1 1
said

Pitanje o poliranju

Recommended Posts

sa glinom ne mozes ostetiti lak ,to je ajmo rec klasicna gumica za brisanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
sa glinom ne mozes ostetiti lak ,to je ajmo rec klasicna gumica za brisanje :D

dobro onda moram nabavit tu glinu pa se malo poigrat s tim da vidim sta ce biti pa onda dalje :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj sa glinom nemas kaj izgubit,ak je pomoglo Dariu mozda pomogne i kod tebe.

Obavezno javi rezultate bas me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram probat nego daj mi reci jos jel ta glina ima po kvaliteti ili je svejedno kakvu uzmem, mislim ono jel ima bolja i losija ili mogu bilo koju...

ako i naðem to uopce u pozegi za kupit

ovih dana cu to nastojat nabavit pa probat ako ne bude bas prvise zima za pranje auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imas i po kvaliteti a i po grubosti ,ja bi ti preporucio srednju da uzmes

 

pogledaj stranicu elitecarcare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa imas i po kvaliteti a i po grubosti ,ja bi ti preporucio srednju da uzmes

 

pogledaj stranicu elitecarcare ;)

da evo pregledao sam malo, jel se mogu narucit proizvodi s te njihove stranice

 

Možda ovo pomogne (Iron Remover):

cleanyourcar.co.uk

trebalo bi i to probat, kaze prvo ga osistit s glinom pa ona s tim sredstvom naspricati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes na partes.hr pogledati, a ako nema nigdje, ebay uvijek ima :)

Edited by Peki

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedino da tuzim firmu da mi plate lakiranje :rotfl

 

jebe se tebi :) , ja bi popizdio na tvom mjestu :lol2

nemoraš tužiti, ali nešto bi trebao poduzeti po tom pitanju...traži od firme neku lovu, pa makar samo za poliranje auta

Share this post


Link to post
Share on other sites
jebe se tebi :) , ja bi popizdio na tvom mjestu :lol2

nemoraš tužiti, ali nešto bi trebao poduzeti po tom pitanju...traži od firme neku lovu, pa makar samo za poliranje auta

pa da me odma otjeraju kuci :rotfl nema od toga kruha, sta mislis koliko bi onda ljudi trazilo pare za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi cim manje za probu jer ces ju kupit a nebu ti pomogla.

Poliranje ti je od 500-800kn a tebe vec glina kosta 320+pasta gruba+pasta fina+mikrofibra+neki aplikator spuzva ili slicno i jos mozes zajebat,zato bolje nekom plati i prst u uho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko Isusova.. Siđ pa viđ ovo..

 

Odi Slavene u autopraonicu M, autom, da covjek vidi o cemu je rijec i on ce ti rec sta i kako ce se radit..

 

 

:palacg

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uzmi cim manje za probu jer ces ju kupit a nebu ti pomogla.

Poliranje ti je od 500-800kn a tebe vec glina kosta 320+pasta gruba+pasta fina+mikrofibra+neki aplikator spuzva ili slicno i jos mozes zajebat,zato bolje nekom plati i prst u uho.

pa mislio sam probat s tom glinom bar da vidim kak ce bit, hoce li bar malo uklonit tu prljavstinu, pa ako bi islo uzeo bi si da imam pa ono par puta godisnje s tim prat auto,a polirao ja ne bi sam samo bi ga probao oprat jer ne vjerujem da itko od ovih majstora kod nas pere s tom glinom prije poliranja jer sad cu ga dat ispolirat pa onda s tim probat odrzvat da se ne nakupi opet toliko tih spena i svega kuzis me, zato sam mislio uzet ovaj mali set za 180 kuna pa samo da isprobam? Al ako mislis da ne rijedi necu bacat pare bezveze

A poliranje jel da pricekam proljece ili da sad to radim? Jer ako bude snijega pa sol po cesti i kamencici jel se isplati sad polirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Majko Isusova.. Siđ pa viđ ovo..

 

Odi Slavene u autopraonicu M, autom, da covjek vidi o cemu je rijec i on ce ti rec sta i kako ce se radit..

 

 

:palacg

tamo cu otic kad budem za poliranje pa cu vidjet s njim sad se raspitujem za glinu pa da vidim jel to vrijedi sta

a i kod njih je onaj ulaz sjeban boli me zeludac kad se sjetim kak tam moram ulazit u dvoriste :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
tamo cu otic kad budem za poliranje pa cu vidjet s njim sad se raspitujem za glinu pa da vidim jel to vrijedi sta

a i kod njih je onaj ulaz sjeban boli me zeludac kad se sjetim kak tam moram ulazit u dvoriste :palacd

 

Dignu kola u vazduh pa te nece boliti Tibo :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dignu kola u vazduh pa te nece boliti Tibo :grrr

ne kenjaj :rolleyes::lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1