1 1
Mexx

3.VWCC meet ZADAR - REPORT

Recommended Posts

bilo je odlicno kao i uvik na susretima, pozdrav svima

 

:aplauz

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo ti na fog,i ti i tvoj ĐTI ste postali medijski popraćeni :lol:

 

 

vw1.jpg

 

 

p.s. pustite malo fejs i uplodajte ovdje slike,znam da je sporije ali polako :palacg

ali je slikalo moje auto? triba san odma dogovorit i reklamu da se prodaje :D

 

edit/p.s. kako sudbonosno da je na slici iza mog auta, trenutni auto buduceg vlasnika mog auta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam bio na vasem meet-u i ovo je fenomenomenalno ispalo iako se vididio debeli manjak žemskinja pa su se svi zaljetali na one 2 hostese a dali je itko umočio (sem onog tampona) ostaje za vidit :rotfl

Napokon da je iz Dubrovnika stiglo dosta ljudi... i nadam se da ce sad to izgledat uobičajeno na meet-ovima :palacg

Pohvala organizatoru na organizaciji a i na last time rezervaciji/uplati a i fala gosponu molekuli na prekrasnom vremenu.... Zanimljive igre znanja i vjestine i koliko me pamcenje sluzi gospara je bilo dosta na dobitku a sto se tiče lutrije tu nemam sta rec.. doma se vrnuh sa punom vrečicom sveg i svačeg a ja i nino smo pokupovali sve preostale lutrije pa da vas se riješimo kome šta dat.. koji je broj itd itd..

Slika ima hrpa pa cu samo nekoliko okačit odika...ostale se uploadavaju na FB jbg (lakse je)

 

2uptop2.jpg

 

2zhgtix.jpg

 

156th02.jpg

 

2qsw8km.jpg

 

2cxxagp.jpg

 

2j4cy6x.jpg

 

b5fqqs.jpg

 

Mjesto zločina :)

 

34o1tvq.jpg

 

Dio Dubrovačke ekipe..

 

20h0nd0.jpg

 

Pikado... tko prvi u sridu...

 

Rudy 0 bodova

 

303e4ht.jpg

 

Fog... sejm šit 0 bodova... :rotfl

 

5vq736.jpg

 

Vojo bez Marine 0 bodova...

 

2istusi.jpg

 

elNino 0 points :fakjea

 

15ri7uo.jpg

 

Nije mnogo proslo i prvi u sridu je...

 

fwp3cj.jpg

35bfn6x.jpg

 

Nakon njega odoh po pijaču a tko je tu bio pobjednik mozda da je pitat onu hostesu :zivio

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

@autofreak-duša,na fejsu sao klik na sliku-copy image url,i deri vamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na slikama, Mr. Trotoar

Share this post


Link to post
Share on other sites
hvala na slikama, Mr. Trotoar

 

nema na cemu darling :palacg i ajde da si i ti naučio neku nasu rječ

nastavak::::.

 

205pm48.jpg

 

f22buq.jpg

 

4se3wk.jpg

 

15yiyp1.jpg

 

 

 

Ovdje se vec vidilo da manjak zemskih dolazi do izražaja... Lik je kralj večeri! :rotfl

 

w2hzzn.jpg

 

11r5e1k.jpg

 

pa je tako najmlađi spaić dobio po tamburi :)

 

29dy9w3.jpg

 

Bolakada je odradila svoje... :rotfl

 

t9xtmg.jpg

 

pa su se tako neki (bezuspješno) skrivali ispod stolova.... :lol2

 

2ldd0sm.jpg

 

 

a0uclf.jpg

 

Opet gospari...

 

2w3xb47.jpg

sc6vx4.jpg

 

Naravno još je u igri...

29cbg9l.jpg

 

Dio splicke ekipice zaljubljenih...

 

rthyqx.jpg

 

Lutrija...

25sv0np.jpg

 

posljedica...

 

255jhnd.jpg

 

Pa su neki i ogladnili...

 

mjxogi.jpg

 

Al nema odmora novo natjecanje je tu.....

 

kai4jn.jpg

 

ncgjtg.jpg

 

Ručni rad majkaaaaa

 

2h2leew.jpg

 

Cilj...

