0
smmania

radio ne cita cd/dvd

Recommended Posts

kad ubacim bilo koji cd/dvd ispise mi na ekranu non playable disc ......leca je ciscena i sve al ništa šta bi moglo jos bit ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad ubacim bilo koji cd/dvd ispise mi na ekranu non playable disc ......leca je ciscena i sve al ništa šta bi moglo jos bit ?

Vrijeme za servis..Vjerojatno je laser riknuo...Ako znaš sam radit onda probaj to izmijeniti..ako ne Speeddevil sa cica ti je čovjek za to...

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko bi me mogo izac taj sport,jel laser mora biti oriđiđi ili mogu od nekog drugog uređaja iskombinirat

Edited by smmania

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko bi me mogo izac taj sport,jel laser mora biti oriđiđi ili mogu od nekog drugog uređaja iskombinirat

Trebaš prvo znati što je 100%..Ako znaš rastaviti radio onda trebaš pročitati oznaku lasera na njemu i nazoveš chipoteku ili elmatis i pitaš koliko dođe laser?Nema tu filozofije..Zatim trebaš sve rastaviti,izvaditi stari laser i staviti novi i tako..Nije malo posla i nije baš za početnika...Treba tu lemiti i imat živce za fino slaganje..Inače laser mislim da su cca 100kn...Ovisi o modelu naravno...

E sad ako nemaš mogućnosti to sam iskemijat javi se ovom gorenavedenom članu..On ti to složi 100% jer ja ti nemogu reći ovako da je taj laser sigurno kriv za ovo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je struka uglavnom oznake nema nigdje,rastavljeno je sve

Edited by smmania

Share this post


Link to post
Share on other sites
0