1 1
RAZZOR

Wörthersee Tour 2012

Recommended Posts

Karlovac 10

Wsee 1010 :)

 

Treba ti 150eura minimalno.

 

Haha, svidja mi se tvoj odgovor, i za Karlovac (drago mi je da je 10) ali i za Wsee :bravo

Slatka muka, da li za prvi put doci prvo u Karlovac ili....... otici u Wsee i umrijeti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Haha, svidja mi se tvoj odgovor, i za Karlovac (drago mi je da je 10) ali i za Wsee :bravo

Slatka muka, da li za prvi put doci prvo u Karlovac ili....... otici u Wsee i umrijeti

 

I jedno i drugo. Za Karlovac ti barem ne treba puno love :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Karlovac ti ne treba puno love,natocis,dodjes,rostiljas,pijes sta si kupis i dobro ti je,a puno vise je nase ekipe,spavas di legnes i nitko te ne dira :D

 

 

i jos je jubilarni meet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karlovac je kao da izađeš iz svog dvorišta u drugo svoje dvorište, sve dobro, sve domaće, svo opušteno

 

Jednostavno odlično

 

A jubi- meet se ni u kojem slučaju nebi trebao propustiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine smo se za austriju zaputili petak poslije posla i ljevo desno došli tek oko 11 naveče gore , popili par piva i nakraju zaspali u autu( cca 200 kn plina) , ujutro marendali (imali sa sobom) i na autobus koji je čini mi se oko 8€ , došli smo u grad napravili lagani đir pa na kavu (možda 5 €) i do ručka opet đirali okolo te sjeli pojesti i to je je bilo cca 35 € i popodne doma , znači sve skupa nas dvojica smo potrošilo 500-600 kn još da smo platili spavanje bilo bi kakvih 70-ak € ili šator 30 uglavnom za 150 € bi se dalo i dvoje ljudi proč bez da se išta kupi za svoje limene ljubimce

Edited by vwfan1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problemi s policiom, koliko sam ja vidio ima ih na svakom koraku.....al zaustavljaju samo ako dajes gas i palis gume....jer pored ceste stoji hrpa ljudi i govori, gumi guumi.....:) a ja na svom mk1 nemam nista atestirano, kod nas u bosni ti nis od tog ne rade, al sad cu bar pokusati srediti samo da mi gume upisu u prometnu....ostalo je mislim nebitno, na autu su samo gevinde i kristalni farovi koje cu, mislim, zamijeniti sa originalnim....ostalo je sve okk....

ja sam isa sa crystal farovima,gewindama,xenonima i neupisanim felgama i niko me nije niti pogleda...zato no sikiriki :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije vama tamo skupo.. jebg vama je 200km cca :)

 

ugl ako se ide s štedljivim prometalom i misli malo o prehrani.. (dakle kupit sve kod nas) a pivu kupit tamo (jer je jeftinija) takav izlet nekošta mnogo...

bus 8e

šator 14e (mada se moze šlepat broj ljudi u satoru a i spavat u autu :) )

vinjeta mislim 100ak kuna

piva u samom gradu na sankovima je mislim 5e dok je u Billa-i ima i za 80c tako da se da živjet za normalnu lovu :)

 

parking oko samog mjesta gdje je događaj je i po 15e zato je bus najbolja opcija + ekipa uradi dobar štimung te uvjem naiđete na nekog s balkana :)

 

party kod dede doma je nezamjenjiv,posebno roštiljanje... :taz:

 

Moj ceh troška prevoza i raznih cestarina i vinjete... na nas 4ero je ispalo po 400/450kn po glavi.. (pređenih 1800km)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj vikend će već biti zanimljivo...

Edited by ma.RI.n

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma recite vi sta hocete zasto idedte gote il ne al u svakom slucaju vidimo sr gore...

 

pozz od ekipe iz konobe. :zivio

 

 

Jel se goni RRado??? :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel se goni RRado??? :palacg

Ma daleko je on od gonjenja, sljedece godine sigurno al ove jos nista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima tko da ide bas na glavno dogadanje? znaci ne vikend prije.. trebao bih jednu uslugu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

di nam je britvica jel ide nakraju ili je presirok auto za putovanje ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaha procitaj post iznad mojega. za sta je covjek piso. i sta sam ja ogovorio. i shvatit ces kolko si ispo glup :D za to samo :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jedno i drugo. Za Karlovac ti barem ne treba puno love :)

ma netreba ni za gore osim ak ne misliš plaćat neke kazne.... za jedan dizlo put od Karlovca do gore košta max 50 eura s uključenom SLO vinjetom...

Za hranu odeš u onaj Spar ili BILLu prek ceste - žemlje salamurda, pivo je jeftinije neg kod nas...

 

 

Nego tko ide u subotu ujutro da se priključimo koloni negdje?

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma netreba ni za gore osim ak ne misliš plaćat neke kazne.... za jedan dizlo put od Karlovca do gore košta max 50 eura s uključenom SLO vinjetom...

Za hranu odeš u onaj Spar ili BILLu prek ceste - žemlje salamurda, pivo je jeftinije neg kod nas...

 

 

Nego tko ide u subotu ujutro da se priključimo koloni negdje?

 

Mi idemo oko podne i ima jos mjesta u kombiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi ćemo iz ri krenut u petak popodne ili subotu rano ujutro, tako da se nadam da se vidimo gore ili poput se nađemo negdje po putu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi ćemo iz ri krenut u petak popodne ili subotu rano ujutro, tako da se nadam da se vidimo gore ili poput se nađemo negdje po putu

 

 

Fiki i ja krećemo u petak popodne.. Vidimo se gore!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kaj opet!!!!

Nadam se da su falili nesto... Jer ako bude tako vecina boljih auta nece ni biti vjerovatno... :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi idemo oko podne i ima jos mjesta u kombiju ;)

Išao bi 100% da nemam neke druge obaveze i da u sub popodne ne moram bit nazad, tako da sam mislil napravit jedan brzinski krug..

Ipak momačka bez maldoženje ne bi bila momačka...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1