0
TROJKA

Oem radio zakljucan,nema koda,neki hack?

Recommended Posts

Ovako kod starijeg je covjeka u vw polu 96g,i covjeku je dugo zakljucan,e sad ima li nade da se dozna kod ili nekako prebrika..

Evo slike

059AD122-B820-4022-AAE6-B2BB944AC005-4925-000002902AA4FD59.jpg

E945190E-F7BA-4AE9-B998-D7A464EEDBF8-4925-0000029190DF1C44.jpg

A6F4237C-5312-462C-A653-8148BAF401E5-4925-000002903DF646F6.jpg

8CCACA47-CF39-49F9-8B07-A6B4867389F9-4925-0000029031D7C22C.jpg

 

 

Svaka pomoc je dobro dosla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

odi u ovlasteni.

 

ak si bolji s deckima htjet ce ti odradit samo ako doneses radio u ruci a ako nisi trebao bi ga imati u autu da ga oni izvade i onda dati prometnu da se vidi da si ti vlasnik ali tad ce skuziti ( ako je to slucaj ) da taj radio nije pripadao tvom autu po broju sasije i serijskom broju radija.

 

U tom slucaju 150-250kn ti je otkljucavanje radija kod nekog tko se time bavi .

 

Inace po novom za nove aute tipa GOlf 5-6 na dalje to ne obavljaju vise bez otvaranja naloga sto znaci moras dat prometnu dok je prije to islo ovak bezveze a i tak je za stare aute bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sven sve napisao do najmanjeg detalja :)

 

Ja sam bratićev od 3bg-a nosio tu u Osijek, donijeli radio on dao prometnu čovjek provjerio za 2 minute donio kod i pusa ćao bok:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,kod nas vw ovlasteni majko moja,likovi su katastrofa,joj,kazem dedi,a ovako pomocu ovih njegovih oznaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora Ti u ovlastenom to napraviti sigurno

 

Ja sam bio nasao negdije na netu kao generator kodova potrazim pa javim

 

 

Poštovani,

U servisu Vam možemo izvaditi kod radio aparata, potrebno nam je donijeti slijedeće :

 

1. radio aparat (na njemu se nalazi brojčani niz koji nam je potreban)

 

2. prometnu dozvolu od vozila – vlasnik jedino može doći do radio koda

 

3. identifikacijsku ispravu – osobna iskaznica, vozačka ili putovnica

 

 

 

Poštovani

U slučaju da sami demontirate radio uređaj i donesete ga, trošak Vam nećemo naplatiti

Lijepi pozdrav

 

AutoZubak :)

Edited by Kruno0204

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj generator radi za neke od starijih modela ali nije uvijek 100% tocan. Probaj ali ne garantiram bas za to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam koristio neki generator za fordova radia i kodovi su bili dobri

nasao sam i za vw i nemogu sjetiti koja je stranica to bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doznao sljedece..

 

Didek kaze da mu je to jedan bivsi frend davno dao iz pasata,jbg otpada ovlasteni

 

A drugo,tu ti generatori to izbacuje brojeve ali pitanje koliko puta mogu pogrijesiti,tako da je ono lagan shit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako neka proba otic do ovlastenog ne kosta ga nista da proba

 

Na ovom mom 3 puta pogrijesis ude u kao neki safe mode. Ostavis ga upaljenog sata vremena u tom modu i on se resetira i opet ide 3 puta. Ja sam tako 2 puta ispucao jer je pisao neki broj gore na radiju 4 znameke za koje sam mislio da su kod

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doznao sljedece..

 

Didek kaze da mu je to jedan bivsi frend davno dao iz pasata,jbg otpada ovlasteni

 

A drugo,tu ti generatori to izbacuje brojeve ali pitanje koliko puta mogu pogrijesiti,tako da je ono lagan shit

 

 

zasto otpada ovlasteni?

 

bitno ti je samo da kojim slucajem bas taj passat nije ukraden jer je u tom slucaju i radio isto, broj sasije radija odgovara broju sasije na autu, drugim rijecima ako se vadi kod a broj sasije bude negdi zaveden onda je push... ako se slucajno nekad negdje provjeri, ukoliko je sve ok, kako je gore receno, odneses radio u ovlasteni sa pricom da bi ga stavio u svoje auto, prilozis svoju prometnu i svoju osobnu i oni ti to odrade za par minuta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni previše komplikacija za takav radio, za 100 kn se da nabavit bolji radio od tog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni stoji doma jedan cini mi se od mk3,i otis'o je u safe 2 :D nit' koda nit' icega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuci glupo ali prije nego ga bacis probaj ga stavit u skrinju (zamrzivac) preko noci pa onda probaj opet spojit :D..

tako govori legenda haha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj alpha iz četvorke se odkodirao u zamrzivaču, pustio sam ga neznam 12-24h i eto proradio... dakle direkt iz zamrzivača u auto. tako da potpis na ovo! :)

 

Ovo zvuci glupo ali prije nego ga bacis probaj ga stavit u skrinju (zamrzivac) preko noci pa onda probaj opet spojit :D..

tako govori legenda haha!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo zvuci glupo ali prije nego ga bacis probaj ga stavit u skrinju (zamrzivac) preko noci pa onda probaj opet spojit :D..

tako govori legenda haha!

 

Posteno me nasmijalo ovo.

Ajde ako radi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0