0
Speedy-RI

Rijeka goes to VWTS

Recommended Posts

Istra Team je totalno nespreman i bez elana, pa se brišem sa popisa i želim vam dobru zabavu!! :zivio

 

 

 

Petak:

 

1. Roberto

2. ...

3. ...

 

Subota:

 

0. Boni i bjelko

1. Ivica i Trojan biggrin.gif

2. Andrej i RI VW

3. ....

4. Uvo

5. Speedy-RI

6. marko ri

7. vrvoje_sb i srki

8. edi3003_gti

9. vw bubi

10. eDoGTD

11.-12. vwrudi & silvwia

13. Arcom

14. Golfijaner

15. Roby87

Edited by Ronaldo 16V

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nespremnosti. samo ti sjedi sam u auto i dolazi do ine na grobniku a dalje će sve samo teć. nemaš brige. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema nespremnosti. samo ti sjedi sam u auto i dolazi do ine na grobniku a dalje će sve samo teć. nemaš brige. :palacg

 

 

Fali mi vozacev sic, a i ljetne gume još nisu na felgama...nije bilo u planu da idemo sa mojim, pa je ostao nespreman! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta se tiče sica. paše ti i suvozačev na vozačevu stranu tako da je to rješeno. a šta se tiče guma. tko je rekao da se sa zimskim gumama nemože u karlovac. zamisli koda ideš na xmas party :rolleyes: :rolleyes:

 

 

vw rudi-- ćeš se jadit ako nestane ka piva večeras . žeeeedan san... :bravo:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
šta se tiče sica. paše ti i suvozačev na vozačevu stranu tako da je to rješeno. a šta se tiče guma. tko je rekao da se sa zimskim gumama nemože u karlovac. zamisli koda ideš na xmas party :rolleyes: :rolleyes:

 

 

vw rudi-- ćeš se jadit ako nestane ka piva večeras . žeeeedan san... :bravo:rotfl

 

Noć je duga...nada umire zadnja! Ako Fiki odluci da ide onda nije bitno s čime, dolazimo 100%!

Share this post


Link to post
Share on other sites
vw rudi-- ćeš se jadit ako nestane ka piva večeras . žeeeedan san... :bravo:rotfl

 

Ca je zdrav zub znet... :lijek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Noć je duga...nada umire zadnja! Ako Fiki odluci da ide onda nije bitno s čime, dolazimo 100%!

Javite se ako budete kasnije kretali, ja planiram oko 10-11 krenuti jer sam sad tek dosao sa posla, a nes za fax moram napraviti danas, pa do 4 ujutro necu zaspat i onda mi je u 8 krenut rano.

 

0951976100 pa se javite ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kabaniča šupljaaaa... :D A jooooj stara mi sere šta nismo išli u petak nego sad po ovom nevremenu :rotfl

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma reci ti staroj da ćeš se nasrat toliko da nećeš ni osjetit kišu... :rotfl

 

ča ima veze, oprali smo aute, očistili i spustili(malo) . a sad ćemo vidit čiji je auto ljepši po kiši :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0