1 1
RAZZOR

Wörthersee Tour 2012

Recommended Posts

Ovako. neki dan sam pogledao malo video o Wörthersee Tour 2011 i mogu vam rec da me se jako dojmilo. Pa sam razmisljao ako neko ima iskustva kako je tamo nek napise. A isto tako da se proba skupit neki broj ljudi da se podjele troskovi i da se moze ic. Ja imam zelju ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas vec temu za see 2012. , Mislim da je marin otvorio temu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezna se jos al ako bude idem. ugl nek admin ili m0od spoji ove 2 teme da ne bude 2 iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekli su da neće smak svjeta pa da će biti see-a :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li zainteresiranih za odlazak na see. bar da predstavljamo vwcc. ja se mogu ponudit ko vozac. auto ce bit lagano stiliziran i to je to. Minimal style. al trea nas bit minimalno troje da podjelimo troskove jer 800 kn za put + tamo svi troskovi. to nemogu izdrzat sam. bilo bi dobro kad bi se skupilo vise ljudi pa da se ide sa 2-3 auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li zainteresiranih?

 

search če te prosvijetlit

 

reporti

 

2011

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=52278

 

2010

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=38479

 

2009

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=25662

 

itd itd itd

 

 

p.s. svake godine ista pitanja i isti odgovori :D

 

 

 

edit

sioux bio brži :smijeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ste me ohrabrili. Ko bude htio ic samnom nek se javi. idem ukoliko me neka visa sila ne sprijeci. i molio bih nekog ko je bio da mi na pm kaze detalje. cijene spavanja, ulaznice? itd itd vecinom oko financijskog dijela da znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodaj golf 5 kupi golf 4 i nebude ti bed potrošit u 3 dana jednom godišnje 300-400eura :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
prodaj golf 5 kupi golf 4 i nebude ti bed potrošit u 3 dana jednom godišnje 300-400eura :palacg

 

Mi idemo i ove godine... Budem uzel nešto mesa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake godine nas ide pedesetak tak da ti nebumo u auto stali.. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ja nudim prijevoz za 3 osobe + ja. idemo lokalnim cestama da neplacamo cestarinu. 200 kn svako za gorivo. Ici cu na potezu Beli manastir, darda, osijek, donji miholjac, slatina, koprivnica, varazdin, i onda idem gore prema sloveniji. znaci mogu pokupit bilo koga ko je u tom potezu, a mogu i bilo koga drugog al placa dodatno gorivo kolko mi treba do njega i da se vratim na rutu. bit ce nas 4 u autu da se ne guramo petorica. nisam pri parama niti cu bit tako da cu ja spavat u satoru ili u autu a ako ce neko u hotel ili gasthaus mogu ga odvesti do zeljenog mjesta. Toliko od mene. Put je siguran ukoliko se skupe trojica ili da me nesto bas vazno ne pogodi na datume polaska ili boravka tamo. amortizaciju za auto ne naplacujem posto je i meni zelja ici tamo. Eto tolko od mene.

 

Ko zeli ici i rezervirati mjesto u autu nek se javi na pm.

 

I da jos naglasim mladi sam vozac al imam 60-70 tisuca km iza sebe sto na motoru sto u autu tako da se zna.

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za 200-300kn goriva dođem do see-a i nazad i vozam se po see-u.. naravno krk-see-krk

pansion koji smo uzimali je cca bi 35e sa doručkom

 

 

editirao sam cifru radi cjene goriva koja je skoro 10kn :( ali tu su razlike 50+ kn)

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

razor kak je krenuo s dogovorima.. mozda vec sljedeci tjedan krene za A :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha ja volim sve dogovorit unaprijed. i 200 kn je zbog tog sto ja imam 450 km do tamo i isto toliko nazad + tamo vozanje

Share this post


Link to post
Share on other sites
koliko uopce ima kilometara od rijeke do gore?

 

ja cca po takvom putu napravim oko 500km+ znači od rijeke cca 200km

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes: :rolleyes:

sljedeći topic skupljamo pare za pit meni kupite dva deci vode i tri zrna šećera..

i da zanima me kako bi izračuno amortizaciju auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes: :rolleyes:

sljedeći topic skupljamo pare za pit meni kupite dva deci vode i tri zrna šećera..

i da zanima me kako bi izračuno amortizaciju auta?

Hehe.. Kako izracunati?? Pa sve ovisi koliko ih ima u autu.. Koliko auto sjedne mm toliko stoja :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
razor kak je krenuo s dogovorima.. mozda vec sljedeci tjedan krene za A :rotfl

 

 

Znas kako se kaze kod nas.. " Tresla se brda, rodio se miš! " :lol2 :lol2 Al zivi bili pa vidili.

Svejedno :respekt za entuzijazam!

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1