 

9jg85l.jpg

 

Zamaglila mi se leća na fotiću al i drugi su imali tehnickih problema.. Uzrok gore spomenutog otvaranja haube na Vr-u .. :palci

 

ml0bc3.jpg

 

 

Nedjelja 08:30 :bag: buđenje :ne2

 

11jx5yx.jpg

 

Parkirah kola al se nesjecam da sam vozio po asvaltu... al evo sve je na okupu očito :lol:

eitbhu.jpg

 

10.00 treba ici doma... ostavljam ekipu ....

Jedna za kraj...

 

icnyhv.jpg

 

P.S ima nesto osjetljivih fotki koje nesmjem kačit na net pa ako se tko čeg sjeca posaljem na mail...

 

eh da... hosteseee :fakjea

 

2hxay50.jpg

 

 

Imam nesto snimki pa mozda uspijem skombinirat neki clipich... al yt dize mnogo kvalitee snimke a hd nemogu s ovog kompa..

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

AUTOFREAK odlican report :respekt:palacg

 

Uh sad kad gledam slike film se vraca unazad al najzanimljiviji dio je bio sa racijom,al san se ismija s tobom joooj,legenda si!!

 

Za bubeta:Uvik postoji drugi put,nista se ti ne sekiraj.

 

Ima jedna jako jako zanimljiva dimova slika,neki ce znati o cemu se radi vec sad,al to cer ici gore da svi vide,medica je uzela danak :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
da da dobro si reka sve je u imenu,reka ti je moj Roko da ne skidaš vatru na autu :rotfl

Ne skidan vatru,bez brige.....to je vječni plamen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTOFREAK odlican report,svaka čast :respekt:respekt:respekt

 

e bube,bube pa di ovo propusti :rotfl a doći ćeš ti nama dogodine :palacg

 

 

gospodine 084GT oće li vaš report uskoro :rolleyes:

 

 

 

p.s. danas sam sazna da su VR-u pokušali otvoriti haubu (pod okriljem noći ) neki dečki iz neke druge auto.industrije

 

084GT ugrađuj alarm odma

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Alarm i je vec gore,a da ju i otvore nemaju sto ukrast!

 

report ce za koji dan jer san u balunu maksimalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim. Pohvala organizatoricama i organizatorima na maksimalno dobrom provodu i odlično odrađenom (još jednim u nizu) Zd meet-a! :respekt

Piva od medice je bila fuuuuuuuuj!!! Ali samo prva, ostale su bile jako dobre trebalo se samo naviknuti. :D

Žao mi je što nisam doživio raciju ali bio sam "umoran". Uglavnom sve je bilo za 5+.

to AUTOFREAK: ova slika za kraj je najljepša :P

 

See you all on next meet!!

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

rudi (a i Speedy), sorry za limun :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

komp iz 2002 i procesor ki u getro-ove blagajnice.... đaba hd snimka kad on to nemoze prožvakat i ispljunut na net :palacd

al eto da nije samo na slikama....

 

 

edit:

 

MP4 video kakav takav...

Mex isti video al s minut vise materijala... :palacg

 

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo freak...ovo je strava samo prelosa kvaliteta ,bas steta jer imas mota

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se i ja javim.

hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji te nam pružili još jednom nezaboravan vikend. hvala dobrim ljudima šta dolaze na takva druženja. hvala malom roku šta nam je pokazao da ima i talenata u zadru. nadam se da će ovakvih druženja bit još i više u godini i da će bit sve više ljudi koji vole ovakve mitove. slike ovih dana a do tad pozdrav svwima do sljedećeg mita.

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neman nego 10 slika,slab mi je fotič pa ne uspijem sve poslikat,valjda ču dobit novi

 

tvoje su uvijek najbolje slike ,imam ja jedan doma viška ,nije nov ali radi slika ,dobiš ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima evo i ja da se malo javim sa zakašnjenjem ali nikad nije kasno.Poseban pozdrav organizatorima,koji su nas lijepo ugostili i počastili svaka

