0
vw GoGO

Egr ventil, zatvaranje ?

Recommended Posts

Caddy 2006 1.9 tdi pd, šušti mi već dugo vremena nešto i evo napokon sam ga dao meštru, i on kaže da je egr otišao ( novi dođe 2500kn ) pa mi ga nepada na pamet mijenjat. Jedino izvedivo riješenje mi se čini ugasit ga skroz, zanima me bi li riješio problem šuštanja kad bi ga na usisu začepio? Pomoć hitna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Caddy 2006 1.9 tdi pd, šušti mi već dugo vremena nešto i evo napokon sam ga dao meštru, i on kaže da je egr otišao ( novi dođe 2500kn ) pa mi ga nepada na pamet mijenjat. Jedino izvedivo riješenje mi se čini ugasit ga skroz, zanima me bi li riješio problem šuštanja kad bi ga na usisu začepio? Pomoć hitna

 

 

egr ventil za mog 1.9tdi pd golfa 5, 2006 godina 900 kn s ugradnjom neznam jel to u tasmaniji 2500 kn? il te neko zeli odrat

 

ahaha ako hoces procitaj mi oznake na svom, mozda ja imam takvog polovnog kuci pa se dogovorimo ;)

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites
egr ventil za mog 1.9tdi pd golfa 5, 2006 godina 900 kn s ugradnjom neznam jel to u tasmaniji 2500 kn? il te neko zeli odrat

 

 

Onda me biće oće oderat ili je u mom kediju poseban :rolleyes: Uglavnom kad bi se odlučio promijenit ga normalno da bi se raspitao o cijeni, ali najrađe bi ga volio zatvorit ukoliko bi ovom šuštanju došao kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam ako ga planiras tunirat onda skini al ako ga je tvornica tam stavila ocito je da sluzi necemu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma planiram ga kvragu dat, kedija tunirat :D a služi smanjenju uspušnih plinova. To me ne dira previse. Vidim da ljudi to zatvaraju sve redom, samo me jos zanima kako i bi li rijesio ovaj problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
al ako ga je tvornica tam stavila ocito je da sluzi necemu. :D

 

 

Sluzi ekologiji,dio plinova iz ispuha vraca natrag u usisnu granu,jer se tako manje oneciscuje zrak,i auto zadovoljava EURO norme blablabla

 

Motoru samo steti.

 

Znaci ko da se pose*es i dio pojedes natrag :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam ako ga planiras tunirat onda skini al ako ga je tvornica tam stavila ocito je da sluzi necemu. :D

 

odgovori su ti stvarno ono

 

mislim, ako procitas sta si napisao vidjet ces da si mu rekao nesto sto je znao i sam. :D

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bar on topic za razliku od tebe koji si doso samo mene ovdje ispravit ocito.

 

 

XD

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacepit samo s pločicom lima od bar 1mm koji je otporan na temperaturu. Kad to uradis velika vjerovatnost je da ce ti gorit check engine lampica. Zatvaras ga doli na isp grani na spoju...ne gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gogo,aj ti nama reci šta ti znači to "šušti"?

Ako se to šuštanje odnosi na to da ti pušta boost negdje na samom tijelu EGR-a samim čepljenjem povrata ispušnih plinova sa ispušne grane nećeš ništa dobit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zacepit samo s pločicom lima od bar 1mm koji je otporan na temperaturu. Kad to uradis velika vjerovatnost je da ce ti gorit check engine lampica. Zatvaras ga doli na isp grani na spoju...ne gore

 

 

Može malo detaljnije ako nije problem? I slika bi pomogla. Vidio sam da ih dosta gore zatvara, ali meni to i ne odgovara jer ne mogu niakko doć gore do njega, pod šoferšajbom je, tako da bi mi to više odgovaralo. Znači tad bi on bio u defektu i šuštanje bi nestalo? Jer majstor mi je rekao da je egr otišao pa zato šušti.

 

mrki- a šššššššššššššššš kako ću ti opisat :D ono u leru se čuje isto, u vožji se čuje iz nižih okretaja kad stisnem. a ovom metodom šta frik kaže bi li uspio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a valjda negdje na njemu da pušta, tako majstor kaže. Ali kad mi je spomenuo veliku cifru nisam ni pitao detalje. Mislim da je takav, skroz malo se vidi jer je zavučen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potraži drugo mišljenje il nek ti majstor točno objasni što mu znači šuštanje,najlakše je bubnit cifru i namontirat ti novi dio a problem može bit u gumici na spoju usisne i EGR tijela ili neka glupost,nebi bio prvi na redu za odrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezz sam sta bi vise, ako netko od forum trgovqcq vidi nek mi javi cijenu egra. 2006 1.9 55kw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput zna li netko je li paše na njega s npr. golfa 5 1.9 tdi? Ili nekog drugog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod tebe je drukciji egr. ti imas vodon hladjen egr tako da neznan mozes li ga zatvoriti. skida ga jesan al nisan proucava jel se moze zatvoriti. cest problem kod caddya da im pusta,pa kad dades gas susti iz njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee pa vidim da je drukciji od ovih "obicnih", znaci to je to. Čest problem kažeš? Reci mi je li ima riješenja ili samo promjena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nisan nikad proucava bas. mozda bi se i moglo nesto napraviti. tribalo bi ga skiniti doli pa viditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nista, drago mi je da si napisa da je cest problem pa sad vjerujem da je. Bacam se u potragu nabavit di jeftino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj, baš EGR da ti je otišao?

 

meni recimo javlja grešku na motoru i grijaču, preko dijagnostike sam našaoi da se ne zatvara zaklopka na usisnoj grani, i ta me zaklopka košta 2000 kuna... sad mi nije jasno, u čem je razlika između EGR ventila i te zaklopke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a on radi svoj posao, ali šušti. Nužno ga je zamijenit jbg. Razliku ti nezz javit ce se majstori.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0