0
djuro

Gubi rash. tekucinu, izdaje ga duša...

Recommended Posts

Dobri ljudi pomagajte!

Taman kad si pomislis da nemoze gore od ovoga i eto ti veselja. :wacko:

 

Danas je procurilo crijevo (cijev) rashladne tekucine sto ulazi u kabinu prema kileru tamo ispod sajbe.

Iscurilo blizu 3ltr tekucine, jos povrh sveg senzor zakazao i prekasno zasvijetlio, jer je temp vec krenula prema crvenom.

Nisam nista korisnog sam izgooglo, zar ce se trebat skidat armaturu i kiler van il se moze na neki nacin samo taj dio zamjenit?

 

btw. stavio bih sliku ali neznam na koji nacin :bam:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumena ide na plastičnu i ako je plastična riknula onda imas finog posla oko izmjene malog hladnjaka....

Ako jje guma onda si dobrto proso... Za početaj napravi baypas i vidi dali motor radi ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobri ljudi pomagajte!

Taman kad si pomislis da nemoze gore od ovoga i eto ti veselja. :wacko:

 

Danas je procurilo crijevo (cijev) rashladne tekucine sto ulazi u kabinu prema kileru tamo ispod sajbe.

Iscurilo blizu 3ltr tekucine, jos povrh sveg senzor zakazao i prekasno zasvijetlio, jer je temp vec krenula prema crvenom.

Nisam nista korisnog sam izgooglo, zar ce se trebat skidat armaturu i kiler van il se moze na neki nacin samo taj dio zamjenit?

 

btw. stavio bih sliku ali neznam na koji nacin :bam:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=3646

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je pukla plasticna cijev :(

2zgw2tx.jpg

 

Motor radi ali sad se stanje jos pogorsalo. vec sam planirao otvarat motor a sad imam jos i veci razlog.

Slozio bih sad za prvu silu baypas ali bas sad treba imat grijanje u ovo vrijeme.

 

Kod skidanje armature, treba li nesto posebno pazit il napravit? ovak nesto nisam jos imao prilike radit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina da je malo veći posao al nije ni približno loša situacija kakvom si je ti počeo opisivati

 

Ako znaš kreni u posao, mali kiler nije uopće jako skup za taj auto

a nije ni popravak nemoguće skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ amer, thanks i ovo je nesto pomoglo :palacg

 

Pa radio sam vec nesto oko armature samo ovo je modernije i mnogo vise elektronike, nadam se da ce sve bit po planu...

Mozda sutra krenem ako budem uspio upiknut neku ugodnu garazu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0