1 1
RAZZOR

Wörthersee Tour 2012

Recommended Posts

Moraš imati obavezno putovnicu, al evo prošle godine išli smo na jedno putovanje u Češku i jedan lik nije imao putovnicu i išao je skroz i vratio se bez problema, nitko nigdje nije ništa kontrolirao

 

ti uđeš u Slo na osobnu i između Slo i A nema granice pa ideš slobodno al ako te ulovi kakva kontrola e onda si hebo ježa u leđa jer je tamo obavezna putovnica za državljane RH

 

Mene su zaustavili kod Shella sa serijskim Polom , bilo nas je troje u autu i tražili nas putovnice.

 

Tako da nije za se zafrkavat.

 

Ali smo godinu prije Marin i ja krenuli gore i na granici su mi rekli da mi je istekla putovnica , ipak smo išli , a da su me čopili , prodali bbi Marinove felge da me puste iz zatvora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A sta ako se bicikla pokvari? :o

budem me netko od decki u bunkeru vratio!

ako se ne varam dario je rezervirao za nas od 11 do 13.05

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem i ja vikend 11-13 imam i jedno slobodno mjesto ali suvozač mora bit hrabar :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
idem i ja vikend 11-13 imam i jedno slobodno mjesto ali suvozač mora bit hrabar :)))))

 

Mogu li ja leć u kašun :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
idem i ja vikend 11-13 imam i jedno slobodno mjesto ali suvozač mora bit hrabar :)))))

znaći ideš sa T1? :rolleyes:

onda znam tko bi mi mogao bicikal voziti nazad ako mi se potrga nekaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvjerovatnije ali još nisam siguran dali idem sa njim :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ko suncokret...pa taman da vozi u safe modu moze doci do tamo :fakjea

 

 

Oprosti kolega ti mozda mozes. mene i najmanja sitnica na autu kad ne radi nazivcira. kod mene zarulja obicna sto se pokvari nece izdrzat dulje od sat-dva nakon kvara. odma u trgovinu po drugu i na licu mjesta mjenjanje. Jednostavno sam takav i necu si dozvolit da nes nevalja. Neki dan sam posumnjo na egr ventil i nakon 2 dana doso je novi egr gore. sad me jos uvijek turbina pati, al doci cu joj glave. ako se ne sredi ili neda popravit ide nova gore i ne zanima me. A nakon tih ulaganja koja su prevelika za moj dzep nema teoretske sanse da skupim pare do see-a. zao mi je al tako je. kad sam piso text i dogovaro see nisam ni slutio da ce bit ovakih kvarova jer auto je iso savrseno + sad mi dolazi servis za 3 tisuce a to cu do see-a napravit. tako da jos para ode iz dzepa. I to sve odlazi i odgadjaju se gevinde jer novce trosim za popravke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidimo se, gore smo od 11.-13.5.!

 

VRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Share this post


Link to post
Share on other sites
11,12,13.5 smo gore,jedva cekam :)

 

 

ko spava sa havrinom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogu li ja leć u kašun :D

 

neznam dali staneš po dužini :lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ko spava sa havrinom :P

 

Ja blizu tebe ne spavam,prica se da ti je miltek na autu tih naspram tvog hrkanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprosti kolega ti mozda mozes. mene i najmanja sitnica na autu kad ne radi nazivcira. kod mene zarulja obicna sto se pokvari nece izdrzat dulje od sat-dva nakon kvara. odma u trgovinu po drugu i na licu mjesta mjenjanje. Jednostavno sam takav i necu si dozvolit da nes nevalja. Neki dan sam posumnjo na egr ventil i nakon 2 dana doso je novi egr gore. sad me jos uvijek turbina pati, al doci cu joj glave. ako se ne sredi ili neda popravit ide nova gore i ne zanima me. A nakon tih ulaganja koja su prevelika za moj dzep nema teoretske sanse da skupim pare do see-a. zao mi je al tako je. kad sam piso text i dogovaro see nisam ni slutio da ce bit ovakih kvarova jer auto je iso savrseno + sad mi dolazi servis za 3 tisuce a to cu do see-a napravit. tako da jos para ode iz dzepa. I to sve odlazi i odgadjaju se gevinde jer novce trosim za popravke.