čast vama dvojici.Opet je lijepo vidjet moje dalmatince na okupu i one vijerne fanove iz Rijeke i Karlovca šteta što je Zagreb daleko možda sljedeći put i oni dođu pa i njima jedan veliki pozdrav.Što se tiće zabave,dolaska prijema i svega ostalog sve pet svaka ćast. Ovaj put nisam nosija aparat da potkrjepim slikama moju priću ali su moje kolege frik i spuco odlično obavili ovaj dio posla i zato im se zahvaljujem. :bravo:palacd Imam samo jednu pritužbu

na vašu organizaciju a radi se o sljedećemu,dogodine kad budete pravili susret kupite malo više koverti za lutriju jer ste ostali bez njih kad smo mi počeli vaditi lovu. :palacg Nadam se da se niko neće naljutit na ovu moju priću, pa ovim putem još jedan veliki pozdrav :respekt svima prisutnima u Zadru i onima koje sam zaboravio spomenuti :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima evo i ja da se malo javim sa zakašnjenjem ali nikad nije kasno.Poseban pozdrav organizatorima,koji su nas lijepo ugostili i počastili svaka

čast vama dvojici.Opet je lijepo vidjet moje dalmatince na okupu i one vijerne fanove iz Rijeke i Karlovca šteta što je Zagreb daleko možda sljedeći put i oni dođu pa i njima jedan veliki pozdrav.Što se tiće zabave,dolaska prijema i svega ostalog sve pet svaka ćast. Ovaj put nisam nosija aparat da potkrjepim slikama moju priću ali su moje kolege frik i spuco odlično obavili ovaj dio posla i zato im se zahvaljujem. :bravo:palacd Imam samo jednu pritužbu

na vašu organizaciju a radi se o sljedećemu,dogodine kad budete pravili susret kupite malo više koverti za lutriju jer ste ostali bez njih kad smo mi počeli vaditi lovu. :palacg Nadam se da se niko neće naljutit na ovu moju priću, pa ovim putem još jedan veliki pozdrav :respekt svima prisutnima u Zadru i onima koje sam zaboravio spomenuti :respekt

 

a uuuuuuuuuuuuuuu lutrija :rotfl:rotfl:rotfl ,pa bilo je sto kuverti

 

dogodine 100 komada samo za Dubrovnik :palci a sto za ostale :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da..pogledah sad malo onaj tv prilog... sve pet al eto mislim da nije trebalo ograničavat kakvi vw-ovi mogu doc tj da to nije susret za oldtimere.... vec za novija vozila... Ako je nekome vw u srcu onda sta ima veze jeli iz 50ih il iz 2011 :)

 

Sto se tiče lutrije da.. podebljajte količinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim malo sa zakašnjenjem....moj prvi vw susret :zivio organizacija sve pet :respekt , nagradne igre, tombola,i naravno grah u neka doba kad su promili isparavali.. :palacg:palacg:palacg

Drago mi je da sam upoznao dečke s foruma i da je vw dubrovnik ;) došao u tolikom broju kao što će i iduće godine :grrr

 

 

evo još malo slika.......

dsc02488hd.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02499uo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02502vu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

malo nas je al nas ima....

dsc02509di.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jetta me oduševila....stari vozi vec 10ak godina jettu 1.6 oriđiđi al ova je šou...program

dsc02527d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02530bo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02534g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

roko u sridu :bravo

dsc02583j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02592a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

marenda na balkonu nedjelja jutro...pogled na zadar, luku i brodove....neprocjenjivo :)

dsc02597ul.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02599b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pozdravw svima..nadam se da će i mojih 16 ventila bit kompletirano do idućeg susreta :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim bilo je jako zanimljivo, puno auta :D

 

Mene zanima jel ovaj crveni Golf 3 G60 ima klimu ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
rudi (a i Speedy), sorry za limun :D

 

Nema na čemu, kad znam da me-nas vwoliš :wub:

 

Eh da..pogledah sad malo onaj tv prilog... sve pet al eto mislim da nije trebalo ograničavat kakvi vw-ovi mogu doc tj da to nije susret za oldtimere.... vec za novija vozila... Ako je nekome vw u srcu onda sta ima veze jeli iz 50ih il iz 2011 smile.gif

 

I ja sam takvog mišljenja, ali opet znam da Tonči nije imao lošu namjeru i da ce dapače voliti kad dođem sa aircooled-om :D

 

Vidim bilo je jako zanimljivo, puno auta biggrin.gif

 

Mene zanima jel ovaj crveni Golf 3 G60 ima klimu ??

 

Nema, gledali smo ja i Speedy, znam na što ciljaš :D:lol:

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1