0
TheFog

Biramo WeYouYou auto godine

Recommended Posts

autogodine.jpg

 

Najsretnija 2 glasača ćemo nagraditi iz našeg skromnog nagradnog fonda, a jednako tako i onog sretnog vlasnika koji će ponosno moći reći da je njegov auto WeYouYou auto 2012. godine!

 

Izaberite vašeg favorita, Mladenovog jednostavnog i urednog Golfa Mk1 2.0…Ronaldovog Scirocca Mk1 16V koji je fascinirao čak i engleze…Zlatkovog Golfa Mk3 V6 koji je institucija i legenda hrvatske VW scene jednako kao i vlasnik…Andreovog Mk3 Golfa sa R32 motorom kojim je prošao put od Engleske do Hrvatske…Daliborovog Corrada VR6 koji se izdiže sa istoka otkuda nemamo baš puno ovakvih prvoklasnih primjeraka…Ninovog Golfa Mk3 sa neobičnim izborom motora – G60… Petrovog Pola 6N2 GTI 1.8T koji je lijep koliko i brz…Markovog Golfa Mk1 sa ludim izborom boja…Dejanovog Golfa R32T koji bi olakšao izbor kada bismo birali najbrži auto godine…Davorovog Golfa Mk2 G60 koji je vuk u janjećoj koži…Antinog Golfa Mk5 sa air ride-om, i po tome jedinog takvog u ovom izboru…ili Željkovog Golfa Mk3 sa modernim i snažnim TFSI motorom čime je također rijedak na ovim prostorima.

 

Dajte svoj glas, a time potporu ovoj dvanaestorici i njihovom radu, no ujedno i nama. Nagradit ćemo vas zbog toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi prilicno dobro, probaj u drugom browseru pa vidi kako ce bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pitala Ivu za koji bi ona dala glas...

 

Citiram:

Čekaj da vidim, ma svi su nekako dobri...

ali je ovaj prezadnji, crveni, koji je spušten do zemlje crne najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam pitala Ivu za koji bi ona dala glas...

 

Citiram:

Čekaj da vidim, ma svi su nekako dobri...

ali je ovaj prezadnji, crveni, koji je spušten do zemlje crne najbolji.

:):palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

fog-u, golf nije 1.6D nego 1.9TD :P :P a za mj dana ce opet mijenjati masinu :) 1.8T 20V

 

 

bok vwam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije mi jasno zaš nije od Bifeta kec na glasanju?

 

PROJEKT

zato jer su na izboru samo auti mjeseca iz 2012. Bifin kec, kao i još mnogo drugih na HR/BIH/... sceni će svakako doći na red u budućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je moguće negdje provjerit stanje glasova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

autici su vrh,tesko glasovanje moram rec ;) neznam kojeg da odaberem,jer svatko ima svoju vrlo zanimljivu pricu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer se može glasat za svih 12 , svi su ok :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mk3 2.0TFSI :palacg

 

Auto koji po Grobničkoj stazi bježi Miceku Evo9 :rolleyes:

Edited by vwr32hgp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polo GTI 1.8T

 

Jebeno izgleda,jebeno ide :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0