0
MARKA

Passat 1.9 TDI '96g

Recommended Posts

Jel se da složiti putni kompjuter na paju 1.9 tdi '96

( da promjenim sat i ručkice)

 

Fog prebaci topic ili ga zbrisi ak je vec otvoren ali mi pošalji link u pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....=34810&st=0

 

ukratko

 

čuka sa MFA,ručkica (paše i od golfa 3 ) instalacija ručkice

senzor temp ulja

senzor vanjske temp zraka

 

i ta dva senzora spojiti

 

ako ne prikazuje potrošnju,naći taj pin i pojiti na osiguračku kutiju

 

 

ja imam MFA na passat b4 1994 tdi..imam par pitanja ako znaš odg.....kada stavima br.1 na ručici i kad stisnem tipku imam od sljedečeg

Potrošnju na 100 km

Temperaturu ulja

Prijeđene kilometre

Nešto tipa 40 km/h ( bezveze govorim,jer znaš što je to )

 

dali bi još nešto trebao imati uz to.vidim da si naveo još jednu temperaturu.ja imam climatronic pa mi na njemu pokazuje vanjsku temperaturu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao bi vidjeti sve osim te vanjske temp jer imaš climatronic i zato nije spojeno na MFA,a ovo 40km/h je prosječna brzina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
trebao bi vidjeti sve osim te vanjske temp jer imaš climatronic i zato nije spojeno na MFA,a ovo 40km/h je prosječna brzina :)

 

Evo još jedno pitanje :D

Kada upalim brisače ne onoj prvoj brzini di trebaju jednom obrisati i stati.meni ne rade tako.nego vrte,vrte i onda stanu ali negdje di ne treba.stanu na pola šajbe tipa.kad upalim ostale brzine i onda ugasim brisače stane mi brisač di sam ugasio.neće se vratit na početni položaj.pa onda moram stalno ciljati da ih gasim na početnom položaju.zanima me dali je to do ručice ili do motora brisača,ako znaš.vidim isto tako da si naveo da paše od golfa 3 ručica.pa ako je ručica znači mogu uzeti od golfa ručicu.ova od mog passata u Tokiću mi košta 1000 kn.s obzirom da su teška vremena nekako mi je to puno dati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0