0
ninod

preporuka oko multimedijske jedinice

Recommended Posts

pozz svima

 

imam jedan slatki problem :D ocu ulozit nesto love u glazbu pa sam razmislja o kupovini multimedijske jedinice...Sve sta me zanima to su mogući problemi pri instalaciji, ne zelim se gnjavit oko canbusa i tih vragova :angry: ..ako ima nesto bezbolno i jednostavno...hvala :D

 

uglavnom radi se o vozilu Polo 9n3 GTI 2006 god

 

http://www.ronis.hr/pioneer/857/multimedij...d/AVH-P4300DVD/

 

 

http://www.ronis.hr/pioneer/857/multimedij...0bt/AVH-3300BT/

 

 

naravno i druge preporuke dobrodošle.hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz svima

 

imam jedan slatki problem :D ocu ulozit nesto love u glazbu pa sam razmislja o kupovini multimedijske jedinice...Sve sta me zanima to su mogući problemi pri instalaciji, ne zelim se gnjavit oko canbusa i tih vragova :angry: ..ako ima nesto bezbolno i jednostavno...hvala :D

 

uglavnom radi se o vozilu Polo 9n3 GTI 2006 god

 

http://www.ronis.hr/pioneer/857/multimedij...d/AVH-P4300DVD/

 

 

http://www.ronis.hr/pioneer/857/multimedij...0bt/AVH-3300BT/

 

 

naravno i druge preporuke dobrodošle.hvala :rolleyes:

 

Nije komplicirano, mislim da je u polu isti kalup za original kao i u golfu kod mene. trebas maknut original ladicu, i kupit 2din adapter plasticni (10€ na ebay). I onda imas samo adapter sa VW na univerzalni konektor (kakav su svi Alpine, Pioneer, Kenwood, .... ) koji isto kosta neku sicu..

canbus i to treba samo ako imas tipke na volanu pa zelis i njih koristit.. ali to ce ti trebat za svaki radio ako ih oces koristit.

Ako sam u krivu neka me netko ispravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netreba 2din adapter jer nije isto ko u golfu

Polo ima standard kockastu rupu za 2din

 

Jedino uz radio trebas i adapter i to je to !

 

Jedan minus je sto radio signal je punoooo losiji

 

Bratic ima 3300 tog pioneera isto u 9n3 GTI i pol stanica nece ulovit

Share this post


Link to post
Share on other sites

dilema riješena zahvaljujući novom frendu iz Splita, inače user foruma "pajser", puno hvala majstore... :respekt:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je tko ikad mislio staviti 7 incni tablet na mjesto radia?Nemoj te me odma popljuvat al tableti imaju navigaciju radio jos stosta a kosta 500-600 kn a ovo 3 hiljade....

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi

budi prvi

 

Pa na golfu 7 kolko sam procitao kane stavljati ipade stoga ocito to funkcionira.Pa da imam 1000 kn viska bi pokuso za sad jos ne.fm transmiteri su za mene vrh xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam sad za tablete, al to je pretjerivanje.. :D jos netko glavu izgubit u voznji mlateći prstićima po angry birdsu u voznji :D

 

neznam, moguće je svasta, ako je riješenje tako jeftino zasto ne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za tablete je super ideja, u biti kada sam pročitao ovdje tu ideju išao sam malo istraživati, budući da imam 7" tablet koji slabo koristima.

 

Uglavnom ima po youtube-u hrpa videa gdje ekipa sasvim lijepo ugradi tablet, spoje glazbu preko njega i slično. U konačnici daleko jeftinije ispadne kupiti solidan android tablet sa GPS-om, i uz malo truda ga ugraditi, jer ima daleko više mogućnosti nego klasična multimedija. E sada kako bi to u praksi stvarno radilo, kako bi se ponašalo pri ekstremnim temperaturama ljeti i zimi to je već pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al cemu to?

 

to ti je kao da stavis guvernal s bicikla na auto i kazes, vid ima jos i stopericu

 

stavis normalni mp3 radio i slusas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo za tablete je super ideja, u biti kada sam pročitao ovdje tu ideju išao sam malo istraživati, budući da imam 7" tablet koji slabo koristima.

 

Uglavnom ima po youtube-u hrpa videa gdje ekipa sasvim lijepo ugradi tablet, spoje glazbu preko njega i slično. U konačnici daleko jeftinije ispadne kupiti solidan android tablet sa GPS-om, i uz malo truda ga ugraditi, jer ima daleko više mogućnosti nego klasična multimedija. E sada kako bi to u praksi stvarno radilo, kako bi se ponašalo pri ekstremnim temperaturama ljeti i zimi to je već pitanje.

 

ovo za temperaturu pa ljudi i ovako drze tablete na moru sto vani sto u autu tako da bi prezivio tako i zimi.golf 7 ce imat ja mislim tablete ugradenje u sebi.Sad sto bi netko igro angry birds bi nebi njegova stvar ali ima vise mogucnosti nego 2din multimedija za 3500 kn a tablet kosta oko 700.

 

Mozda ako nadjem kakav dobar sezonski poso prek ljeta pa natucem paru pokusam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije baš da ti je dosta 700kuna, ali za malo više se sve da složiti, a sada je na vama oće li ostati na priči ili će tko pokušati, evo odličnog primjera

 

 

puno više opcija možete dobiti za manje para, kompletni car pc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se cini da je tablet bolje rijesenje....jeftinije, ima vise opcija...cak razmisljam da si ugradim ali kakve sam srece uzet cu neki usrani tablet :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije baš da ti je dosta 700kuna, ali za malo više se sve da složiti, a sada je na vama oće li ostati na priči ili će tko pokušati, evo odličnog primjera

 

 

puno više opcija možete dobiti za manje para, kompletni car pc

 

 

Mozes i za manje.Imas kineskih kopija ipada od 350 pa na dalje i rade solidno stoga da 700 kn je i podosta.U ducanim imas za 700 nemres kupit od samsunga ili od apple kad nemaju jos 7 incne al kineza ima na tone stoga ugurat jednog je stvarno jeftino.Sam treba nekak povezat s muzikom i miran si sto se tice svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dilema riješena zahvaljujući novom frendu iz Splita, inače user foruma "pajser", puno hvala majstore... :respekt:bravo

Kad god zatreba! Živija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja tableta zvuči zanimljivo. Imaš GPS/Bluetooth sve u jednom. Iako još možeš osposobiti i neki VOIP možda? Perverzija. Ono što me zanima. Ako ga ugradiš, kako ga paliti/gasiti? S obzirom da vjerojatno želiš ugasiti tablet, kad se ne voziš u autu. Također i ako to nekako napraviš, kod paljenja, android je prilično spor, tj. treba mu vremena da se boota.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0