4 4
sale2104

golf3 1.9 tdi 90hp

Recommended Posts

Zagri motor, spoji na dijagnostiku i da vidi timing(vrijeme ubrizgavanja) 2 min posla.

Naravno pod uvjetom da si ziher da je motor u fazi.

Vidim da si iz gorice može mi se javitl, spojim ga i pogledam nije problem.

Ti imas servis u vg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce da je spaner zupcastog u losem stanju pa zbog toga klepece

 

Automatski španer kanalnog? To je recimo bio moj slučaj. Nakon izmjene mir i tišina. ...s tim da se uz buku i vidjelo da se dotični trese ko šiba na vodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i tu je problem! Pricam iz iskustva.. ;)

Ako ima klimu i onaj natezač "pasteta" stavljanjem remenice ubit ce vibracije.... Naravno ako su natezac i cahure zdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam da mi onaj spaner na remenu vibrira al neznam da moze toliko bucat zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda skini oba remena i pali bez tih agregata... Ako je zvuk isti znas sta nije :) Naravno gore spomenuti vag.com i.kontrola ubrizgavanja prva stavka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivo 90 ks nema kuplung remenicu,samo AFN

Ja na 90ks imam tu remenicu na alternatoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam da mi onaj spaner na remenu vibrira al neznam da moze toliko bucat zbog toga

 

o može može! :)

 

Onda skini oba remena i pali bez tih agregata... Ako je zvuk isti znas sta nije :) Naravno gore spomenuti vag.com i.kontrola ubrizgavanja prva stavka...

 

:palacg poslušaj iskusnije kolege

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da i ja priupitam... znaci motor je glasan za poluditi, 1.9tdi na kojem je sve novo osim hidropodizaca, provjerena bosch pumpa kut + ubrizgavanje i postelano, pogledana faza i mrtva 0... motor čekiča za poluditi, jucer stavljene druge dizne i osim sto auto ide bolje zvuk je i dalje isti...

 

Da se razumijemo, auto ide ko mutav, ne dimi, ne cuka, ne gasi se, potrošnja za smijat se i ne cuga ulja (previše), samo je glasan.

 

Šta bi to moglo biti? Dali bi hidropodizaci imali tolikog utjecaja na zvuk??? Dali bi moglo biti nešto drugo???

 

Motor je u kecu i nema klimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4