0
DOHC 16 V

idemo ka viseee

Recommended Posts

e ovako :)

150ks golf je , pa me zanima kako da ga jos pojacam a da sta drugo ne zafrkam, imal mogucnost za kakav

kompresor , g lader ili sta drugo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je vec masu prica o tome na forumu, koristi search

Share this post


Link to post
Share on other sites
bilo je vec masu prica o tome na forumu, koristi search

 

dobio sam dosta korisnih informacija o tome ...

gljiva , protocni auspuh , poliranje , i mnogo toga ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji je to motor uopce 150ks? ABF iz trojke?

 

i inf. tipa gljiva, auspuh su MANJE KORISNE.....promakle su ti one price o bregastima, ispusnoj grani, uredjenju glave i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a koji je to motor uopce 150ks? ABF iz trojke?

 

i inf. tipa gljiva, auspuh su MANJE KORISNE.....promakle su ti one price o bregastima, ispusnoj grani, uredjenju glave i sl.

 

 

1.8 dohc 16v gt-power zadnji lonac , power rohr , i jos neke sitne popravke 150 ks

hocu jos ...

samo me zanima bil bilo pametno stavit g lader ili garret bilo sta ...

:rotfl

 

a zanima me i one SHRICK bregaste samo cuo sam da su skupe ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

preoptimistican si (mislim na ovo za 150ks sa power rohrom i zadnjim loncem)

 

dali bi bilo PAMETNO staviti kompresor ili turbinu? smijesno pitanje.....

 

"one schrick" bregaste su ti najveci izvor snage na atmosfercu i skupe su, da, min. 400€ cca (rabljene)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmmmm, bregasteee!

G60 il turbo je dost skupo stavljat na to, daj bregaste prvo.

Gdje si nabavio rohr? Daj slike!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mmmmm, bregasteee!

G60 il turbo je dost skupo stavljat na to, daj bregaste prvo.

Gdje si nabavio rohr? Daj slike!!! :rolleyes:

 

 

power rohr mi je tako doso kad sam kupio auto , a cisto sumljam da rijetko ko ovdje u Bosni ima SHRICK bregaste .

 

 

 

power rohr mi je tako doso kad sam kupio auto , a cisto sumljam da rijetko ko ovdje u Bosni ima SHRICK bregaste .

 

a kad smo vec kod tih turbaka , g ladera i ostalih stvari , imam nesto ovako al steta sto je za 6-ake :(

post-3609-1183069313.jpg

post-3609-1183069749.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo me malo nasmijalo tih 150ks ako imas onda ljepo na papir s njima.... neki dyno test a ne kafanske price i očimice i u??imice pricat o snazi motora.

Pozdravi te jarane koji su to tako ljepo slo??ili.

Ako vec hoces vise snage a malo ti je bacat novce na tog 16v koji ima "150ks" onda ubodi kakvog 1.8T... bar u vas u BiH se moze sveg naci.

Tako da moj savjet... dr?? se one stare američke "ako zelis vise snage,uvali veci motor" :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prvo me malo nasmijalo tih 150ks ako imas onda ljepo na papir s njima.... neki dyno test a ne kafanske price i očimice i u??imice pricat o snazi motora.

Pozdravi te jarane koji su to tako ljepo slo??ili.

Ako vec hoces vise snage a malo ti je bacat novce na tog 16v koji ima "150ks" onda ubodi kakvog 1.8T... bar u vas u BiH se moze sveg naci.

Tako da moj savjet... dr?? se one stare američke "ako zelis vise snage,uvali veci motor" :) :)

 

 

 

:rotfl:rotfl:rotfl

 

 

:grrr polako... ima vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"displacement can be only replaced by more displacement"

 

 

150KS na jednome KR sa malo boljim lonacem.. malo nerealističko. ni??aj glavu, izpu??na grana i bregaste. nema druge. stavio ukup takav motor sada za 2 godine, imao na valjovih 152KS. nije ba?? ne??to na papiru ili za u kafanu, a na cjesti se poznalo.

Edited by KR3MN1 van den BOSCH

Share this post


Link to post
Share on other sites
"displacement can be only replaced by more displacement"

150KS na jednome KR sa malo boljim lonacem.. malo nerealističko. ni??aj glavu, izpu??na grana i bregaste. nema druge. stavio ukup takav motor sada za 2 godine, imao na valjovih 152KS. nije ba?? ne??to na papiru ili za u kafanu, a na cjesti se poznalo.

 

 

da upravu si , moram ganjat te bregaste bem ih ja , tako ih je tesko naci ovdje kod nas u Tuzli , al nadam

se da ce ispast sve kako treba...

 

:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8T :respekt:palci to su pravi temelji,strpi se neko vrijeme i tra??i to,u 1.8 16v će?? ulagat i nikad neće?? bit (pre)zadovoljan,mada i 1.8 16 ak je ok je sasvim dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.8T :respekt:palci to su pravi temelji,strpi se neko vrijeme i tra??i to,u 1.8 16v će?? ulagat i nikad neće?? bit (pre)zadovoljan,mada i 1.8 16 ak je ok je sasvim dosta

 

:palacg

 

ma uzeo sam za sada onaj K&N FILTER, od jarana sam kupio REMUS komplet izduv, pa onda ako bog da

te bregaste kad se bude imalo kesa ...

 

kad to bude sve FINITO onda cemo vidjet sta cemo dalje ...

:zivio

 

:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezamaraj se tim ˛k-n om i remusom...... tesko je nac kompl ispuh pa makar i bio od remusa il ceg vec. Te pare za bregaste ostavi ljepo sastrane i skupljaj za jedan solidni 1.8T.. ebiga.. racunaj na bar 1500eura da to radi i ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nezamaraj se tim ˛k-n om i remusom...... tesko je nac kompl ispuh pa makar i bio od remusa il ceg vec. Te pare za bregaste ostavi ljepo sastrane i skupljaj za jedan solidni 1.8T.. ebiga.. racunaj na bar 1500eura da to radi i ide...

 

 

 

ma razumjem te druze... :respekt samo dok spukim dovoljno para pa cemo vidjet onda sta cemo i

kako ce mo ;):zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
0