Samo se prije javi selleru da dogovorite da želiš slanje iz UK, a ne iz Kine.

Ti potvrdis kupnju i onda on modificira cijenu da uračuna DHL i to tek onda platiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje, ako spojim ovaj radio s svojim golf v koji ima parking senzore iza dali onda preko radija vidim i vizualno te senzore na radiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes pravi uredjaj sve vidis...

 

Na erisin stranici imas opciju za dostavu iz Uk, dodje +30$...

 

Ja nesto sta se zove sudar, nebi stavio u auto haaha

A i za ovaj sa linka pise iz eu da ne ide dostava za hr, samo iz kine, a onda na to racunaj jos carinu i porez oko 1000 kn...

 

Kad se vec uzima uredjaj, uzmi android sa minimalno 1 gb rama...

 

Ima ovakvih erisina po 50$ + dostava, androidi 200+$ + dostava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes pravi uredjaj sve vidis...

 

Na erisin stranici imas opciju za dostavu iz Uk, dodje +30$...

 

Ja nesto sta se zove sudar, nebi stavio u auto haaha

A i za ovaj sa linka pise iz eu da ne ide dostava za hr, samo iz kine, a onda na to racunaj jos carinu i porez oko 1000 kn...

 

Kad se vec uzima uredjaj, uzmi android sa minimalno 1 gb rama...

 

Ima ovakvih erisina po 50$ + dostava, androidi 200+$ + dostava...

Napisao sam da šalje iz UK, samo se treba dogovoriti sa prodavačem (jer imaju trgovinu i u UK), tako da nema dodatnih davanja. 1400kn je zadnja cijena.

 

@nightwalker93

Da, sve se vidi, automatski prebaci na ekran i prikazuje koji senzor upozorava. Također ima i podršku za rikverc kameru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se netko javio na veijeme, mogao je imat ovaj za oko 800 kn, ja sam ga mislio uzet pa ga stavit u prodaju, ali kako sam uzeo vise komada pa me izaslo preko 6000 kn, nije mi se dalo jos i taj trosak...

 

Inace je oko 1200 kn, ima i dvb-t

 

https://www.erisin.com/erisin-es8068v-7-hd-car-dvd-bt-3g-wifi-dvbt-for-vw_p407.html

 

A androidi su od oko 1800+...


Ima i modela sa win i android u dualbootu, na nekima cak oba rade odjednom...

 

Puno je opcija, a raspon cijena od najjeftinijih 1000 do 3000 kn...

 

Ja sam sebi uzeo android 5.1.1 top model, oko 2500 dodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6