0
Guest originalfalsifikat

Pasat IV- 99god

Recommended Posts

Guest originalfalsifikat

Pozdrav svima. Imam problem, a i nije neki problem ali kad vec ima sto nebi radilo, kad ugasim auto i izvucem kljuc a svjetla ostanu upaljena ne svira mi za upozorenje da su svijetla upaljena. Zna li neko do cega moze biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima. Imam problem, a i nije neki problem ali kad vec ima sto nebi radilo, kad ugasim auto i izvucem kljuc a svjetla ostanu upaljena ne svira mi za upozorenje da su svijetla upaljena. Zna li neko do cega moze biti.

 

 

ne bi sad nesto da nagadjam moze biti svasta ...

a po mom misljenju ne bi trebo biti neki problem , ako ti niko ne dadne tacan odgovor

kod majstora kakvog naleti ... :da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Raven
Pozdrav svima. Imam problem, a i nije neki problem ali kad vec ima sto nebi radilo, kad ugasim auto i izvucem kljuc a svjetla ostanu upaljena ne svira mi za upozorenje da su svijetla upaljena. Zna li neko do cega moze biti.

 

ja imam problema s time, samo sto meni nekada svira a nekada ne, kod mene je problem vjerovatno u mikro prekidacu u vratima, a mogu ti biti i ispucane zic ekoje se nalaze u onoj gumi uz stok vrata, gdje zice prelaze u vrata, to na audiu i passatu zna pocesto biti slaba tocka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
0