1 1
RAZZOR

Wörthersee Tour 2012

Recommended Posts

haha, s biciklom najjeftinije

 

nego, kak ćemo mi uopće ić?? Dac nije kupio VW, pitanje kaj bude s mojim...jedino ti imaš VW!!

 

Ti plati gorivo, dac bude vinjete, a ja budem pretrpil amortizaciju... :)

 

Klopu budemo Juri uzeli, a Josip nosi pivu i jeger pa necemo bit zedni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za sta najvise zafrkavaju?

uh uh sa policijom uvijek neki problemi. ugl.mora bit sve atestirano na autu i upisano u njizicu vozila

dimenzija guma i svega ostalog...za dane kad traje glavni shou policije ima koda je ratno stanje ma jos i gore!!!!

gdje je ogranicenje 30kmh morate sve postovati. nema turiranja, paljenja guma nicega!

mene su zaustavili samo kontrola papire i gledali mi dimenziju guma...i skuzio je da mi je ispala(pala na policu) naljepnica RH ja sam ju samo sa

selotepom zaljepio sa unutarnje strane... malo me zafrkaval kaj je to bla bla. i morao sam pred njim zanjepit na sajbu i to je to.

drugo nista.

 

tako da ako idem ove godine idem samo tjedan prije! nikako vise za vrijeme shoa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa moze li netko pojasniti sta se podrazumijeva pod sve atestirano.......mislim, kod mene je skoro sve original, imam gewinde, farove i stopke kristalne, felge 15" unutar blatobrane, ne vire.....gume ce biti 175/45.....diskovi nazad, hmmm...to je to....i auspuh naravno je original samo je izlaz prema gore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bio prošle godine 2put s cabriom, felge nisu upisane, mrvicu vire, bez hr nalje i nikakvih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Uff 500€ ko iz šale :o

audicabrio: ma dosta ekipe gore nema legalne aute i uvijek razmišljaš "od svih silnih auta neće baš mene" ali ovo šta se Marinu desilo, ne hvala, uzmem polo sdi od majke ili službeno i putujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uff 500€ ko iz šale :o

audicabrio: ma dosta ekipe gore nema legalne aute i uvijek razmišljaš "od svih silnih auta neće baš mene" ali ovo šta se Marinu desilo, ne hvala, uzmem polo sdi od majke ili službeno i putujem :)

 

Fiki i ja idemo gore, pa se dogovorimo kad bude vrijeme, a?? :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan savijet, nije vam pametno ići na knap sa novcem, ako nemaš za platiti kaznu auto ti ide u policiski stacijonar pa je tek onda veselje...

 

 

i još jedna stvar da svi budemo na čisto: na svakom autu oni mogu nešto naći da se plati kazna, samo je pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje :D

 

obavezno putovnica za gore ili ima nekih caka...???

 

jel ima nesto za izvaditi za dan dva???

 

pod tim nemislim da samo u slo skrenem za aus :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitanje :D

 

obavezno putovnica za gore ili ima nekih caka...???

 

jel ima nesto za izvaditi za dan dva???

 

pod tim nemislim da samo u slo skrenem za aus :D :D

 

 

Moraš imati obavezno putovnicu, al evo prošle godine išli smo na jedno putovanje u Češku i jedan lik nije imao putovnicu i išao je skroz i vratio se bez problema, nitko nigdje nije ništa kontrolirao

 

ti uđeš u Slo na osobnu i između Slo i A nema granice pa ideš slobodno al ako te ulovi kakva kontrola e onda si hebo ježa u leđa jer je tamo obavezna putovnica za državljane RH

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdravljeni....;)...

 

eto mene zanima kad EKIPA planira ić gore... po mogućnosti da iznajmimo iste apartmane...;)...

 

ono približno da se zna... znači...tjedan prije showa...

ja ču ionako samo kroz vikend....radi posla, nažalost, nemogu ostat duže...;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozdravljeni....;)...

 

eto mene zanima kad EKIPA planira ić gore... po mogućnosti da iznajmimo iste apartmane...;)...

 

ono približno da se zna... znači...tjedan prije showa...

ja ču ionako samo kroz vikend....radi posla, nažalost, nemogu ostat duže...;)...

Gruß Got!

 

mi smo ti od 5.-16. kod Rauscha (ko i lani)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bio prošle godine 2put s cabriom, felge nisu upisane, mrvicu vire, bez hr nalje i nikakvih problema...

 

 

To je zato sto sam ja bio s tobom. Lol

 

I ove godine idemo na glavni event i oba vikenda prije... I malo na shell...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gruß Got!

 

mi smo ti od 5.-16. kod Rauscha (ko i lani)

 

 

;)...danke Schatz...

 

...jedan vikend se vidimo...;)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustajem od see-a mozda se uguram s nekim i odem al sa svojim autom necu ic. previse kvarova i nesiguran mi je. lova otisla na vag dijagnostiku. posto mi to treba zbog kemijanja po autu. LP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odustajem od see-a mozda se uguram s nekim i odem al sa svojim autom necu ic. previse kvarova i nesiguran mi je. lova otisla na vag dijagnostiku. posto mi to treba zbog kemijanja po autu. LP

 

Tresla se brda rodio se mis. :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozdravljeni....;)...

 

eto mene zanima kad EKIPA planira ić gore... po mogućnosti da iznajmimo iste apartmane...;)...

 

ono približno da se zna... znači...tjedan prije showa...

ja ču ionako samo kroz vikend....radi posla, nažalost, nemogu ostat duže...;)...

 

 

mi smo s FOGom vikend prije :D ,ponesi stolice ja cu pivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znas kako se kaze kod nas.. " Tresla se brda, rodio se miš! " :lol2 :lol2 Al zivi bili pa vidili.

Svejedno :respekt za entuzijazam!

 

 

Evo prvi put da quotam samog sebe :rotfl

 

A vidi se i zasto.. :bravo tocno prije 2 mjeseca..

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovako. neki dan sam pogledao malo video o Wörthersee Tour 2011 i mogu vam rec da me se jako dojmilo. Pa sam razmisljao ako neko ima iskustva kako je tamo nek napise. A isto tako da se proba skupit neki broj ljudi da se podjele troskovi i da se moze ic. Ja imam zelju ici.

 

Ja idem definitivno,Wörthersee je blizu Villacha pa se usput može i svratit kod mog prijatelja u Andiamo,od Umaga nekih 2 sata udaljeno!

Ako još netko ide neka se javi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam ja tako planiroa nikad nebi ni do Šibenika došao...kamoli do see-a :)

 

Kakvim sam barakama isao do Šibenika... uopce me nije bilo briga dal ce crknut il ne....

Tako i s Audi-em prosli put od DU do See-a....

Nekad je bolje šutat i ostavit planiranje z azadnjih 10-15dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tresla se brda rodio se mis. :rotfl

 

 

ko suncokret...pa taman da vozi u safe modu moze doci do tamo :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ču gore 11. i 12. 5.,vikend prije ovaj put...valjda bude ekipe??? zna netko nešto sa stranih foruma :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1