 

meni lampica za pregorenu sijalicu nakon mjesec i pol dana se sama ugasila :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to si ti. ja to nemogu.

 

I da. kak mi se cini ic ce nova turbina gore. a staru bi mogo reparirat i ostavit u rezervi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprosti kolega ti mozda mozes. mene i najmanja sitnica na autu kad ne radi nazivcira. kod mene zarulja obicna sto se pokvari nece izdrzat dulje od sat-dva nakon kvara. odma u trgovinu po drugu i na licu mjesta mjenjanje. Jednostavno sam takav i necu si dozvolit da nes nevalja. Neki dan sam posumnjo na egr ventil i nakon 2 dana doso je novi egr gore. sad me jos uvijek turbina pati, al doci cu joj glave. ako se ne sredi ili neda popravit ide nova gore i ne zanima me. A nakon tih ulaganja koja su prevelika za moj dzep nema teoretske sanse da skupim pare do see-a. zao mi je al tako je. kad sam piso text i dogovaro see nisam ni slutio da ce bit ovakih kvarova jer auto je iso savrseno + sad mi dolazi servis za 3 tisuce a to cu do see-a napravit. tako da jos para ode iz dzepa. I to sve odlazi i odgadjaju se gevinde jer novce trosim za popravke.

 

 

 

Stari razglabap o odlasku na See kao da je milione km daleko, pa do tada se može ušparati i za 3 putovanja do tamo a kamoli ne za jedno i to još koje možeš podjelit s nekim od prijatelja

 

Tak da i ja stojim iza "tresla se brda rodio se miš"

 

Sorry al vuče mi na dječja posla jer taj put nije obaveza nego želja tako da si sigurno i prije par mjeseci znao svoje financije i ishod svega ovog

Edited by puks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jura, ne zaboravi uzet radiovezu, dac, toc, josip... U sobi 202 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jura, ne zaboravi uzet radiovezu, dac, toc, josip... U sobi 202 :P

 

Idemo vikend prije gledat aute ili ko i lani hostese?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stari razglabap o odlasku na See kao da je milione km daleko, pa do tada se može ušparati i za 3 putovanja do tamo a kamoli ne za jedno i to još koje možeš podjelit s nekim od prijatelja

 

Tak da i ja stojim iza "tresla se brda rodio se miš"

 

Sorry al vuče mi na dječja posla jer taj put nije obaveza nego želja tako da si sigurno i prije par mjeseci znao svoje financije i ishod svega ovog

 

 

Imo sam pare slozene na hrpi i stavljene sastrane za wsee. koje su samo cekale. al sad kad je auto poceo rikavat. mjenjo egr, mjenjo neko crijevo na turbu (i jos uvijek auto nevalja, opet mora na servis), pare su se morale potrosit na ono sto mi zbilja treba a to je auto. Ako bog da srece i skupim para mozda se pojavim u karlovcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Karlovac ti je mini mini Wsee ... i puno pristojniji :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idemo vikend prije gledat aute ili ko i lani hostese?

 

 

Jel neizvodivo i jedno i drugo...?

 

Makar mi je ovo drugo nekak privlačnije.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma recite vi sta hocete zasto idedte gote il ne al u svakom slucaju vidimo sr gore...

 

pozz od ekipe iz konobe. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
a Karlovac ti je mini mini Wsee ... i puno pristojniji :lol2

 

Koju bi ocijenu dali Karlovcu a koju Wsee-u, iskreno, i da , koliko mi treba para ako nisam rastrosan za otici u Wsee?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koju bi ocijenu dali Karlovcu a koju Wsee-u, iskreno, i da , koliko mi treba para ako nisam rastrosan za otici u Wsee?

 

Karlovac 10

Wsee 1010 :)

 

Treba ti 150eura minimalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1