0
luk@

cijene spona

Recommended Posts

zanimaju me cijene spona za audi a4 1.9tdi 96.god. za kompletan prednji kraj, i dali se isplati otic u bosnu to kupit ak je tam sta jeftinije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako kupiš jeftino kao ja prvi put kupit češ govno. Kupuj kvalitetno makar dio po dio jer sve ostalo je skuplja kupnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

islo je i skupo pa je opet otislo... u 7 godina i nesto malo preko 100 tkm, mjenjano 3 ili 4 puta prenji trap

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda vidi šta ti je pametnije. Recimo meni su krajnici kritični, ne odlaze kugle nego nego ona guma dobije lufta di je navoj, zamjenski ne može 50 dana potrajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako misliš na ramena onda kupuj bilo šta ja sam imao komplet od swaga i jedan od toprana.... Uglavnom ista stvar, na 18 cola u podu jedino jedem krajnike niti jedan ne traje duže od 2 mjeseca jedino nisam probao trw od krajnika ali on je kao prva ugradnja...radi se o istom autu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako misliš na ramena onda kupuj bilo šta ja sam imao komplet od swaga i jedan od toprana.... Uglavnom ista stvar, na 18 cola u podu jedino jedem krajnike niti jedan ne traje duže od 2 mjeseca jedino nisam probao trw od krajnika ali on je kao prva ugradnja...radi se o istom autu ....

 

 

TRW je ok krajnik a što se ramena tiče rijetko kupujem nove, većinom ih dam reparirati i traje dulje od zamjenskih a ope jeftino i povoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi se dečkima u lageros ( ili pro parts ili tako nekaka ) oni će ti dati najbolju ponudiu za dijelove prednejga ovjesa...ja kada sam slao mail za passata, mislim da su mi odgovorili da je cijeli komplet bio oko 3500kn ( lemferder ) i nšto sitno jeftiniji je bio TRW

Share this post


Link to post
Share on other sites
0