1 1
fokusicar

Sedox Performance chip tuning, novogodišnja ponuda

Recommended Posts

Ako je tako individualan softver za svako auto kako kazete pretpostavljam da je i puno skuplje od citiusa... Molio bih vas ponudu na pm ;)

imate li distributer u dalmaciji ?

Hvala

 

Poslao sam PM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav ovako zanimao bi me stage 2 za 1.8 T aeb audi a4 trenutno imam stage 1 od jednog drugog mapera ....

 

Može na PM što je sve rađeno na automobilu?

 

LP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponuda za passat 3bg 1.9 tdi 130ks i 6brz (brijem da je to verzija sa 310nm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav moze cijena za MkIV 1.9 TDI pd 74 kW 101 HP...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog cega cijene nemogu biti javne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbog cega cijene nemogu biti javne?

 

Cijene mogu biti javne, samo što se u ovoj akciji izačunavaju cijene ne samo po cijeni softwarea nego i po kompliciranosti ugradnje jer pokušavamo probližiti cijene kupcima što više moguće...

 

Npr. Boschov ECU najnovije generacije koji koriste dieselski motori može biti sa ili bez antituning zaštite. Ukoliko je bez zaštite programiranje se vrši preko OBD porta, a ako ima TP (tuning protection, antituning zaštita) onda se ECU vadi te se programira na stolu da se te zaštite zaobiđu. To je onda i dosta kompliciraniji postupak a i dosta duži...a to znači da za A5 3.0TDI Quattro 239ks za npr Stage 2 na 300ks mogu biti različite cijene i zato je najbolje da se za svaki auto pošalje upit na koji ja odgovorim te detaljno objasnim kako se radi...

 

Da se zna razlika u cijeni npr. cijena za 1.9TDI PD 96kW koja je inače 499 EUR, sada je za gotovinsko plačanje 290 EUR...

 

Ako te još šta zanima slobodno se javi.

 

Ugodan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodani su u signature i kontakt broj telefona jer su neki članovi imali problema sa slanjem PM-ova.

 

L.P!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Može cijena na PM za Golf 5 variant 2.0 tdi 2007 godina

 

Poslan PM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želio bih se zahvaliti svima koji su za vrijeme ove akcije odlučili odabrati Sedox Performance i iskoristiti ovo i zaželiti Vam svima sretnu i uspješnu 2013. godinu! :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par novosti...

 

Od sada smo u mogučnosti programirati i najnovije Audi motore 3.2 FSI i 3.0 TFSI u A4, A5 i Q5 patformama. Chip tuning ovih motora jako je dugo bio nedostupan, pa će vlasnici napokon doći na svoje.

Od tih motora možete očekivati slijedeće performanse:

3.2 FSI 265Hp 330Nm - povečanje od 16ks i 20Nm

3.2 FSI 271Hp 330 Nm - povečanje od 13ks i 20Nm

3.0 TFSI 333Hp 440Nm Stage 1 - povečanje od 32ks i 45 Nm

3.0 TFSI 333Hp 440Nm Stage 2 - povečanje od 76ks i 75Nm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavljamo Vam moćni Frieling IFLASH! :)

 

IFLASH je privatni alat sa kojim sami reprogramirate vlastito vozilo! Alat se veže za Vaš automobil i u bilo kojem trenutku ga možete vrati u originalno stanje ili pojačanu verziju. Sve možete odraditi u miru vlastite garaže. Naručite alat, očitate tvorničku mapu automobila te online naručite modificirani software. Nakon što dobijete mail nazad, isprogramirate software nazad u automobil i spremni ste uživati u boljim performansama, vozljivosti te u većim slučajevima i smanjenoj potrošnji!

 

317906_424453934295479_108450578_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto je iFlash samo za par tipova automobila, nudimo još jedan privatni alat, Sedox SPD. On podržava sve automobile koje je moguće reprogramirati preko OBD-a. Veže se također na jedan automobil, ali kod kupnje novog automobila, stari se vrati na originalne postavke te se SPD može koristiti i za novi automobil.

 

394792_425678487506357_1562265119_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, kao što sam i najavio, pušten je novi web online!

 

www.sedox-performance.hr

 

Nešto što je zanimljivo članovima VW cluba, slagali smo nedavno Polo 1.6TDI 75ks, originalno izmjeren 72ks, a nakon remapa 111ks. Potrošnja niža, nema trunke dima :)

 

 

L.P!

Edited by fokusicar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, daj molim te pošalji mi na PM cijenu dobitak na snazi i uštedu potrošnje za Golf 3 2.0 16v ABF napomena auto ima 267tkm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav, daj molim te pošalji mi na PM cijenu dobitak na snazi i uštedu potrošnje za Golf 3 2.0 16v ABF napomena auto ima 267tkm

 

Imaš PM!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1