0
matic

auto radio

Recommended Posts

ljudi pozdrav imam jedno pitanjce u vezi gore navedenog naslova..

radi se o ovome...

 

Clarion DXZ578RUSB

 

jel ikad iko cuo za ovu firmu sta je to za radio u kojem je rangu kvalitete koliko kosta iskustva svaki prijedlog dobro dosao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam frienda zaposlio da mi nabavi neki radio za auto on nazvao svog kolegu u zg...i kad je obavio razgovor s njim rekao mi je da je on taj radio koristio na natjecanje...prodaje ga rabljenog za 900 kn..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to su inace jako dobri radiji koji su cijenjeni u svijetu autoakustike. A "narod" nezna o cemu se radi. Ko sto mnogi nisu culi za soundstream,mbquart,focal,genesis,dd a to su sve jako cijenjene marke woofera u tom svijetu. ja sam se iznenadio kad sam zasao u te vode. 900 kn za polovnog je po meni malo puno za radio ako nema touchscreen ili tako nesto. ako te zanima ja imam 2 autoradija za prodaju 500 kn kom isto vrhunski.

pioneer deh-88 (stanje dobro jedino nemam kabel za preout (izlazi na pojacala. to bi trebalo kupit za njega)

alpine 9851R (stanje dobro, ima par crtica po njemu nista strasno. sve od koristenja)

 

ako te zanima javi. alpina koristena za SPL natjecanja, a pioneer samo za slusanje u autu. i da nemaju usb. (mnogi to danas traze pa da nebude zabune)

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ovog svega sto si nabrojio jedino sam cuo za focal i dd i hifonics to znam da za to para nemam tako da ni ne gledam a ove ostale nikad cuo mlad sam u svemu tome pa me zanima puno toga od funkcija sto sve ima pojima nemam samo mi frend poslao link na facebooku pa sam se odma isao raspitati posto se ne kuzim bas a sto se tice funkcija neznam sta sve ima...mozda za vikend odem s frendom do njega pa da ispitamo to sve....sve jedno hvala na informacijama i pomoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije neka filozofija. ja sam vecinom radio na alpini imo sam 2 pojacala u autu, izmjenjao 4-5 woofera, sistemce sam jednom stavio i nisam ih zelio vadit. al auto sam prodo a opremu povadio. tako da imam toga doma. ako di zapnes zovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na ponudenoj pomoci neznam prvo cu mozda pogledat taj a onda cemo vidjeti..ako cu imati kakvih problema mozda se i cujemo...hvala svejedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo za tu marku prije 15-ak godina, imao brat u autu koju je kupio dok je raidio u švabiji. Marka je dobra ali nerazvikana kod nas. Kod nas moraš imati kenwood, alpine, pioneer, sony...di je clarion tek :lol:

Gledaj koji ti se vizualno sviđa jer češ ga ti gledati a svirače po sistemu "koliko para toliko muzike".

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nist onda cu uzet taj pa kako bude mozda uspijem spustit cijenu pa cemo vidjeti hvala svima na pomoci i savijetima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah. Bude mi se lijepe uspomene za riječ Clarion. Odlični radiji. Mislim da je to francuska firma.

 

G2TDI009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije francuska nego engleska drugi tjedan dolazi s postom na probu pa ako ga kupim javljam dojmove.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pozdrav evo ja kupio radio...

sto se tice prvih dojmova radio nije ostecen mehanicki svira sasvim solidno....ali ima jedan problem a to su postavke pa vas sada pitam:

dali ima neko od vas kakvu internet stranicu gdje bih mogao naci kako se stelaju postavke koliko postavki ima i te stvari...i jos jedno pitanje dali je moguce nesto sam prckao po postavkama i sad kad spojim usb mi se cuje tokom sviranja pjesme neko pucketanje u zvucnicima radio ne svira glasno nego sasvim normalno a na cd-u ili tuneru se ne cuje nista...

 

 

hvala svima na prijedlozima i pomoci....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0