0
cos

?????

Recommended Posts

Stalno mi nestaje oglas iz auto dijelova golf 2 1.6D

Nije mi jasno zasto!!!!

ako bi mi neko mogo pojasnit zasto????

Unaprijed hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato jer si stavia 'oglas iz usluge:prodajem golf 2 dijelove'

 

oglas ti je premješten u topic 'oglasi iz usluge'

 

zatim ga tamo editiraš,i tražiš 'lock' da bi odmah sutra otvorio novi oglas kao svoj

 

smiješno

 

i sve ti je objašnjeno preko PM-a

 

evo i ja ču bit smiješan

 

evo ja službeno odustajem po 896 put od vaših oglasa,novogodišnja odluka

 

čak ču i sam počet otvarat za svaki kurac novi posebni oglas jer se tako sve lakše proda

 

pa kad mogu svi mogu i ja.....ja kao za primjer drugima 17 vrsta auta,i 574 različita komada sve strpam u 1 oglas,al čemu se trudit pravit

 

sve u svoj oglas pa ko ga jebe

 

a vrijedni moderatori nek spajaju sve u jedan ako kršim pravila,ili im se ne sviđam.....ili zašto se več spaja svaki oglas,nemam pojma

 

 

p.s.

po mogučnosti otvori za svaki komad s golfa po jedan oglas,tako da ih imaš 7-8 minimalno

 

i ide ti oglas sad na vidljivo,pa ga uokviri

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ne serry, ja san napravio savrsen oglas sa hrpom slika i objasnjenjima, ma nemas kaj pitati osim "kad mogu doci po dio?", i non stop editiram oglas, trudim se, brisem prodane stvari, stavljam nove...dns mi ponestane mjesta za slike (kaze da ima previse slika u postu) ili koji k u postu i ja se ispricam, obrazlozim i replayam sa razlogom, kako bi nastavio sa prodajom na obostrano zadovoljstvo i modovi mi ga zbrisu, KAJ SAD REC?, napravis ovo, ne valja, napravis ono nevalja, a BTJ sa vwccom i sranjima vise

 

motor mi je, sa razlogom u posebnom oglasu, sad cu i ja napraviti jos 3-4 oglasa (climatronic posebno, mehaniku posebno, Jubi rare shit posebno..) a postojeci rinejmati u "dijelovi" , kad mogu svi mogu i ja, hocu pravilno, -sputavate me, ajmo vidijeti kak ovak drugacije funkcioniramo...

 

fala i aj bok

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

trpaj do mile volje

 

ionako nitko ne poštiva pravila

 

sankcije smiješne

 

pa ko i tebi brani

Share this post


Link to post
Share on other sites
daj ne serry, ja san napravio savrsen oglas sa hrpom slika i objasnjenjima, ma nemas kaj pitati osim "kad mogu doci po dio?", i non stop editiram oglas, trudim se, brisem prodane stvari, stavljam nove...dns mi ponestane mjesta za slike (kaze da ima previse slika u postu) ili koji k u postu i ja se ispricam, obrazlozim i replayam sa razlogom, kako bi nastavio sa prodajom na obostrano zadovoljstvo i modovi mi ga zbrisu, KAJ SAD REC?, napravis ovo, ne valja, napravis ono nevalja, a BTJ sa vwccom i sranjima vise

 

motor mi je, sa razlogom u posebnom oglasu, sad cu i ja napraviti jos 3-4 oglasa (climatronic posebno, mehaniku posebno, Jubi rare shit posebno..) a postojeci rinejmati u "dijelovi" , kad mogu svi mogu i ja, hocu pravilno, -sputavate me, ajmo vidijeti kak ovak drugacije funkcioniramo...

 

fala i aj bok

 

 

A ti mislis da je OK uljetati u teme i nuditi svoje "ultra rare" dijelove? http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=69469&hl=

Koliko znam alarm je u oglasima i nije ga potrebno nuditi po forumu ljudima koji ga imaju a zele ga osposobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ti mislis da je OK uljetati u teme i nuditi svoje "ultra rare" dijelove? http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=69469&hl=

Koliko znam alarm je u oglasima i nije ga potrebno nuditi po forumu ljudima koji ga imaju a zele ga osposobiti.

 

alo dusebriznice, da je meni npr getriba u banani, ja bi bio sretan da mi netko ponudi npr sinkron, pinjol ili koji k sa svoje, da se ne mucim, ne hodam okolo i da mi bude dobro, a TROJKI POKLANJAM jedan svoj daljinac ako mu koristi, nasa prica se jos ni nije razvila, niti je decko kaj odgovorio..mozda bi dosli do upravo ovoga kaj sam ja sad napisao, tak da, ne trolaj jer te nitko nista nije pitao i odjebi od mene, mojih oglasa i topica. nit te kaj trazim, nit me hranis. pusa bok

 

*a ovo kaj sam napisao u topicu iznad STOJI

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vam sve vodi k tome da se oglasi zatvore ili da cete imati jedan topic za sve dijelove/aute koje prodajete. :)

Jer ovo nije normalno vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To vam sve vodi k tome da se oglasi zatvore ili da cete imati jedan topic za sve dijelove/aute koje prodajete. :)

Jer ovo nije normalno vise.

