0
jledenko

golf 3 seleni

Recommended Posts

nedavno bio na tehnickom i covjek na tehnickom mi kaze da moram zamjeniti male i velike selene, i cahuru mjenjača...koliko ce me to sve koštati i mozete li preporuciti marku i pokazati mi sliku da vidim kako to izgleda, hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nedavno bio na tehnickom i covjek na tehnickom mi kaze da moram zamjeniti male i velike selene, i cahuru mjenjača...koliko ce me to sve koštati i mozete li preporuciti marku i pokazati mi sliku da vidim kako to izgleda, hvala :palacg

 

Pošto neznaš kak to izgleda, najbolje bi bilo da odvezeš auto da ti netko zamjeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislio to sam mjenjati, nego sam kupiti djelove i dati majstoru da mi to promjeni...mozete mi samo reci koliko ce me kostati set prednjih i malih selena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pridruzujem se petru... nemas potrebe kupovat dijelove, majstor sam kupi i napravi.... za cijenu ti je najlakse otic u trgovinu auto dijelova, mislim da je prezalosno ako si lijen za to, a iskreno to je nevjerovatno lagano.....

 

EVENTUALNO, imas internet, nadjes na internetu broj telefona trgovine auto dijelova u zadru i nazoves i pitas... sve iz naslonjaca... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto radim u servisu, preporuka je da majstor sam kupuje dijelove...

 

Cijena? 200-300kn dijelovi, ništa strašno

 

 

Čak ako i imaš popust u nekom dućanu, doći će ti na isto kod tak malog iznosa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam najsretniji kad sam kupim dijelove i odnesem majstoru, 90% njih uvijek otrpa topran,a ti to nažalost više nemreš provjeriti,a on ti uzme ko da je kupio original ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam najsretniji kad sam kupim dijelove i odnesem majstoru, 90% njih uvijek otrpa topran,a ti to nažalost više nemreš provjeriti,a on ti uzme ko da je kupio original ;)

I jel onda stojiš pored majstora dok on radi ili :) ?Ko ti garantira da ti neće opet roknit Topran a sebi ostavit npr Swag,TRW ili nešto malo bolje što si mu donio?

Jebeš meštra u kojeg nemaš povjerenja i s kojim se nemožeš unaprijed dogovorit koji brand dijelova hoćeš ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jel onda stojiš pored majstora dok on radi ili :) ?Ko ti garantira da ti neće opet roknit Topran a sebi ostavit npr Swag,TRW ili nešto malo bolje što si mu donio?

Jebeš meštra u kojeg nemaš povjerenja i s kojim se nemožeš unaprijed dogovorit koji brand dijelova hoćeš ...

 

 

:zivio:bravo:palacg:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

oprosti, ali ja sam naučio na teži način da uopće nejdem k meštru ako ne mogu biti pored auta kad ga radi

Share this post


Link to post
Share on other sites
0