0
antoniyx

Seat Ibiza 1.0

Recommended Posts

iden sutra vidit jednu ibizu 1.0 2000. godište, mala kilometraža

zanima me kakvi su to auti i koliko vride?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam i staru sa 4 cilindra i noviju sa 3 i obije su bile katastrofa,jako velika potrosnja a jako slabo ide s time da se ova sa tri cilindra jako rado rasipa.Primjecujes da su te 1,0 dosta jeftinije u oglasnicima a to ti je zato sta ih nitko nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imao sam i staru sa 4 cilindra i noviju sa 3 i obije su bile katastrofa,jako velika potrosnja a jako slabo ide s time da se ova sa tri cilindra jako rado rasipa.Primjecujes da su te 1,0 dosta jeftinije u oglasnicima a to ti je zato sta ih nitko nece.

 

 

znaći loša kupnja, kao i golf 4 1.4. hmmmm

a gledan ga baš zato što san mislija da nije velik potrošač

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti je kolega rekao,ako je dobro ocuvana racunaj 8 litara min.Ja je ispod nisam mogao dobiti.

Ide jako slabo.Ako auto nije u nekom ekstra stanju radije uzmi neki drugi motor.

Moj savjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro ti je kolega rekao,ako je dobro ocuvana racunaj 8 litara min.Ja je ispod nisam mogao dobiti.

Ide jako slabo.Ako auto nije u nekom ekstra stanju radije uzmi neki drugi motor.

Moj savjet.

 

 

Stvar je u tome što ima 90000km i u dobrom je stanju.

Samo ova potrošnja na toliki motor mi nije zanimljiva. Ispada da mi je bolje ostati na BMW nego uzeti to.

 

Dva komentara i oba negativna. Bojim se da ću odustati od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao auto nije tako los,pogotovo ako ima tako malo km nebi trebalo biti problema.

Ja nisam imao problema s njima,imao sam 2 kom.

Samo spor je i ako mislis da ce trosit 5l ,vjeruj da nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kao auto nije tako los,pogotovo ako ima tako malo km nebi trebalo biti problema.

Ja nisam imao problema s njima,imao sam 2 kom.

Samo spor je i ako mislis da ce trosit 5l ,vjeruj da nece.

 

Sad si me ostavija na čudu, neznan što napraviti. Hvala kolega

Onda ću ga ipak otić pogledati sutra, pa kako se pokaže.

Svi komentari i iskustva su i dalje dobrodošli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sad si me ostavija na čudu, neznan što napraviti. Hvala kolega

Onda ću ga ipak otić pogledati sutra, pa kako se pokaže.

Svi komentari i iskustva su i dalje dobrodošli

 

kolega ima stariju tipu onu 98g

i ako nema na motoru 400.000 onda nema nista ali je jedanput glavu vec dao na obradu

onda je imala nekih 300.000

auto zbilja nejde a potrosnja mu nije 5l

on je ugradio plin u srbiji prije 5god mozda i vise i voza se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolistaj oglasnike i vidjet ces koliko ih ima plin pa ce ti biti sve jasno u vezi potrosnje.

Mozda sam malo zivcaniji na gasu ali meni su brojke bile od 10l na vise.

Zaobidji je u sirokom luku jer se je kasnije neces moci rijesiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima.

Na kraju je ispalo da u autu uopče nije 1.0 nego je naknadno ubačen drugi motor... Sve u svemu ne zanima me više.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prolistaj oglasnike i vidjet ces koliko ih ima plin pa ce ti biti sve jasno u vezi potrosnje.

Mozda sam malo zivcaniji na gasu ali meni su brojke bile od 10l na vise.

Zaobidji je u sirokom luku jer se je kasnije neces moci rijesiti.

 

 

 

ipšak 10 l je previše tu ti nešto nije valjalo 100%

 

taj auto kad je razjeban troši 9-10l a ako je sve u redu nemože trošit više od 7 gradske vožnje

 

istina da neide jer nema snage al ko kupuje takav auto i misli jurcati je budala, onda se kupuje jači motor a ne gleda se potrošnja ili se traži tdi koji ide ko zmaj a malo troši

 

glavna mana po meni zaštopavanje povrata uljnih para tj. iberlaufa, prljanje klapne usisa, senzor temperature i lambda sonda

Share this post


Link to post
Share on other sites

4cilindras je odlican i trajan ki i 1.4.. nije stedisa jbg

 

Mana su getribe koje se lako rjese ako se navrjeme saniraju

Share this post


Link to post
Share on other sites
ipšak 10 l je previše tu ti nešto nije valjalo 100%

 

taj auto kad je razjeban troši 9-10l a ako je sve u redu nemože trošit više od 7 gradske vožnje

 

istina da neide jer nema snage al ko kupuje takav auto i misli jurcati je budala, onda se kupuje jači motor a ne gleda se potrošnja ili se traži tdi koji ide ko zmaj a malo troši

 

glavna mana po meni zaštopavanje povrata uljnih para tj. iberlaufa, prljanje klapne usisa, senzor temperature i lambda sonda

Motor je bio odlican i bez mane, moje ture su 3-4km znaci vecinom pod cokom i tvrdim da nije nimalo stedljiv ,a o 7 litara sam mogao samo sanjariti.Kasnije sam uzeo 3 cilindra i to je jos gora opcija.Za autoput nisu niti jedan zbog kratkog mjenjaca pa ako se vozis nekom normalnijom brzinom potrosnja opet ode u nebesa.

Trenutno vozim vento 1,8 90ks koji kao jako puno trosi i potrosnja mi je na istoj ruti manja a ne smetam normalan promet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0