 

Peki vidio si oglas, ajde sad reci jesam li ja lud, govorim li gluposti ili kaj?, sve pise, hrpa slika..sve sve, ponestane mi "mjesta" za slike u postu, replayam jer drugacije ne mogu postat, na pocetku posta to napomenem, obrazlozim i ispricam se i post bijase izbrisan, nema problema, neke dijelove sam dns prodao, maknuo, maknuo slike i napravio si mjesta, al ono, kakvih oglasa ima a kakav je moj, pa jbt boli me kad vidim da postujem pravila a ispadam idiot, sry stari...i onda mi se jos neki poluid. kaci na oglas i sere mi tu nekaj, vjerojatno ga peku moji "rare" dijelovi ili kaj bum za njih izvukao 5keki+..wtf..

 

Vidio si me jednom, pricali smo 40 min, -jel ja izgledam ko neka levatina, tenkre ili kaj? lol

 

nis, ja sam svoj problem rijesio, volio bi samo da i drugi sljede moj primjer a ne da gledam te silne oglase i mislim si "Robi, kak si glup", ma nebitno, niti se ljutim niti ista, sve 5, volio bi samo da sam dobio objasnjenje...al opet, sve 5, ne zamjeram nis niti bih volio da netko zamjeri meni, vise me zapeklo kaj mi tu neko nekompetentan ide solit pamet i "prozivat" me...lol

 

idem se sad van mazit sa sasijom, pusa&bok :*

Share this post


Link to post
Share on other sites
alo dusebriznice, da je meni npr getriba u banani, ja bi bio sretan da mi netko ponudi npr sinkron, pinjol ili koji k sa svoje, da se ne mucim, ne hodam okolo i da mi bude dobro, a TROJKI POKLANJAM jedan svoj daljinac ako mu koristi, nasa prica se jos ni nije razvila, niti je decko kaj odgovorio..mozda bi dosli do upravo ovoga kaj sam ja sad napisao, tak da, ne trolaj jer te nitko nista nije pitao i odjebi od mene, mojih oglasa i topica. nit te kaj trazim, nit me hranis. pusa bok

 

*a ovo kaj sam napisao u topicu iznad STOJI

 

Odjebi ti i nauci se malo kulturi :palacg

Gle jednostavno mi je pun kurac tebe i tebi slicnih pa sam odreagirao,a to sta je tebe zasmetala istina to je tvoj problem.

Svoje djelove ak vec moras nudi covijeku na PM a ne da u svakoj temi moram citat o tvojim ultra rare mint dijelovima.

Pusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema objašnjenja

 

bump ti je svakih 14 dana i amen

 

a to šta ima hrpa neispravnih oglasa,bump-ova i slično je naš nemar,tj umorili smo se od stiskanja warn-ova i objašnjavanja par jednostavnih uputa iz pravila oglašavanja

 

tvoj oglas je super,ali nemožeš ga 'bump-at nakon 7 dana

 

jer onda kreče totalna revolucija

 

ja ču prvi imat 10 stranica-pages oglasnika s oglasima dijelova koje posjedujem,ne oglasa,nego stranica

 

i svaki dan ču 'dizat' oglas sa novom promjenom cijene,dodavanjem novog artikla.....jer ih imam milijun i mogu svaki dan stavit novu cijenu i novi artikal

 

 

i tako još hrpa oglašivača po forumu

 

 

Pod hitno se trebaju postrožit sankcije i uvest red u oglasnik,i to 'gazde' znaju i rade nešto oko toga,ali nema još pomaka

jer ovako smo izgubili i volju i želju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odjebi ti i nauci se malo kulturi :palacg

Gle jednostavno mi je pun kurac tebe i tebi slicnih pa sam odreagirao,a to sta je tebe zasmetala istina to je tvoj problem.

Svoje djelove ak vec moras nudi covijeku na PM a ne da u svakoj temi moram citat o tvojim ultra rare mint dijelovima.

Pusa.

 

iskpaj si oci i spasi se :D , ostaju ti ruke, ali mozes si i to srediti....

to kaj tebe boli moj oglas i kaj sam decku u topicu GDJE nabaviti liftere bunkera rekao GDJE ih moze nabaviti, me JAKO JAKO libo flaki, got it?

frendic, ja jadnostavno ne mogu protiv toga kakav sam i kakvi su moji oglasi, jednostavno si ne pasemo i mislim da je najbolje da idemo svaki svojim putem, nego da se trpimo i jednom se, kad bude kasno, pokajemo...sorkac bubi.

over&out :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
iskpaj si oci i spasi se :D , ostaju ti ruke, ali mozes si i to srediti....

to kaj tebe boli moj oglas i kaj sam decku u topicu GDJE nabaviti liftere bunkera rekao GDJE ih moze nabaviti, me JAKO JAKO libo flaki, got it?

frendic, ja jadnostavno ne mogu protiv toga kakav sam i kakvi su moji oglasi, jednostavno si ne pasemo i mislim da je najbolje da idemo svaki svojim putem, nego da se trpimo i jednom se, kad bude kasno, pokajemo...sorkac bubi.

over&out :mellow:

 

Nemam se namjeru ovdje ovako glupo i djetinjasto s tobom prepirati.

Tvoji postovi sami govore o tvojoj kulturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0