0
tomica

gdje nabaviti gume falken

Recommended Posts

gdje nabaviti gume falken po nekoj normalnoj cijeni 225-35-19? svaki komentar dobrodosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti kontakt od čovika koji nabavlja gume u sloveniji ima svih vela po odličnim cijenama:

Filip: 091/5703936

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj falken te gume su ti totalna kataastrofa imao sam dva modela i niti jedne nisu nista valjale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoj falken te gume su ti totalna kataastrofa imao sam dva modela i niti jedne nisu nista valjale.

 

hvala na informaciji :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti kontakt od čovika koji nabavlja gume u sloveniji ima svih vela po odličnim cijenama:

Filip: 091/5703936

 

Jeli taj covjek mozda ima neku mail adresu za kontakt? Nisam u HR, a poslo bi mu upit ako ima Yokohama Paradu Spec2?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeli taj covjek mozda ima neku mail adresu za kontakt? Nisam u HR, a poslo bi mu upit ako ima Yokohama Paradu Spec2?

 

Hvala!

ja cu mu poslat poruku pa ti tu javim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeli taj covjek mozda ima neku mail adresu za kontakt? Nisam u HR, a poslo bi mu upit ako ima Yokohama Paradu Spec2?

 

Hvala!

 

lagator.filip@gmail.com

Pošalji mu upit vidjet ćeš da su cijene iznimne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Furlana možete naručiti. Ja sam naručivao 215/35ZR17 falken preko maila i javili mi kad su stigle i otišli smo po gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod Furlana možete naručiti. Ja sam naručivao 215/35ZR17 falken preko maila i javili mi kad su stigle i otišli smo po gume.

nema sad druge godine na proljece?kolko si ti platio komad?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema sad druge godine na proljece?kolko si ti platio komad?

14.3.2011. 98€ neto/117,60€

Share this post


Link to post
Share on other sites
0