0
predatorGTIvr6

Golf V -armatre pitanje

Recommended Posts

Bok svwima.

 

Zanima me da li je moguće kupiti samo gornji dio armature za Golfa 5 GTI-a, da se ne kupuje cijela kompletna

 

hvala unaprijed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bok svwima.

 

Zanima me da li je moguće kupiti samo gornji dio armature za Golfa 5 GTI-a, da se ne kupuje cijela kompletna

 

hvala unaprijed.

 

 

Trebala bi moc jer ladica i sve ispod one lajsne se odvaja i posebno se da narucit..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se moze rastavit onda se moze i naruciti... nađe se polovnih a jako je trazena roba (suvozačev air bag je razvali)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se moze rastavit onda se moze i naruciti... nađe se polovnih a jako je trazena roba (suvozačev air bag je razvali)

 

 

Da, to se i meni desilo, baš zbog suvozačevog airbaga trebam drugi "dash cover"

 

A može možda netko pogledati, u ETKI da li postoji mogućnost da se taj gornji dio posebno naruči?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam kako vi ali moji airbag-ovi su konstantno OFF :D Iako to nije bas dobra ideja al stas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se moze rastavit onda se moze i naruciti... nađe se polovnih a jako je trazena roba (suvozačev air bag je razvali)

 

samo treba paziti imaju dva modela po boji gledano

 

antracit i satin schwarz

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo treba paziti imaju dva modela po boji gledano

 

antracit i satin schwarz

 

 

Da, to zanam, razlike u boji.

 

Svi daju odgovore, ali nitko ništa konkretno...da li postoji onda taj "dash cover" posebno za naručiti ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gornji dio armature imas kupit na njuskalu zajedno sa airbagom neznam za cijenu najbolje ti je nazvat,a u ovlastenom vjerujem da je jako skupo.sutra idem po neke dijelove za sebe u ovlasteni pa ti mogu pogledat cijenu armature..

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ima vise boja... te usput one lajsne (aluminij look) se mogu prebscit te jos uz tablu mislim da treba procesor za airbag-ove....

nova tabla je jako skupa a kako nemam etku nemogu ti dat konkretniji odgovor....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0