0
Goro_Korcula

Golf 2 1.9TDI syncro?

Recommended Posts

Pozdrav, imam par pitanja u svezi motora i prenosa. Kroz nekoliko dana bi trebao posjedovat golfa 2 dizela. U planu je stavit 1.9 TDI 110 konja iz trice i pogon na 4 kotaca.

 

Da li se na bilo koju getribu stavlja nastavak sa diferencijalom i kraca polosovina ili mi treba kompletna getriba i poluosovine od syncra, te dali je isto sve na dvici i trici syncro, sto se tice trapa i prenosa?

 

Ako imate neki savjet ili prijedlog slobodno podjelite, nov sam u VW vozilima tako da neznam sve kako i gdje pase...

 

Lijep pozdrav, Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za drugo neznam al znam da je na syncro modelima drugaciji tunel i podnica bunkera, rezervoar, most zadnji normalno je drugaciji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da treba rezat pod za tunel, treba mi rezervar od syncra i kompletan zadnji most, ali neznam jeli syncro getriba rastavljiva ili mogu jedino nju stavit. Jer ja bi stavio samo nastavak koje se stavlja na getribu sa strane di je turbina..naravno ako se moze rastavit samo taj komad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš samo stavit kutnu redukciju već ti treba čitava getriba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavi Syncro skoljku, po mogucnosti sa getribom i podvozjem, i onda meči unutra TDI-ja kakvoga hoces.

Vidjet ces da ce te na kraju doc jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nabavi Syncro skoljku, po mogucnosti sa getribom i podvozjem, i onda meči unutra TDI-ja kakvoga hoces.

Vidjet ces da ce te na kraju doc jeftinije

 

 

Bar 2 put

i bit ce syncro u papirima neces morat radit atest i ostala sranja.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bar 2 put

i bit ce syncro u papirima neces morat radit atest i ostala sranja.... :palacg

 

jok, a tdi-ja će mu previdjet na tehničkom, tanke su šanse da upikne syncro dizla, ima jedan na avto.net diesel koji se prodaje za 2500 eura i jedan na pik.ba za 2300, većinom su 1.8 kod nas ako ih ima, jedan se negdje u Zagorju prodavao nedugo 1.6 td ugrađen za ako se dobro sjećam 1600 eura a trebalo ga je završit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josipe sve to stoji al realno 100000put prije i lakse ce atestirat neki 1.9 tdi na mk2 syncro, nego syncro pogon na obicnu mk2 i opet ce to biti kemijana šasija puna varova koju pitaj boga dal ce CVH pustit na atestu..... :palacg

 

Ima jedan i u međimurju mk2 syncro sa 3 vrata isto covjek stavljao 1.6 td ic unutra..... Vozi ga svakodnevno svako malo ga vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tome sto ste napisali cini mi se da syncro ispada iz opcije zasad, ici ce motor, kocnice i ovjes. Jedino ako nekad naletim na 3 vrata syncro za male neke novce pa samo prebacit sve sa mog. Hvala na odgovorima i informacijama!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po tome sto ste napisali cini mi se da syncro ispada iz opcije zasad, ici ce motor, kocnice i ovjes. Jedino ako nekad naletim na 3 vrata syncro za male neke novce pa samo prebacit sve sa mog. Hvala na odgovorima i informacijama!

 

ako naletis na jos kojega, niti ne mora biti za male novce javi :)

 

jako su rijetki sa 3 vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima jedan i u međimurju mk2 syncro sa 3 vrata isto covjek stavljao 1.6 td ic unutra..... Vozi ga svakodnevno svako malo ga vidim

 

ak misliš na zeleni iz domašinca on je sad na prodaju... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako naletis na jos kojega, niti ne mora biti za male novce javi :)

 

jako su rijetki sa 3 vrata

 

 

Još su rijeđi sa 4 vrata i šiberom da je syncro.Samo 160 komada je napravljeno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Još su rijeđi sa 4 vrata i šiberom da je syncro.Samo 160 komada je napravljeno :palacg

 

 

Da? onda je moj neki kao limited edition :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred par godina sam prodao Golf 2 TD syncro 3 vrata negdje oko Samobora.

 

Bio je običan TAS 1.3 pa sam navario tunel i bunker od Rallye golfa.

 

Možda netko naleti na toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovaj auto je bio na Krku prije i bio je 1,6D. Zesce groblje i ja sam ga dobivao za cca 6000kn.

 

Ovaj Petrov je otisao iz Samobora negdje, neznam gdje. Bio je i jos jedan u samoboru koji je bio 3vr. prvo 1,6d pa poslije Tdi. Ns kraju je zavrsio kod Severovog brata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da? onda je moj neki kao limited edition :D :D

 

 

Jest :palci čak i kolega Marino iz Slovenije slaže jednog takvog. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu novu, jel mi moze neko rec za stavit kocnice prednje i zadnje od corrada g60 jel mi trebaju komplet glavcine sa kocnicama ili samo kiljesta i diskovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se pitam sta covjeku reci kad se upusta u neki projekt a hoce za male pare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Još su rijeđi sa 4 vrata i šiberom da je syncro.Samo 160 komada je napravljeno :palacg

Naso i uzeo jednog,dali postoji neki broj da znam koji je od tih 160komada :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam , tih 160 komada se misli na Golfa G60 syncro (ne Rallye) i tih je napravljeno 160.

 

Zašto bi bilo samo 160 običnih syncra sa 3 vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koliko ja znam , tih 160 komada se misli na Golfa G60 syncro (ne Rallye) i tih je napravljeno 160.

 

Zašto bi bilo samo 160 običnih syncra sa 3 vrata?

Nije niko reko da je sa 3vrata,nego sa 4 (5) i siberom,.

Moguce da se odnosi samo na 4(5)vrata sa siberom i motorom G-60 :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0